Milli futbolcu Burak Yılmaz'ın veda şarkısı nasıl olmuş?

Galatasaraylılar dinlediğinizde benim gibi gözleriniz doldu mu? yeri geldi saç baş yoldurdu yeri geldi coşturdu. Güle güle kral seni unutmayacağız.

Güncellemeler:
Arkadaşlar parantez açıyorum. Bu şarkının veda şarkısı olup olmadığını sormuyorum. sorununun ana konusu Burak Yılmaz'ın sahne performansı ve yorum becerisi soruyu başka şey olarak degerlendirmeyin. ZIRA BU ŞARKI VEDA ŞARKISI DEĞİL AMA HABER AJANSI ÖYLE DEMİŞ
ilginize teşekkür ederim. ❤❤❤❤❤

1|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen takımda hiç istemediğiniz bir oyuncu gidince bile içiniz burkuluyor neticede kaç senedir oyuncuya alışıyorsunuz Burakta benim için öyle bir oyuncuydu,
    Emekleri için teşekkür ederiz veda şarkisida ayrılığa ayrı bir ışık tutmuş

2|0
    0|0
    • Evet renktaş yolu açık olsun. Çok duygulandım.

• Futbolda ayriliklar artık olağan bir durum alışmak lazim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Güzel kanks

2|0
    0|0
  • Zorla ağlatacak bu adam beni :( aklıma atamadığı goller gelince küfür ediyorum ama seviyorum anasını satiyim bir yanım iyiki gitti kanser olmayaksın artık diyor diğer yanım Gs maçını izlerken hep onu arıyorum top burağa ne zzaman gelecekte gol kaçıracak ofsayta düşecek diyorum :( yolu açık olsun

2|0
    0|0
    • Ahahaha hem çok sevdik hem çok eleştirdik. Amin gittiği yerde mutlu olsun.

• Sona doğru bayağı kendini kaptırmış tempo tutuyor :)

2|0
    0|0
    • Çok iyi yürekli biri üzüldüm

• Severdim burağı ama artık takıma bir faydası yoktu. Gerçi şimdikilerinde faydası yok ama ne yaparsın

• güle güle burak seni unutmayacağız

2|0
    0|0
  • Muslera haricinde kimseye üzülmem

1|0
    0|0
  • Kişiler gelip geçici, aslolan Galatasaray <3

2|0
    0|0
  • Öldü mü?

1|0
    0|0
  • ya adam sprinter forvetti bir Allahın kulunun aklına yektaları aydınları arkasına ribaund toplayıcı gizli 10 buçuk koymak gelmedi ya ulan... memlekette fatih terimden başka hoca varsa ben de ceksın martinezim...

0|0
    0|0
  • Statta küfür ve ıslıklanmadan bıkmıştı adam gidip kurtuldu

0|0
    0|0
    • Sanki diğer taraftarlar hiç yapmıyorlar

• Diğeri yapıyor diye burak üzülmesinmi

Kızlar Ne Diyor 2

• Duygulanmamak mümkün mü? Sesine sağlık ❤
    Keşke gitmeseydi.. :(

1|0
    0|0
  • Veda sarkisi ne alaka

1|0
    0|0
    • Video bir haber sitesinden alıntı veda şarkısı yazıyor istersen arastir.

• Hassas durumlarda yanlis anlamalara mahal verecek cumlelerden kacinmak iyi olur. Gitme durumlari daha ortada yokken bu program planlanmis ve sarki secimi yapilmisti zaten.
      @gokhanoz91 tesekkurler sana da.

• Haber ajansları prim yapmak için her zaman olmayan şeyi olmuş gibi gösterir. Bunda senin hatan yok zaten eleştirmedim sen gördüğünü paylaşmışsın bende sadece bilgilendirme yapmak istedim..
      Tekrardan söylüyorum boşverin gitsin ben üzülmüyorum biz zamanında kimleri gönderdik, hepsi gelip geçici aslolan sadece GALATASARAY

Yükleniyor...