Kapat

Salih Uçan neden bu kadar büyütülüyor?

2 Maçta iyi oynadı diye adamı Alexl yaptılar bence Necip ve Oğuzhan daha iyi ondan çok fazla abartılıyor BJKde olsa bir yerlere gelebilirdi ama Fbde zor

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• Fb liyim fakat türk basınının bu kadar abartması bence de saçma tamam çeyrek final onun sayesinde geldi ama bu kadar abartı fazla bencede

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 25

• neyin kafasını yaşıyosun sen ? salih uçan daha 19 yaşında! emre belözoğlu dışında hang Türk futbolcu bu kadar patlama yapabildimi ? Bidefa salih'i izlediğin zaman günümüz ortasahasının tanımı oldugunu net anlarsın ama demekki 90 dakika hiç izlemişsin selçuk inan dedikleri adam 26 yaşında parladı salih 19 yaşında düşün salihin gelceğini bakalım ?

0|2
    1|0
  • Salih çok yetenekli ve geleceği parlak

0|0
    0|0
  • beşiktaşta olsaydı doğru bir yerlere giderdi necip gibi değil mi necip barcaya gitmekle çok doğru bir karar verdi bence yoksa türikyede kalacaktı birde muahmmed demirci var mancesterde mıydı o chelsea demiydi?

0|1
    0|0
    • müthiş ironi artını verdim :DD.

• ama beşiktaşta oynuyor demek istediğim o hani beşiktaşta olsa giderdi dedin ya

• Beşiktaşta daha fazla şans bulurdu Fernandes�ten çok şey öğrenirdi

• Daha öncede yazmıştım bir Balona fazla hava verirsen o Balondan BOMMMMMM diye ses çıkar

0|1
    0|1
    • Sizdede Balonlar çok var bence susun

• Amrabat,Emre Çolak yeterli sanırım

• İyi tamam öyle olsun biz balonlara fazla hava vermiyoruz ama

• Çocuk gol attığı için değil, beyniyle futbol oynadığı için gelecek vaadeden bir oyuncu. Abartılmıyor.

0|0
    0|0
  • bi arkadaş fabregas örneği vermiş cevabı kitlemiş, niye zorki adam oynuyo avrupa tecrübeside alıyo beşiktaşta avrupa tecrübesi alabilirmi? sakatlanma tecrübesi yaşar paso :D

0|0
    0|0
  • gerçektende bayanlar futboldan anlamıyor şimdi salihle necip oğuzhan kıyaslaması nerden çıktı ikisi tabiki yetenekli yetenekli olmazsa alırmıydık sanki ama salih övgüleri hak ediyor salih her maçta iyi oynuyor tek iki maçta değil tamam mı futbol sever bayan arkadaşım :)

1|0
    0|1
    • Salih daha 4-5 maç oynadı onda da iyi oynaması normal devamlı oynasa daha iyi değerlendirmiş oluruz performansını Necip ile Oğuzhan devamlı oynuyan adamlar, sen öyle bir demişinki Salih her maç iyi oynuyor diye sanki bu adam 20 maç oynamış tüm maçlarda genelde oynuyor ve süper oynuyor algısı yaratıyon.

• bizim medya bir anda abartıyor hemen böyle gençleri havaya sokmamak lazım Oğuzhan'da ilk oynadığında ilk haftalar güzel asistler yaptı güzel bir gol attı çok abarttılar hemen böyle fazla övmemek lazım daha çook gelişmeleri lazım bu genç yeteneklerin.

• iyi ve yetenekli olunca abartacaksın tabi ama daha erken oğuzhana resmen nazar değdiler şimdi sıra salihte inşallah ikisi iyi yerlere gelir

• sen beşiktaşlısın bunu diyorsun ama ben fanatik beşiktaş taraftarıyım iki maçta iyi oynadı büyütüldü diyorsun iki maçta güzel oynadı ve go attı doğru salih her maçta zaten iyi oynuyor fenerbahçe formasıyla ilk maçı hariç bütün maçlarını çok iyi oynadı taraflı tarafsız herkez salihin yetenekli bir futbolcu olduğunu farkındalar bu soruyu bir bayan sorması normal geliyor gerçektende bayanlar futboldan anlamıyor :)

0|0
    0|0
  • @ beberuhi fenerdende emre ilk atleticoya bedelsiz gitti sonra barçayamı gitmişti düşüneyim ah pardon bedel odeyerek fener gerı almıştı ..!

0|0
    0|0
  • Eğer havalanmazsa ben popülerim iyi futbolcuyum şöyleyim böyleyim falan demezse karıyla kızla yatıp düşmezse gece hayatına dikkat ederse Türkiye'nin gelecekte ki yıldızı olur. O kadar diyorum.

0|0
    0|0
  • Genç yaşta bu kadar büyütülmek ona çok zarar verebilir

0|1
    0|0
  • o değilde çocuğu şişirecekler sonra kötü oynasın bir maçta ağzına tükürürler.medya böyle bu yüzden yetişmiyor futbolcu

0|0
    0|0
  • Bayanların futbol tartışmasına da hayran oluyorum.

0|0
    0|0
  • Turkiyede 2 gol atani hemen yildiz yaparlar zaten :).futbol anlayisimiz muthis otesi

0|1
    0|0
  • Fener medyası

0|0
    0|1
    • kıskanmıyacaksın gerektiği yerde öveceksin işte bunu siz yapamazsınız salih uçan sizin futbolcunuz olsa göklere çıkarırdınız fenerin gutbolcusu diye fanatikçe kötülüyorsunuz bu gsliler acayip fanatik fanatiklikten gözleri kör olmuş hi bişey göremiyorlar gerçeği demiyorlar ayrıca fenerin medyası varsa sizinde medyanız var :)

• Bu şekilde şişire şişire kaç futbolcuyu kaybettik :(

0|1
    0|0
  • FABREGAS 19 YAŞINDA ARSENAL KAPTANIYDI , SORU NEYDİ ?

0|0
    0|0
  • salihede fbyede kurban olun be:D

0|0
    1|1
  • bugun kızların futbol sorularını hayranlıkla takip ediyorum devam devam

0|0
    0|0
  • adamın attığı gol sayesinde Fenerbahçe çeyrek finale kaldı beğenilmek için ne yapması lazım :S

0|0
    0|0
    • O atmasa başkası atardı

• sadece attığı gol değilki çocuk kendini göstermek için oynadı her halinden belli, ben Aykut Kocamanın yerinde olsam Salih Uçanı as kadroya alırdım

• Tamam çok abarttılar da sen de abarttın:) Bir kere neciple salih birbirinden alakasız özellikteler

0|0
    0|0
  • Oğuzhan kesinlikle Salih'ten daha iyi bu tartışılmaz.

0|0
    1|0
  • :) sana gülüyorum necip futbolcu bile değil neyin kafasındasın :)

0|0
    0|1
  • Türkiyede her genç oyuncu fazla şişiriliyor.

0|0
    0|0
  • hımm evet doğru

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• salih iyi futbolcu ama dediğin gibi beşiktaşta olsa abartmazlardı.olcayla oğuzhan daha iyi bence.

1|0
    0|1
  • Çünkü genç ve yetenekli,

0|0
    0|0
  • Alex filan yaptıkları yok henüz 19 yaşında birinin iyi olması konuşuluyor orda genç yetenek olması sana göre oğuzhan iyidir ama Salih çok iyi bence gelecekte de büyük yetenek olacak her şeyin altında birşey aramayın

0|0
    0|0
  • Herkes yorumcu oldu arkadaş.Herkes sosyal medya uzmanı herkes fotoğrafçı herkes billur tuz

0|3
    0|0
  • Bence bır yerlere gelebılır

0|1
    0|0
Yükleniyor...