Fenerbahçeli futbolseverler, sizce Kadıköy'de Beşiktaş'ı yenebilir miyiz 29 şubatta?

Fenerbahçeli futbolseverler, sizce Kadıköy'de Beşiktaş'ı yenebilir miyiz 29 şubatta?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Yeneriz inşaallah ben güveniyorum Fenere.. van persie oynar umarım.

0|1
    0|0
    • inşallah. hem zaten pereira neden oynatmıyor van persie'yi. oynamayacaksa neden satın aldık o kadar paraya? 4-4-2 oynasın, hem fernandao'yu hem de van persie'yi oynatsın.

• Bence adam akıllı bir 11 yaparsa rahat alırız yaa antalya maçındaki kadroyu hç begenmedim ben sonuçta ortada kıçı kırık takımdan 4 gol yedik içler acısı. nani yok persie yok kjaer yok ozana top oynatmasın beni deli ediyor o adam

• beni de

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe antalya maçında yaptığı gibi saçma sapan oynarsa tabi ki yeniliriz bu bilinme

0|1
    0|0
    • aynen. antalya maçında konsantrasyon ve disiplin sıfırdı takımda. ama ilk yarıdaki beşiktaş maçındaki gibi oynarsa, seyircilerin de desteğiyle alır maçı fenerbahçe.

• ben yinede pek güvenmiyorum fenere geçen yılda zaten galatasaraya şampiyonluğu kendi ellerimizle verdik. Anadolu takımlarına o kadar puan vermesek sence galatasaray olabilirmiydi şampiyon? fenerbahçe böyle bir takım işte. Aziz yıldırım topa tutsa haklı. Neymiş efendim futbolculara baskı varmış. Ya az vicdanlarını dinlesinler adam o kadar para dökmüş tabi ki şampiyonluğa oynayacak. mangırları cebe atmasını biliyorlar ama icraat sıfır.

• derbiyi kazanırsak, 1 puan geride olmamıza karşın psikolojik avantaj bize geçer. ve umarım geçen sezon gibi anadolu takımlarına pek puan kaybetmeyiz.

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır

0|0
    0|0
    • bence yenebiliriz eğer kjaer, gökhan ve mehmet formda olurlarsa.

• valla kardeş ben Beşiktaşlıyım bilerek hayır yazdım :D :D :D

• farkındayım

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla zor baba

0|1
    0|0
    • zaten yenilirsek şampiyonluğu unutalım biz. yüzde 99 beşiktaş şampiyon olur beşiktaş eğer fenerbahçeyi kadıköyde yenerse. beraberlik de beşiktaş için avantaj. ama eğer fenerbahçe kazanırsa puan farkı bire inecek ve ondan sonrapsikolojik üstünlük fenerbahçe de olur, her ne kadar beşiktaş 1 puan önde olsa da.

• bence de. gerçi beşiktaş da bitik trabzona yenilmişti kendi sahasında.

• Ama hala onlar birinci bizim birinci olmamız lazım birde eig verirmisin lütfen

• Fenerbahçe - Beşiktaş derbileri her zaman zor olmuştur, tahmin etmesi bile çok zor.

0|1
    0|0
  • 29 şuaba kadar fire vermeyelimde malüm puan farkı onların lehine -.-

0|1
    0|0
  • Şenol hoca derbilerde takimin bir adim olmasını sağlıyor , zor da olsa Beşiktaş kazanır

0|0
    0|0
    • pereira da bir adım geride olmasına neden oluyor

• Hak eden kazansın

• bence de. hak eden kazansın.

• bir Beşiktaşlı olarakk o maç ıkı taraf ıcınde zor olacak bencee

0|1
    0|0
  • Meireles ve van persie oynarsa alırız maçı

0|1
    0|0
  • Yeneriz derbilerin takımıdır Fenerbahçe bakma bu yıl beşiktaşa yenildiğimize sebebini herkes biliyorda salağaa yatıyorlar acı acı alırız o maçı.

0|0
    0|0
  • Ligde oynanan maçlara bakar isek Beşiktaşın kesin kazanması gereken bir maç ama maç deplasman her an her şey olabilir

0|0
    0|0
    • aynen. bir de derbi havası farklı oluyor.

• hakemler fenere çalışmaya başladı bursa maçı seyircisiz hadi yine iyisiniz

0|1
    0|0
    • öffff, en sıkıcı muhabbet de bu herhalde?

• Çocuklar inanın, inanın cocuklar
    Güzel günler görecegiz Fenerli günler
    Beşiktaşı Kadıköyde devirecegiz
    Şampiyonluk Türküleri söyleyeceğiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...