Ayva göbeği sorunsalı?

Gençler boyum 175, kilom 59-60 falan ama ayva göbeğinden biraz fazla gobegim var evde spor yapicam ne indirebilirim? ilk gobekteki yağların mı gitmesi lazım yoksa kas alıp, şekillenmesi mi lazım? ne yapayım ne yiyeyim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zayıfsın ve hala göbek derdindesin 65 kilo ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öyle abartılı diyet listelerine ve ağır spor istatistiklerine ihtiyacın yok. Sadece her yemekten 15 dakika önce 2 bardak ılık su içip biraz da ekmekten kısarsan rahatça yağlarının eridiğini görüceksin.

1|0
    0|0
  • Mekik çek hallolur

1|0
    0|0
  • Şunu yap yere uzan ayakların dik bir seklde yerden bir karış kaldır ve dayama bildiğin kadar böyle tut ama dizlerini kırmadan bunu bolca yap hem göbek kısmın kas yapar şekle girer istediğin kıvama hatta daha iyi sekil alir

1|0
    0|0
  • Bence hafif ayva göbegi olan kizlar cok tatlılar

1|0
    0|0
  • Ayva çiçek açmış yazmı gelecek kanka. :D çok sorun değil o göbek. Az biraz var herkeste zaten.

1|0
    0|0
  • mekik koşu 1 ay içinde bitirirsin

1|0
    0|0
  • Yağlar kasa dönmez zaten :) O iş evde biraz zor olur ama bir kaç mekil haraketi var onları yaparsan en azından biraz şekillenir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nike training club uygulamasından bakabilirsin ya da Squatgirl. com

1|0
    0|0
  • Bendede var o sorundan ilk sabahlari ılık suyla limon içiyorum bişey yemeden bide hergün olmasada mekik geceleri yatmadan da 3 yemek kaşığı yoğurt +limon+1cay kaşığı pul biber yiyorum 15 gün boyunca yenilcekmis göbek yağlarını baya eritiyomus

1|0
    0|0
    • Degisiyo ya bazen hiç yapmıyorum 30 falan çok cekemiyorum bide 2 günde bir 1 saat yürüyüş yapıyorum ama daha yolun başındayım bilmiyorum nolur

Yükleniyor...