Zayıflamak istiyorum?

kilolu olupta zayıfladıgınız oldumu yaşıma göre kıloluyum ve zayıflamak istiyorum yani bildiğiniz en iyi yontem nedir sizinde uyguladıgınz bı yontem vasa

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 30.9 kilo vererek hayatımı ve bedenimi güzelleştiren biri olarak tavsiyelerim;
    -ilk başta azim. Çok istemelisin
    -Dengeli beslenmelisin, şekeri, tuzu, hamuru, nişastalı yiyecekleri unutman gerekiyor.
    -ve tabii ki spor. Ben düzenli olarak spinning ve interval yaptım zayıflama sürecinde. Şuanda da pilates ve squata devam ediyorum.
    İstersen bana mesaj atabilirsin, daha fazla yardımcı olmak isterim :)

0|0
    0|0
    • oha çok iyi ya ama mesaj atamıyorum?

• Mmm, diyetisyene gittin mi peki? Tiroitlerine falan baktirmanda yarar var.

Erkekler Ne Diyor 4

• Balık etli kal daha iyi

0|0
    0|0
  • insan bir boy yas kilo yazar en azindan a. m. q nasil bir varliksin sen

0|0
    0|0
  • ip atla ya da koşu + biraz diyet

0|0
    0|0
  • Ben kilo almak istiyorum valla onun bir yöntemi var mı. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zayıflık sağlık açısındanda iyidir. Tahlillerini yaptır önce bir hastalığın yoksa karbonhidratları en az seviyeye indir bol hareket et. Zayıflarsın.
    Tşkler...

0|0
    0|0
    • tahlil yaptırdık bşişey cıkmadı hareketsiz oldugumu soyledi harketlendim aslında biraz göbeğim ve omuz kısmım geniş kollarım kilolu yani bunun içinde kol harektlerini daha cok yapıyorum aslında yemeyi kessem olucak ama kesemiyorum habire bişey yeme istegi var ona sorun buldummu ıyı olucak bu arada tskler

• Yemeği kesmek yerine zararlı yiyeceklerden uzaklaş. Protein ağırlıklı beslen kasların güçlenir yağların çabucak erir.
      Tşkler..

• saol :)

• Kac kilo vermek istiyosun?

0|0
    0|0
  • az ye zayıflarsın.. patates haşla falan.

0|0
    0|0
  • Kilo yaşa göre değil boya göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...