Bugün 18 Mart Çanakkale Zaferi... Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Düşünceleriniz nelerdir?

Bundan 98 yıl önce büyük bir zafer kazandı Atalarımız... Buğday ekmeği ve hoşaflarla bir parça ekmeklerle... Çanakkale deyince aklınıza ne geliyor? Çanakkaleyi görenimiz Şehitler abidesini Conkbayırını, Settülbahiri, Kilitbahiri ziyaret eden kimler var? Bugün öğle yemeğinde buğday çorbasıyla hoşaf vardı arkadaşlarımla yemek yerken çok duygulandım, şehitlerimizi anımsadım... Çanakkale.denildiğinde aklınıza ne geliyor arkadaşlar...?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Soruna 5 yıldız teşekkürler.Bir destandır ÇANAKKALE.Tarihi zafer,birlik,beraberlik,bütünlük,yeniden doğuş,şehitlerimiz,vatan,bayrak...Onu anlatmaya kelimeler yetmez.Çok duygulanıyorum,gözlerim doluyor.

Çanakkale içinde vurdular beni,

Ölmeden mezara koydular beni...

0|1
    0|0
    • Çanakkale büyük bir destandır... <3

• Ne demek rica ederim :) tavsiye ettiğin yerlere gideceğim. En iyi cevabı ben seçmedim sen seçtin çok ama çok güzel anlatmışsın seçilmeyecek gibi değil... :)

• Teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Çanakkale şehitlerini anma gününde, hocamızın bugün için düzenlemiş olduğu konferans aklıma gelir hep. O gün hocamız: '' Ahiret gününde şehitler Allah'ın huzuruna geldiklerinde 'Yarabbi! biz bu nesil için mi canımızı verdik?' diye şikayette bulunmalarına fırsat vermeyelim'' demişti.

Gerçekten hesabın çetin olacağı Ahiret gününde bir de şehitlerimizin bu sebeple yakama yapışmalarını istemem. Rabbim bizi iyilerden kılar inşAllah.

0|1
    0|0
  • çanakkale denildiğinde gözlerim doluyor içim sızlıyor. bastığım yerlere basarken basmakla basmamak arasında kalıyorum tuhaf oluyorum .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kaç defa ziyarete gittim sayısını bile hatırlamıyorum şehitliklere...

yalnız anzakların şehitlikleri daha temiz!

0|1
    0|0
  • Sabah haberleri izliyorum haberlere facebooktan twiterdan yazan kişiler bu tarihi zaferde MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN ne Rolü ne önemi var diye bir twit atıyor yazıklar olsun bu insanlar gibi düşünenler bu ülkeyi yönetiyorlar atamızın kemikleri sızlıyordur bnce türk tarihi boyunca bütün savaşlarımızda savaşmış atalarımıza sonsuz teşekkürler.

0|1
    0|0
  • Bu sene de gidemedim ziyarete Allah'ım ölmeden oraya gidip şehitlerimizi ziyaret etmeyi nasip eyle bana:(

0|1
    0|0
  • atalarımıza ,şehitlerimize layık olmadığımızı düşünüyorum

1|1
    0|0
  • anıyoruz panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...