Aklınıza gelebilecek nöroloji hastalıkları nelerdir?

-Bacaklarda uyuşma/hissizlik kaybı

-Aşırı yorgunluk

-Denge bozukluğu

-Güç kaybı

-Kas katılaşması

-Ağrı

Bu tür şikayetleri olan bir hasta hangi nöroloji hastalığa sahip olabilir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hasta kaç yaşında şikayetleri ne zaman başladı?

1|0
    0|0
    • 18 yaşındayım şikayetler yavaş yavaş artmaya başladı 6 ay önce ağrılar ile başladı düşmeler bir aydır var

• estağfurullah dinlemeniz yeterli :)

• hadi geçmiş olsun o zaman Allah şifa versin

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonuçta doktora bile gitsen önce muaeyene eder.Mr filan ister belki.Tahmini konuşmak çok zor.

0|0
    0|0
    • Sadece isim istiyorum hastalık isimleri doktora gidileceğini biliyorum

• Fıtık olabilir belki ama dedğimi gibi burdan sorarsan moralin bozulur boşuna.

• 1 ay önce çekilen MRda 3 fıtık çıktı bugün çekilen MRda hiç fıtık çıkmadı ve ben kafayı yemek üzereyim. Doktorum MS hastalığından şüpheleniyor ve nöroloji doktoru görmemi istedi. Hastanede beni gören doktorun hastalığımın ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok ve bulunmasının da zor olduğunu uzun süreceğini söyledi. Şimdi de nöroloji doktorunu görmeyi bekliyorum.

• kronik yorgunlukta hepsi var ... bir bak istersen; link

0|0
    0|0
  • kısaca aşk diyim

0|0
    3|1
    • ben de kısaca ha ha ve ha diyeyim

• insanlar sağlıklarıylaa ilgili yardım istiyor siz burada geyiktesiniz. Kategori: Sağlık yazıyor hiç mi okuman yok

• hssktlan geykmiş asıl sen bir kendine bak burda kıza yavşıcam die bana ayak yapıon adam ol

• bu saydıklarından sadece biri dikkatimi çekti, denge bozukluğu,

ama bilemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burdan bişi söylemek doğru olmaz tıbbi geçmişini bilmek lazım. bir MR lazım olabilir. antidepresan veya antibiyotik vs kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • tabiki uzman değiliz emin olamayız ama açıklamaya bakarsak ms olabilir gibi geliyor

zor bir hastalık umarım değildir geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...