Öğrencilik hayatınızda yaşadığınız en komik olay nedir?

Kreş, anaokulu ,ilkokul , ortaokul , lise veya üniversite olabilir ama sizin öğrencilik hayatınızda yaşadığını en komik olay veya anı nedir? Benim en komik anım kreşte olmuştu. Annemin anlattığına göre ben kreşte hiç yemek yemezmişim. Bir gün yemeğimin tamamını bitirmişim ve öğretmenler kağıda tarih atmışlar Melodi yemeğini bitirdi diye ve panoya asmışlar. Hatta babamda fotoğrafı bile var =D aslında daha komik anılarım var ama en sevdiğim bu =D sizin anınız nedir?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Lisede yurtta kalıyodum servis geldi ona yetişmek için telaşla hareket ediyoduk . arkadaş tutturdu dişimi fırçalıycam diye. aceleyle gittik. sonra ağzı dolu konuşmaya başladı 'bu ne olm köpürmüyo bu kodumun macunu ne biçim kokuyo' falan. yanlışlıkla fırçaya tüy dökücü sürdüğünü farkedince hasiktiir dedi ordaki herkes gülmekten yerlere yattı, servise geç kalmıştk okula gidemedik :D aylarca dalga geçmiştik

1|0
    0|0
  • İlk okul 1. sınıfta 3. günüm sanırım ilk zamanlar. Derste cok sıkışmıştım öğretmenimden izin isteyip gittim wc ye ama pantolonumun fermuarını açamayıp yenik düştüp altıma kaçırmıştım :D En komiği buydu öğrencilik hayatımda :D

0|1
    0|0
  • lise1 de kantinde 5 arkadaş iddaa oynuyorduk kuponlar gazete ekleri felan .

müdür bizi mikrofonla odasına çağırdı en son ben girdim

benden önce girenlerden "çat" diye ses çıkıyordu

ben bekledim sonra arkadaşların yanaklar kırmızı :D

müdür diğer yanakları tokat atmaya başladı

camın yanındaki büyük kaktüs çiçeğinin arkasına saklandım bana vurmadı

odadan çıktık herkes dayak yedi ben temizdim :D

0|1
    0|0
  • ben üniversitedeyken yılların yükünü taşıyan sıra kırılmıştı ve yere düşmüştüm :)) hoca dahil herkes 10 dk kendine gelemedi :))

1|0
    0|0
  • her turk genci gibi altima kacirmistim ilkokuldaydi ama detaylari hatirlamiyom heralde tuvaletler doluydu hem de ders saatinin ortasinda :D

1|0
    0|0
  • Üniversitedeyken gülme krizine girip dersten atılmam dı.

1|0
    0|0
  • melodimi hmmm

0|0
    0|0
  • bi fıkra mevzum var ama anlatmıcam :) çok utanç verici :)

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca matematikten kalmış birinin üniversitede matematiği BA alan ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Lise 1 de son sınıfta çocugun birine platonik tutulmuştum derslerden çıkar kaçar izin alır onun sınıfını izlerdim takip ederdim. Bir teneffüs resim yapıyordu koridorda ayagım takıldım üstüne düşmüştü sınıfın kızları kahkaha atmıştı.

1|0
    0|0
  • ilkokul 1. sınıfa başladığım ilk günü sınıfa girmeden ayakkabılarımı çıkartıyordum annem dedi napıyorsun pislenir anne yerler ayakkabımı çıkartıyorum demiştim annemin o gülüşü hala aklmda =) ev gibi bir yer sanıyordum sınıfı ne güzeldi çocukluk...

1|0
    0|0
  • kopya çekip yakalanmak her yakalandığımda akıllanmayıp tekrar tekrar kopya çekmek sonuç olarak sınıfı çekmek :D

0|0
    0|0
  • hocam anlamadım dedim..

simdi buraya gelelim kizim dedi..

bende tahtaya gitcez sandim. kalktim gidiyodum.

sonra hoca buraya değil bu konuyu kasteddim dedi.

cakturmadan eteği duzeltir gibi yapıp oturdum -,-

1|0
    0|0
  • çok komik bir olay yaşamışsın tebrik ederim

0|0
    0|0
  • ilkokulda ödevimi yapmamıştm hocada enseme vurmuştu ayaga kalktm sizi mahkemeye vercem attırcam sizi ddm kosa kosa dersten cıktım hoca arkamdan kosmaktan nefes nefese kalmıştı

1|1
    1|0
  • Gül gül öldüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...