Sporcular bir bakın pıliz ☺💕?

Bu benim fotoğrafım:
Sporcular  bir  bakın pıliz ☺💕?
Hafif bu şekilde karın kası yapmak istiyorum kaç ay ugrasmam gerekir? Mekik yeterli olur mu? Düzenli spor yapanlar, yorum bekliyorum :)

Güncellemeler:
...

0|1
12|56

En İyi Kız Görüşü

• Squatgirl. com a bakabilirsin orada bu bilgilerin hepsi mevcut. Ama Hayır, yalnızca mekik yetmez. Alt karni çalıştıran hareketler farkli, yan kasları çalıştıran, üst karin kaslarini çalıştıran farklı. Hepsini 10-12 ser set halinde yapman gerekiyor. Ayrıca protein ağırlıklı beslenmelisin. Çünkü kaslarin %70-80 i mutfakta, %20-30 u ise antrenman ile yapılır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• Mekikle olmaz, yani boşa uğraşmış olursun. Onun yerine leg rise, knee rise vb hareketler yapman lazım. Ya da ab wheel varsa onla da çalış. Mekik doğru yapılırsa faydalı olabilecek bir hareket. Onda da egzantrik veya izometrik çalışmaya ağırlık vermen lazım. Yani negatif çalışma ve kasılı halde kalmaya. O şekilde 20 tekrarda bile yaparsın. Plank de yap. O da faydalı olur.

Son olarak, ve en önemlisi, alt resimdeki sadece kastan dolayı o şekilde değil. Yağ oranı da düşük. Yani kilo da vermen gerekir biraz.

0|0
    0|0
    • İlk fotoğraf benim sence kilo vermem gerekir mi

• Onu anladık zaten :) Yağ vermen gerekir, dolayısıyla kilo da verirsin. Sadece söylediğim hareketler olarak da düşünme. Pilates veya yoga yaparsan da karın kasların güçlenir. Definasyon olması için daha fazla yağ yakman lazım. Sendeki sorun sadece kas değil. Benim kas yap dememin nedeni, ne kadar fazla kasın olursa o kadar çok enerji yakacak olması. Beslenmeni de düzene sokman lazım. Karbonhidratları en aza indirip onun yerine sağlıklı yağ ağırlıklı diyetlere bakman lazım biraz da..

• Foton biraz açık gibi geldi bana alttan biraz daha kesmen iyi olurdu. ayrıca sanırım yeniden üye oldun sen eskiden de vardın. ayrıca karın kası yapmamanı öneririm ama illa yapcaksan yaptıgın hareketlere ilaven çakı hareketi yapman gerekir. bir tere otur ve iki bacagını karnına doğru hızlı bir biçimde çek bırak bunu 3-4 set yap her gün ve ya iki günde bir işe yaracaktır.

0|0
    0|0
  • Senin yağ oranın en az %20 ama o attığın fotoğraftakinin ki max %10. Bu da ortalama 7kg yağ yakman gerektiği anlamına geliyor.

Mekik ve protein ağırlıklı beslenir yağlı şekerli yiyeceklerden uzak durursan 6 ayda yaparsın.

1|0
    0|0
  • Çok sukur senın vucududa gorduk kanks

0|0
    0|0
  • o bikini midir kemer midir anlamadım :)

0|0
    0|0
  • Mekikle karın kası çık maz

0|0
    0|0
    • Niye çıkmasın karın kaslarını çalıştırır mekik

• Denemek istiyorum sadece, azıcık bişey sekillensin istiyorum aslında :) 3 4 ay sonra görelim olur mu :)

• Görelim tabiki 😌

• Caynax A6w uygulamasını uygulayabilirsin.
    Google Play'de var.

0|0
    0|0
  • Daha var calıs

1|0
    0|0
  • yalancıyı şey etselerdi kimse yalan söylemezdi..

0|0
    0|0
  • Salona giden biri olarak söylüyorum. Yapma...
    Salondaki kasli kizlari görünce tiksiniyoruz biz erkekler. Hafif bile olmamali kadinda kas. Su üst fotodaki ayva gògeginle alttaki göbek arasinda uçurum var güzellik ve cekicilik bakimindan.
    Saglikli yasamak kas demek degil. Spor yap kas yapma. Kadinda itici duruyor. Kas erkege yakisir. Yine de sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Fazla bişey olmadığına bakma 6 ay falan uğraşmıştır o kız genç ve fit sitesine bak ya da youtube da passion4profession var orda antrenmanlar var

0|0
    0|0
  • Ustte ne giydin oyle

0|0
    0|0
  • kadinlara yakismaz sen kadin misin justin biebermi?

0|0
    0|0
  • alttaki vatandaşta pek kas namına bişey yok zaten, biraz kardiyo yapıp zayıflarsan üzerine de alt ve üst karın hareketleri eklersen bu forma ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Aynen çok fazla kas istemiyorum zaten bu şekilde bir şekile girsin yeter :)

• bence seninki daha iyi duruyor ya da beyaz tenli olduğun için bana öyle geldi

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki ya kiz da ki kas iticiligi

0|0
    0|0
  • Mekik penc pres çalışman gerek

0|0
    0|0
  • Sen yapmasan da olur hani ahahd :D

0|0
    0|0
  • O kızdan cok daha zayıfsın ama yağ oranın yüksek onuda yakarsak buharlaşacaksın belki bu terımlerı anlamassın ama bulk yapmadan definasyona giren insanları getirdin aklıma kas kütlesıne ihtiyacın var buda zamanla olacak bırsey

0|0
    0|0
    • Ne kadar zaman

• bu zaman genetik faktorlere düzenli spor yapmana ve beslenmene göre değişir

• Karında zaten kas mevcuttur tek yapman gereken üstündeki fazlalık yağları atmak. O zaman istediğin görüntüye kavuşursun. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Günde 100 tane çekersen 2 haftada gorursun yararını ben ilk basta oyle yaptım.

0|0
    0|0
    • Çok ağrı yapmaz mı

• Bosuna mı anlattık :P :D kolay gelsin simdiden

• Saol :)

• Tatlıyı tamamen kesiceksin, günlük standart sporunu yapıyorsan extra 4 set (15*4) yarım mekik çekiceksin, 1-3 ay arası istediğin şekle gelir

0|0
    0|0
  • Karın için farklı hareketler var onlardan da yapmalısın sadece mekikle kalmasın bence daha İyi şekillenir

0|0
    0|0
  • 10ay ugrasırsan düzenli olur.

0|0
    0|0
  • hafif karin kasi yapmak istiyorsan, fazla süre almaz. Mekik yaparken son raddeye kadar dayanman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Mekik işini kasmana gerek yok ya. Beslenmene dikkat etsen yeterli.

0|0
    0|0
  • 5 ay 2günde 1 egzersiz. Alet+Bisiklet

0|0
    0|0
  • Mekik yetmez cardio şart yağ yak

0|0
    0|0
  • İlj once bronzlasman lazim brnce :))

0|0
    0|0
    • Beyaz tenimden memnunum ben 😄

• Ben esmer sevmem zaten resimdeki gibi olman icin dedim :)) senin tercigin :)

• Fotoğraf çok itici berbat

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 11

• Tatlim senin ulasman hic zor degil masallahin var. Yaza kadar en misini yaparsin. Azicik kalori kisitlamasi azicik da karin hareketleri ozellikle crunch

0|0
    0|0
  • İkisinin arasında pek bir fark yok ki :D
    Gerek yok bence kasa falan.

0|0
    0|0
    • Azıcık bişey istiyorum ya 😄

• Ilki senin foton degil instg da ki bandajli bikini modellerinden ;)

0|1
    0|0
    • Fake değilim ister inan ister inanma umrumda değil

• Yapamazsın teyze

0|0
    0|0
  • bir kac makyaj dokunuşuylada bu goruntuyu verebilirsin 😉

0|0
    0|0
    • Yok sahte bişey istemiyorum :)

• Önce birazcık kilo al ki onları kasa çevir, bu şekilde kas yaparsan bir deri bir kemik kalırsın bence

0|0
    0|0
  • Böyle resim simdi neden kaldirilmiyor editörler! ! ?

0|0
    0|0
    • Niye kaldırılsın hiç mi göbek görmedin

• Fotoğraf normalde bu kadar değil ben baya kestim kaldırılmasın diye 🙈

• Buna kaldirilar merak etme çok kiskanc kizlar var 😂

• Sadece mekik diil protein ağırlıklı bir diyet de gerekli yağlı ve abur cubur hiç yememen lazim

0|0
    0|0
  • ikinci efso

0|0
    0|0
    • E yani sürekli çalışıyolar 😄

• Çok sexisin canım gayet iyisin

0|0
    0|0
  • 6 ay

0|0
    0|0