Sevgilinizle nişanlınızla ne sıklıkta görüşürsünüz bir normalmıiyiz

sizce biz mi garibiz bilimyorum görüşlerinizi almak istedim.. 1 bucuk yıldır birlikteyiz.. ailevi nedenlerden dolayı 4 ay uzakta kaldık uzakta kalmadan öncede öyle pek fazla buluşmazdık birde çalışırdı hani hafta 1 kere 2 haftada bir bazen hafta 2 vs. o şekilde su anda en son cumartesi günü görüştük geldiği günden bir gün sonra ama ne bilim hani demesini bekliyorum görüşelim diye işe girmeden önce.. :(

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• benim 2 yıllık ilişkimin aynıs bizde aynı şehirde olmamıza rağmen aramzıada 10 dakikalık yol var ve bazen ayda bir kez buluşuyoruz ve kızalr için değil genelde bu biizm için çok sorun oluyor kzıalr fazla takmazlar aslında bilmiyorum belkide benim kız arkadaşım öyle ve bugünd ebuluşacaktık gelmedi ve ben sürekli neden az buluşuyoruz diye üzerine gidiyorum ve defalarca böle durumlardan ayrılıp tekrar çıktık ve hala ayrılı8ğa gidiyoruz birbirinizle zamn geçirmekten vazgeçmeyin çünkü bir gün geç kalırsınzı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• iidir iidir boşver çok muhabbet tez ayrılık getirr

1|0
    0|0
  • "uzakta kalmadan öncede öyle pek fazla buluşmazdık birde çalışırdı hani " den sonra ben koptum. boşluğa bakıyorum.

0|0
    0|0
  • haftada 1 ya da 2 yeterli çalışırken zaten insan yorgun geliyor ben cuma ve cumartesiyi tercih ederim haftaiçi de spora gidiyorum.

0|0
    0|0
    • ama su an çalışmıyor ve yeni geldi cmuartesi günü görüştük işe girene kadar ne bilim daha cok görüşşek ne güzel olurdu ama demiyor bile..

• hmmm bilemiycem karakter bu yani.

• neden o diyo sen de ne var bunda.. ilk erkek der yapar mantıgından kurtulun bence.belki osende bekliyo

0|0
    0|0
  • sevdiğim insanla sık sık beraber olmak isterim gezip tozmak hele ki bu nişanlımsa sanki zoraki bir evliliğe itiliyor bu erkek arkadaşın belkide evlenmesi için aile baskısı gördü

0|0
    0|0
  • olsada görüşsek :S

0|0
    0|0
  • sevgili olduğunuza emin misin siz sevgiyi ne zaman paylaşıyorsunuz ki görüşmeden olmaz sevgili için zaman uzun arkadaşımla iki gün görüşmesem sıkılırım ki sen sevgili diyorsun da

0|0
    0|0
  • Unutur muyum seni yorulsam her gece :) Yani her gece görürüm mutlaka. Gün içinde de görürüm. Fakat göremezsem geceleri mutlaka görürüm. Onu görmeden uyumam..

0|0
    0|0
  • her gün kapısından geçerim ayda 2 en fazla 3 :D

0|0
    1|0
  • kuşkuyla yaşanmaz, kuşkularını paylaş ve yüzleş..

0|0
    0|0
  • sevgililer gününden sevgiililer gününe :p

0|0
    0|0
  • ben olsam şahsen hergün görüşmek için bunaltırdım, sende tam tersi bir durum mevcut...:)

0|0
    0|0
  • şahsen benim sevgilim nişanlım olsa ben günlük görüşürüm. özlerim.

0|0
    0|0
  • elınden gelse o da gorusmek ıster sartlar el vermiyo demekkı

0|0
    0|0
  • bi gariplik var gibi çapkın biri mi enişte?

0|0
    0|0
  • valla iş dolayısıyla bazen ben görüşemiyorm ben ünideym sevgilim çalışıyo kuaför haftada sadece bir gün göreblyrm oda kesn olmuyo. insan sevince herşeye katlanıyo yapaacak bişe yok malesef :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence iyi böyle. belki 1 2 bulusma daha artırılabilir ama öyle hergun hergun bulusmak ne öyle? benimki simdi askerde. gelince de hergun bulusmam. herkesin işi gücü okulu vs var. her an dipdibe olmaya gerek yok.

hem sonra sıkılma ihtimali de var. kavga sebepleri bile cogalbilir. mesafe iyidir.

0|0
    0|0
    • ama su an çalışmıyor ve yeni geldi sadece bir kere görüştük :( demedi bile .. hep ben derdim artık o diyene kadar da demicem.

• evde su an .

• o zaman konus bu konuuyu. neden istemiyorsun sıkılıyo musun benm dememi mi bekliyorsun falan diye.

• sevgilim benimle hafta 1 ya da 2 buluşacak haha boğarım onu:/

0|1
    0|1
  • Bazen hergun bazen hafta sonu bazen ayda bir ama artik 15 ay sonra gorusecegiz insalllah

0|0
    0|1
  • 12 saatlik yol farkı var 2 haftada bir görüşürüz bazen haftada bir.

0|0
    0|0
  • bence normal bizde haftada bir ya da iki haftada bir görüşüyoruz onun işleri benim okulum ondan yani

0|0
    0|0
    • ama su an çalışmıyor 2 haftaya kadar işe girecek neden görüşelim demiyor.. şimdiye kadar hep ben dedim ben demesem diyeceği yok

• meselaa bugün hava çok güzel desen buluşalım demezmi ben hep öyle yapıyorum bazen hava soğuk oluyo o zmnda hava tamda birine sarılcak hava diyorum geliyo :))

Yükleniyor...