Kapat

Göğüs kaslarının alt çizgileri nasıl belirginleştirilir?

Sa arkdaşlar ben göğüs kaslarımın alt çizgilerini belirgin etmek istiyorum vucudum var body de yapıyorum 1.80 boy 72 kilom var yani kas olarak kilo diyelim buna göğüs kaslarım var yanlardan önden belli oluyor rahat ancak alt hatlarını belli edersm daha iyi gözüküceğine eminim ve hangi hareket ile olabilir dumbell ile felan yapmak mümkünmü ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş bende 1.80 boyundayım 65 kiloyum sen profil resminde 72 kilomusun ? bende body yapıyorum yağ yok sırf kas ama seninki kadar geniş durmuyor kas çeperlerim. kollarım felan daha ince böyle olmak için 80 kilo hedeflemiştim ama 72 de oluyrsa zorlmayım kendimi kilo alıyım diye.

0|0
    0|0
    • ben orda 70 kilo felandımşu an72 bende yağ yok ama 80 kilo olursan yapılı durursn iri durursn bende 80 kiloyu hedefliyorm işte...

• ama orda kasmadm kendimi bile sadece arkda kol kastım ...

• Öyle yapma işte vucudun her yerini kasacaksın bacak kasmadın diyelim incecik backların olur. Dediğini yapman için alt göğüs çalışacaksın. Link paylaşamıyorumda sehpası olan bir göğüs aleti vazr. Kaldırıp indiriken ses çıarırı onunu sehpasını oturma pozisyonuna ayarla öyle çalış.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• O değil de vucudun iyiymis

0|0
    0|0
  • sırt üstü uzan ayaklarını bir karış havaya kaldır dur öyle :)

0|0
    0|1
  • Off o göğüs kasının alt çizgileri çok fena oluyor ya çok iyi

0|0
    0|0
  • Bence iyisin ya böyle kal

0|0
    0|0
    • İyiyim farkındayım ama kilo olayım var benim biraz işte besinlerden alamıyorm kilo felan boyda var ben de gainer aldm toz halinde 1kg olarak sonuç 1,5 kilo aldm + bebe biskvüsi ile içiyordm 2,5 kilo felan aldmşu an72 kiloyum 80 olsam tam olcak :(

• Teşekkürler

• Rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 11

• göğüs altı için favori hareketim decline bench dumbbell fly hareketidir. aşağı yatık sehpada dumbıllarla yapılan bir harekettir. her harekette olduğu gibi bunda da püf noktası kasın geliştirmek istediğin bölgesini hareket boyunca kasarak hissetmeye çalışmak. yani bu hareketleri yaparken hedef kasın ağrıdığını hissetmiyosan pek bir yararı olmaz. ikinci favori hareket dips hareketidir. aslında bu arka kol geliştiren bir harekettir göğüs alt kısmı için üst vucudu öne doğru eğmeli ve alt göğüs kasını hissetmelisin.

0|0
    0|0
  • Ellerin 30 cm yukarda(sehbaya felan koy), ayakların yerde olcak şekilde şınav çek. Yada Bench press pozisyonunda göğüs çalışırken uzandığın yeri biraz eğit tut, ayaklar kafanın yukarısında kalacak şekilde göğüs çalış

0|0
    0|0
    • alt gğüsden kastın karın kasımı, göğüsün alttan bittiği yerdeki belirginlik mi?

• Tesekkur ederm amq bskuvisi ile alsm 1 2 kilo bu aldgm kilo kollarmda felan etki yapmazmi spor yapiyorm cnki...

• Yapar ama sertligi biraz daha az olur. Sonucda onun icinde kas gelistren bir madde yok. O bskuvinin espirisi yediginde kaslarvarasina yerlesir ve su toplar den kas yaptim sanarsin. Daha sonra spora devam etmezsen sarkar. Devam edersen birkac ayvicerisinde eski halini alir

• Karde bunu en iyi kum torasın yumruk çalışıp yuksek oranda balık tavuk vb şeylerle sağlayabilirsin ayrıca kan akışını dengeleyecek şekilde o bölgeyi çalıştıran kondisyon ve eklem aağırlıkl antreman yap yuzme antremanı yap kum torbası çalış ve şan nefesi antremanı yap tenis oyna dumbella başının ustunde uzunca sure tut itme hareketleri yap vucuduna gerdime maskeleri uygula o bolgeye dans et halteri havada tu benc yaparken once uzun sure halteri havada tut

0|0
    0|0
  • 30 derece kadar eğimli sehpaya ters olarak uzanıp( başın aşağıya gelecek şekilde) bar ile ya da çift dubell ile çalışacaksın. Ağırlığı göğsüne indirip kaldıracaksın .

0|0
    0|0
  • a.s alt hat önemli değil bro omuz göğüs yetiyo bence

0|0
    0|0
  • decline bench press ve dips

0|0
    0|0
  • Kardeşim dumbell flyları çevirerek kaldırıcaksın. Ayrıca cable cross'u alttan yukarı doğru asılacaksın eğer alt çizgi istiyosan. Alt göğüs çalışmakta tabiki her zaman birinci plandadır.

0|0
    0|0
  • eller yüksekte şınav çek..

0|0
    0|0
  • dips yap decline bench press

0|0
    0|0
  • dumbell ile alt gogus calıs bence bana etki etmişti

0|0
    0|0
  • Alt göğüs hareketleri yap.