Iltifat almayan kadın kadın mıdır?

iltifat etmek kadar iltifata cevap vermek de güzel davranıştır...

nefesin papatyalar kadar güzel kokuyor mesela dense ne cevap verirsiniz?iltifat almayan kadın kadın mıdır?size en son ne zaman iltifat edildi?ne söylenildi?erkeklere de iltifat etmek lazım!biz de zombi değiliz..kalp atacak ağaaaaaaaaa

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Göğüsündeki kılların içine girip yuva yapsam iltifat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İltifatlara yapmacık olarak baktığım için genelde söylenilen sözlere pek takılmıyorum. Yarım ağızla bi' tebessüm kafi.

Erkeklere iltifat etme konusuna gelince.. Ben zaten karizmatik erkekleri sevmem, genelde tercih ettiklerim çirkinin bi' üstü oluyor. Onlara da iltifat ettiğimde "hatun bana yazıyor laaan!11" olayına giriyorlar hemen.

Kısaca; iltifat etmem, almakta istemem.

Saygılar.

0|1
    1|0
  • teşekkür ederim iltifatınız icin öglen yemeginde papatya yemiştim:) sizin de burnunuz pinokyo gibi dsem:) şaka bir yana iltifat yerine gercekleri duymayı tercih ederim ;) karşımdakine de gercegi söylerim..

0|1
    0|0
  • En son aldığım iltifat tanımadığım bir kadının saç rengimi çok beğenmesiydi sanırım.

Her insanın hoşuna gider iltifat almak erkeklere de güzel şeyler söylenmeli evet :)

0|1
    0|0
  • ben çok ederim sadece kadınlara mahsuz değil ya bu durum.

en son ne zaman aldım bilmiyom kadın değil miyim yoksa lan ?

0|1
    0|0
  • Çok nadirdir ya uzun süre oldu neyim ben hahahaha:-D

0|1
    0|0
  • Bir iltifat etmiyorsun hıhhhh

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum.o iltifat çok iğrencmiş hadi ya der gecerim :D bir erkegede iltifat etmem kolay kolay

0|0
    0|0
  • nefesi papatya gibi kokmak nedir ya, papatya mı yedin demeye çalışıyor =D

*kazma mode on*

0|0
    0|0
  • öf kırılcan abi incelikten papatya ne mk derim ne dicem !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır bence bir kadın bir erkeği etkilemeyi becere bilmeli.

0|1
    0|0
  • ediyorum ben iltifat çok ediyorum kızan olmuyor :D bazen utanan oluyor ama :) fazla iltifat kanımca utandırabiliyor :)

0|1
    0|0
  • iltifat edilmeyen kadın mı olur la türkiyede

0|1
    0|0
  • iltifat almayan almamış binlerce kadın var,

0|1
    0|0
Yükleniyor...