Selçuk inanla andres iniesta'nın takımlarını değiştirsek hangisine daha iyi oyuncu derler?

selçuk inanla andres iniesta'nın takımlarını değiştirsek hangisine daha iyi oyuncu derler? bence selçuk inanın iniestadan hiçbir farkı yok.

• Selçuk inan barcada daha fazla fark yaratır iniesta Gs'de hiçbirşey yapamaz
    33% (1)25% (2)27% (3)Oy Ver
  • Selçuk inan barcada yapamaz iniesta Gs'de fark yaratır.
    67% (2)75% (6)73% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• elçuk inan barcada daha fazla fark yaratır iniesta Gs'de hiçbirşey yapamaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• Sonuçta söyeldiğin şey Fatih Terimle Mourinho yu yer değiştirsek hangi takım tur atlar demek gibi birşey.

0|0
    0|0
  • 10 selçuk =1/2 İniesta

1|0
    0|0
  • Senin nickin Pilavlı Sohbetvar mı?buna adım gibi eminim insan bu soruyu sorarken engeli kaldırır bari sende bu kadar beyinde yok

0|0
    0|0
  • Bir Fenerli sorusu daha utanmadan Fenerli olduğu halde bu soruları soruyor adın Pilavı fazla kaçırmışsın galiba

0|0
    0|0
  • yuh oha tama selçuk çok iyi oyuncu ona laf yok fakat iniestaydan farkı yok demişsin uçurma ya bune selçuğun iniestadan farkı yok burak ronaldoyla golda kapışıyo sneider bizde drogba bizde biraz fazla abartılıyo bence

0|0
    0|0
  • bu bizim bildiğimiz barcadaki inieste değil mi?

0|0
    0|0
  • sabride barcada fark yaratır.

1|1
    0|0
  • İniesta çok farklı bir oyuncu ama sorunun cevabına gelince iniesta Galatasaray'a gelse ben sana derim ki asist kralı olur sezon sonuna kadar. Ama selçuk Barçaya gitse tamam asist falan yapar ama iniesta kadar fazla etkisi olmaz. Ama sırıtmazda.

0|1
    0|0
  • selçukta çok yetenekli bir oyun kesinlike ama bir iniesta ile karşılaştırmamak gerekir

0|2
    0|0
  • ben selçuk un iniesta ayarın olduğunu düşünüyorum.

iniesta yerine selçuk olsa barça için fark etmes gs dada iniesta olsa fark etmez

0|0
    0|1
  • iniesta ve Selçuk de get kardeşim

0|0
    0|0
  • Iniesta'ya daha iyi oyuncu derler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...