Arkadaşlarınızın itiraflarını alalım çocuklar?

Sır demiyorum. İtiraf etti mesela size. Benim kız arkadaşım 4 yıllık erkek arkadaşıyla yani kanka dediği çocukla öpüştüğünü ve yattığını itiraf etti. Bu benim yapmıçağım bişeydir, garibime gitmişti. Şimdi otun gençler:D

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fantazimi yapıyorsun kendini mıcıkla millet anlatsında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• zaten hep arkadaşlar yapan bunları :D Anlatırken hep denirki ya benim bir arkadaş var... geç bunları geeeç :)

0|0
    0|0
  • bizim arkadas kızı eve çağırıyor onunla sabaha kadar birlikte uyumuslar ama arkadas kızla ilişkiye girmemiş :)

0|0
    0|0
  • 5-6 yaşımdayken parkta oynuyordum kızın biri gelmişti tanımıyorum yaşı 13-15 arasıydı herhalde yanına çağırdı parkın yanında inşaat vardı. benimle inşaata gelirsen sana çikolata vercem demişti bende küçük olduğum için kabul etmiştim. inşaata girdiğimizde beni dudaklarımdan öpmeye başlamıştı sapık kız. bende korkup ağlamaya başlamıştım :(

0|0
    0|0
  • ıyy ötün gençler falan çok kabasınız yaa. neyse itirafa geçelim bir hocamın gay olduğunu söylemiştiler. o hocada benim evimde kalmıştı. bir arkadaşımız daha vardı gece uyurken çift kişilik yatak vardı benim yatabilirsin demişti o kişiye. çocuk onunla uyumuştu o günden sonra evime erkek giremez arkadaş. sıkıntı tipler. ki gör hiç beklemezsin yani öyle bir hocadan.

0|0
    0|0
  • olabilir kankalıktan fuckbudy liğe geçebilirler cinsel çekim meselesi

eee ne demiş atalarımız ateşle barut yan yana durmaz

bi de replik: erkekle şaka dövüş, kadınla şaka ...

noktaları sen doldurursun zihninde :D

0|0
    0|0
  • Geri geri çıkarken eksozu vurdum :(

0|0
    0|0
  • ben bir itirafta bulunsam KS dayanamaz...

0|0
    0|0
  • eskisi gibi değilim tamam kabul etmek istemesem bile yaşlanıyorum

geçenlerde 31 çekerken kaçta kaldığımı unuttum ya la

0|0
    0|1
  • ötecek kuşların sesimi kısılmış ne?

0|0
    0|0
  • kız arkadaşınında yapacağı bişey değildi büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • arkadaşımın benden hoşlanan kızı sevmesi şaşırtmıştı beni

0|0
    0|0
  • utanmıyormusun arkadasının dedıkodusunu yapmaya

0|0
    0|0
  • pek sır gibi değilde sınıfımızdaki bir kızın sütyen rengini öğrendim o da işine yaramaz

0|0
    0|0
  • benim hiç sevgilim olmadı abla :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaşım diil de babam yıllar sonra benim ismimin sevgilisinin ismi oldugunu itiraf etmişti:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...