Salih Uçan hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir GALATASARAYLI olarak lütfen topa tutmayın beni,bu çocuk bir harika dostum,umarım fb bırakır da bize gelir çok yetenekli.

Peki sizce?

link

link

0|0
4|36

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Bir balona fazla hava verirsen o balon patlar

2|3
    0|0
    • hava vermeden patlayacak o balon aga görecen bak ;) +1 de benden...

• Schalke Feneri 4 lerdi Pilzeni zor elediler birde bize ballı derler bu kadar kolay rakiple karşılaşıyorlar

• bate, plezen ve şimdide tottenham chelsea dururken lazio çıkıyo e şans değilde ne bu. gerçi lazio bate, plezenden falan iyi ama salaklık yapmazlarsa tabi elerler feneri...

• Salih ucan böyle oynamaya devam ederse cok yetenekli olucagi asiker.Fenerin alt yapisinda bircok böyle yetenekli oyuncu var.Her ne kadar gokay iravul gibi bir oyuncuyu neden oynatmiyorsa aykut hoca bilmiyorum

Milli takim iyi bir ofansif orta saha oyuncusu kazandi diyebilirim.

1|0
    0|0
  • her yıl bir futbolcuyu abartırlar. Bu yıl ki Salih uçan... Olur böyle şeyler seneye ismini bile duymazsın..

2|3
    0|0
    • olabilir,ama şimdilik gündemde ilerde ne olur bilinmez :)

• aynen böyle kardeşim bu ergenler de medyanın kuklası durumundalar ;) +1

• geleceği çok parlak

1|0
    0|1
  • salih yetenekli bir futbolcu milli takıma da faydalı olacaktır. GAlatasaray'da olmasını isterdim ama onlara gitti onlar aldı. Hayırlısı olsun antipatik biri olmasın yeter.

1|1
    0|0
  • topu beklemeyip topa giden rakipe şok press yapan hırslı tam ispanyol takımlarının rüyası bir ortasaha oyuncusu fenerbahçeden ayrılırsa gidecegi tek yer atletico veya barcelonadır garantisini veriyorum emre belözoğlu tarzı bir futbolcu mükemmel bir oyuncu

1|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum sana .

• bak canım hangi takımlısın bilmiyorum ama Türk milli takımının kaptanı Dünyada yaşayan enbüyük 100 futbolcu listesindeki tek türktür emre belözoğlu birazcık futboldan anlıyorsan farklı her futbolcuda olmayan kolay bulunmayan ekstra özellikleri olan bambaşka bir oyuncu oldugunu anlarsın kapının önünede koyulmadı 350.000 euroya tekrar geri alındı ardada yetenekli bir oyuncu inşallah emre gibi başarılı bir oyuncu olur o listeye giren ikinci oyuncu olur.

• aynen haklısın...

• aykutla aziz olduktan sonra o çocuğu yerler yıldızı parlamadan söner. inşallah öyle olmaz gerçekten güzel topçu ve oğuzhan özyakup , muhammet bunlar yetenekli çocuklar. daha çok şans verilmeli derim.

1|0
    0|1
    • aykut ilk 11de çıkarıcam demiş

• senin derdin başka yani :D

• hayır,amacım destek olmak ve güzel bir maç seyretmek.

• bu çocuğun özellikle top çalma olayı çok iyi..

+ mehmet topal gibi düz bi' futbol oynamıyor, oyunu kanatlara açıyor falan.. eğer böyle giderse fenerbahçe'ye yeni alex olabilir..

not = sadece bu iki maça göre kıyaslamıyorum, cocuk gerçekten çok iyi..

1|0
    0|0
  • Geçen yıl emre çolakta böyleydi ama üzerine 2 3 isim geldikten sonra emreyi bu sene yitirdik gibi böyle yetenekleri değerlendirmeliyiz ama böyle yeteneklerde ben oldum diyip çıvımasınlar lütfen.

1|1
    0|0
  • emre belözoğlunu gençliğinde izleyemedim ama sanırım bugüne kadar türkiyede gördüğüm en yetenkli genç futbolcu.. ve kesinlikle semih kayayıda dahil ediyorum ( fenerbahçeli olarak)

1|0
    0|0
  • çok yetenekli daa fala şans hakediyordu inş artık 11in vazgeçilmezi olur

1|0
    0|0
  • Türk futbolunun gelecek vaad eden yıldızı gönül isterki 2 yılda bir bunun gıbı adamlar her takımda cıksa ve bu ligden avrupa şampıyonu takımalr daha kolay cıkar o zaman ama fenerden cımbomdan beşiktaştan 4 yılda bır 5 yılda bır cıkıyor umarım ıyı bır gelecege sahıp olur gercekten cok yeteneklı bır topcu insanın seyir zevkine zevk katıyor. gözü okşuyor;)

1|0
    0|0
  • paranın gözü kör olsun be. para oldumu kızlar balıklama atlıyor niyese. attığı gollere bir bakarsan nasıl bir futbolcu olduğunu anlarsın 6 kişiyi geçip kaleciye bacak arası atacak kapasiteli bir futbolcu değil hemen messi muamelesi yapmayın. sen Galatasaray'ı bırak vakit kaybetmeden fenevbaçeye transfer ol. gözüm hiç tutmadı seni. fenevbaçe yanlısı feminist...

0|1
    1|2
  • herkesin kendi görüşüdür ben oyununu beğenmiyorm geriye dönmüyor çok ofansif, geride boşluk bırakıyor

kendini geliştirebilirmi evet o zaman iyi bir futbolcu olur

kendisinin 5 yıl önceki hayali gs da oynamaktı

1|1
    0|0
    • cidden mi? ne yani aslında bir gsli mi?

• sen anca gazino karılarına bon ısmarlar biraz eller :D:D sonrada kızlarla yiyiştim dersin mklını :DD.

• neyse laa sevdim seni ekliyorum kabul et :DD.

• inş kıymetini biliriz

1|0
    0|0
  • Salih Uçan Galatasaray taraftarı.İnternette yayımlanmıştı 2 yıl önceki röportajında.Ben Yeni Selçuk İnan olarak bakıyorum kendisine.Hatta Selçuk abisi geç keşfedildi onu geçme şansı daha yüksek Salih'İn.

1|0
    0|0
  • 2 sene sonra türkiyenin en iyi ortasaha oyuncusu olucak tartışmasız emre abisinden tahtı alıcak...bu arada asosyal erkekler salihi çok kıskanmışlar yanındaki kızdan dolayı :DD.

1|0
    1|1
    • dostum kızlarla işim olmuyor.benden uzak olsunlar. istesem birçok olurdu reddettim.şuan itibariyle 6 dersten kaldım belki sınıf tekrarı o dereceyim :)

• objektif gsli mi? :D baksana millet bana burak yılmaz diye biri var sen önce gitte onu sev diyor...

• uçadabilir uçmayadabilir

1|1
    0|0
  • gerçekten çok yetenekli bir futbolcu eğer şımarmasa gerçi ben diğerleri gibi şımarmıycam diyor top çalıyor pres yapıyor topa hakim ayağına top çok yakışıyor asist yapıyor golde atıyor daha ne olsun kendini daha çok geliştirmesi lazım bu çocukta ışık var aykut kocaman bu çocuğu oynatsa daha çok geliştrir kendini kendine güveni gelir salih uçanla fenerbahçe dışında beşiktaş trabzonspor ve bir kaç yabancı takım istedi ama fenerbahçe çok verdiği için fenerbahçeye gitti keşke yöneticilerimiz paray kıyıp salihi alsaydı kendini biraz daha geliştirsin bakarsın biz alırız inşallahta alırız samet hoca onu hep oynatır valla :)

0|0
    0|0
    • gsyi düşünsün o :)

• ne galatasarayı bazı sosyal mesyada salih gsli diyorlar olabilir olmayada bilir eskiden gsli olup takım değiştiren çok futbolcu gördüm ben ayrıca porfesyonel futbolcular asla takım tutmazlar futbola daha14 yaşından sonra bırakırlar gsliler çilek diye diye akıl edip salihi alsalardı :)

• çilek... :( sanmam basketbolcular falan takım tutuyor aslında 1e1 de röportajlarında söylüyorlar.

• bizim Oğuzhan Özyakup daha yetenekli..

1|1
    0|1
  • sen futbolunu mu seviyosun dibin mi düştü çocuğu görünce

0|2
    1|0
    • ben bir oyuncuyu beğeniyorsam beni önce oyunu sonra karakteri etkiler salihin oyunu çok güzel,iyi de çocuk hemde tatlı :-) ayrıca sarışın tercihim.

• Kolay sakatlanır. Çabuk bırakır.

0|0
    1|0
  • yetenekli evet ,fotodaki kim merak ettimde

1|0
    0|0
  • TURKIYEDE Burak Yilmaz diye bir gercek var ..Italta,Ingiltere,Almanya spor programlari herkes bu adami konusuyor.bu arada Besiktasliyim.sen kendi oyuncunu sev once

0|2
    0|0
    • ben BURAK YILMAZ'ın emeğine de oyununa da hayranım salihten önce burağımız var ben burağı seviyorum yeterince.

• kel kendi başını görmezmiş misali aynen kardeşim +1 le tebriklerimi sunuyorum sana da...

• bu konuda savunmaya gerek bile duymuyorum,ne de olsa galatasaraylıyım,salihin emeğini göz ardı edipte gidip bana kendi oyuncunu sev demeyin.

• aykutun salihi oynatmaz bence eğer oynatmazsa sene sonu hemen salihe teklif yapılsın salih iki yıldız futbolcuya bedel meireles kuyt drogba sneijder gibi futbolcum olacağına salih gibi yetenekli genç futbolcum olsun daha iyi hem fernandesle çok iyi anlaşır valla sen ona o sana gol atar salih sen beşiktaşıma gel

0|1
    0|0
    • bjk mi? salihe para veebilecek misiniz acaba :)

• toparlanacak zaten çünkü sizde eskiden maddi sıkıntılar yüzünden durumunuz kötüydü salih uçanı birgün alacaz bence buna inanıyorum

• görücez bakalım bende cuma günü ufaktan bir katkıda bulunacağım size beşiktaş ve sienanın maçı var.

• Yanındaki kız güzelmiş.

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşı çok güzel.Kız tavlama konusunda yetenekliymiş..Futbolu için bir şey söylemek erken.

1|0
    0|0
  • geleceğin alexi diorum baska da bisey demiorum

1|0
    0|2
  • Fb bırakmazsa semih gibi yedek kulubesinin tozunu alır kariyeri boyunca :D

0|2
    0|0
  • şımartmamak gerek diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam