Beyleerrrrr mühim bir soru yardımcı olurmusunuz???

Beyler düşünün bir kız dostunuz var. Onla yüzyüze konuşamıyorsunuz, konuşacak konu bulamıyorsunuz. Neyse. Bildiğim kdarıyla siz erkekler kolay kolay trip, naz çekmezsiniz. Şimdi siz bu kızı çok seviyorsunuz. Sizin için çok önemli. Onu kaybetmekten korkuyorsunuz. Bu kızın siizin ne kadar dostunuz olursa olsun siz bu kızın tribini, nazını, kaprisini çekermisiniz? (Birde kıza diyorsunuz ki "Kendimi iyi tanıyorum hiç bu kadar trip çekmezdim) Yoksa tribini, nazını çekiyorsanız ona karşı farklı duygular mı beslersiniz. (Bu arada kıza da çok alışmışsınız. Hergün konuşuyorsunuz)

Güncellemeler:
Yani demek istediğim şu dostlar; "Kimseye bu kadar katlanmadım" diyebilen bir erkek sadece dost olarak mı görür? Görrebilir mi yani?
Dost olarak görüyor. Kardeş gibi.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu soruyu daha once gormustum ve cevaplamistim. Tekrar cevaplayayim.

Bir kizi sevsem bile eger beni sevmiyorsa, bana guven vermiyorsa, benim icin fedakarlik yapmiyorsa o kizin tribini ya da baska hicbirseyini cekmem.

---

Ama onun sana verdigi asil mesaji buraya yazayim da gercekleri gor.

O kisaca diyor ki; `Iyi hos kizsin, ama o kadar cok trip atiyorsun ki seninle bir iliskiye baslamak istiyor olsam bile bu halinde hicbirsey olmayacak. Ya bana karsi fedakar ve guven verici olursun, ya da bu iliskimiz arkadaslik ekseninde bir sure devam edip birbirimize yabancilasmamiza sebep olacak.`

Sasirdigim nokta, her laftan ince bir anlam cikarabilen, her lafi evirip cevirebilien kadin akli bunu nasil algilayamiyor. Bu da baska bir tez konusu bence.

---

BOy devam ettigin surece hicbirsey olmayacak haberin olsun.

1|1
    0|0
    • Harika bir cevap!

Yalnız bir problem var, bu çocuk beni çok seviyor. Gerçekten çok seviyor. Ama dostçamı yoksa farklı birşeyvar mı?bilemiyorum. Ama benim onu sevdiğimi anlıyor, çünkü onu kıskanıyorum. Ama buna rağmen bana bir karşılık vermiyor. Bana bu triplerimden yorulduğunu söyledi. "Yordum seni. Toparlan 1 ay, 2 ay? Rahat bir nefes al" dedim. "Sensiz mi" dedi. "Dinlenmek istiyorsan evet" dedim. "İstemiyorum" dedi. Bunları söyleyen bir erkek gerçekten sadece dost olarak görebilirmi?

• On ikiden vurmussun "Biz şimdiden bu kadar kavgalıysak sevgili olduğumuzda bu benim burnumdan getirir". Herkesin dedigi dogru olmayacak ya. Senin onu sevdigini biliyor tabiki. Ben senin sevdigini bilmiyor demedim. Sadece ona karsi melek gibi bir kiz olmani istiyor. Miyminti, dir dir eden, trip atan bir kizla beraber olmak istiyor. Kizlar degistirmek istedikleri erkeklerle beraber olur derler, erkekler ise degisen kizlarla beraber olur. Bu farki iyi anla. Begeniyor ama davranislarini begenmiyor.

• him anladım.. Ya zaten bu aralar trip atmıyorum artık düzgünüz. Sadece işte Pazar gecesi biraz tartıştık. Çünkü ben onun beni sevdiğine inanmıyordum inanıyordum ama benim onu sevdiğim kadar sevmediğini düşünüyordum. En sonunda sabrı taştı; "evet çünkü snn sevdiğinden daha çok seviyorum

tamam mı

seni sevmese bu kdr katlanmazdım çünkü kendimi tanıyorum bu kdr kimseye katlanmadım" demişti... İşte bundan sonra da "sensizmi" falan durumu oldu. Buda benim kaafamı çokk kurcaladı. Arada kaldım

Erkekler Ne Diyor 10

• Tribini çekiyorsam 2 amacım vardır ya onu seviyorumdur ya da dostlugu çok iyidir. Yoksa o kadar kaprise gelemem

1|0
    0|0
    • Ben onun için çok iyi bir dostum. Ama benim onu sevdiğimi anlıyordur çünkü onu kıskanıyorum. O dda beni çok seviyor ama dostça mııı yoksa onda da bir numaravar mı?bilemiyorum.

• Büyük ihtimalle seviyo seni sensiz mi? Dediyine göre, sen açıl bari ona sevdiğını söyle.

• O zaten anlıyor benim onu sevdiğimi .. Kıskançlıklar yapıyorum çünkü anlıyor yani ama anlamamazlıktan geliyor işte.

• Benim var öyle triplerine katlandığım bazıları ama onun bana kıymet verdğini biliyorum ondan sorun etmiyorum bnu. Normalde çekmem ama bırakmamda hemen

1|0
    0|0
    • Tamam işte. . Biz kızlar herşeyde bir anlam ararız. Sonra gözlerimiz şişene kadar ağlarız.

• Kıyamam :)

• hımmm :) duygu bu tam olarak dile getirlemediğinden pekte anlaşılır değil bence:) herşey olabilir diyeceğim:)))

1|0
    0|0
  • nazını çekeceksem eğer aşık falan olmam lazım

1|0
    0|0
  • yakaladımm .valla yakaladım

aynını daha önce de sormuştun . o eleman kız kankası bak olmaz o iş

1|0
    0|0
    • Eheheh :)

Nasıl olmaz. Dost olarak mı görüyor sadece onu mu demek istiyorsun?

• ya bu halleri anlarım da zaman kaybediyon.ara de böyle böyle

• Ya anlıyor zaten benim onu sevdiğimi.. Bana seni seviyorum diyor. Ama dostça. Yani sanırım. İşte bilmiyorumm.

• Dost olarak gormuyor. Sadece triplerin var oldugu surece dost olarak gorecek. Agzindan cikan degil, gercekte var olana bakilmali. Neyse takma kafana, daha cekilir birisi ol ve hayatin tadini cikar.

0|0
    0|0
    • Ben uzun bişey yazdım sonunadda "Umarım biri gelir ve kalbindeki boşluğu hakkıyla doldurur." dedim.. "Ben seninle gerçekten çok mutluyum." dedi.. İşte bu yüzden ummut yapıyorum. Bi dediği bir ddediğini tutsa.. Ama hepsini kardeş gibi sevdiğinden söylüyor işte.

• Oha lan, bu kadar kitlik olmaz ki. Yeter artik diyorum. Sen onun kalbindeki `boslukla` ilgileniyorsun, o da `seninle mutluyum` diyor. Kasten mi yapiyorsun boyle. Zevk mi aliyorsun bu iliski baslangicinin uzun/sancili gecmesinden. Filmlerin etkisinden mi kaynaklaniyor? Tripleri/nazini bir kenara ceksen 1 ay, hatta 1 hafta normal bir kiz gibi davransan. Gorse senle uzun bir iliskiye baslanabilecegini. Cok mu sey istiyor o cocuk senden?Kardes gibi sevme ney? Yakin akraban mi o senin?

• Ya alakası yok.. Şimdi zor zamanlar geçirdi destek oldum o da hatta o uzun mesajında "ben zor zamanlarda bulduğum dostlarımu kolay bırakmam" dedi. Bir dostum diyor bak bir seviyorum diyor. Ben anlamıyorum cidden.

• fatal error.

0|0
    1|1
  • milleti daha fazla çıldırtma istersen !

0|0
    0|0
    • Amaninn :(

Ben çıldırmışım çok mu sizde çıldırıverin azcık Gizli Kullanıcı kardeşşş.

Fikir ediniyorum sordukça nabıyım. Nabıyım yani. :(

• Fazla naz aşık usandırır.

Bir yere kadar çekeri sonra salarım çayıra Mevlam kayıra.

Sen devamlı kaprisli birini çekermisin?

1|0
    0|0
    • Valla çekmem. :))

• Kaldık mı sap gibi?

-Eveeeeett :D

• HAha.:):)Üzülme evde kalmassan yaş 30'dan bunların hiçbiri kalmaz.:)

• dost derken arkadaş mı yoksa oynaş manasında mı dost?

1|0
    0|0
    • Gerçek manada dost.

• Ha bir de şu var. O anlıyor benim onu sevdiğimi faarklı bir şekilde... Ama buna rağmen hala benni dost olarak mı görüyor yoksa onda da bir kıpırtı varmmı çözemedim.

• karşılık vermiyorsa arkadaş olarak görüyordur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...