Arkadaşlar Babamla Tartıştım Şu an Benimle Konuşmuyor

Olay geçen hafta çarşamba oldu ben babamla tartışıp salonun ortasına elimdeki cam bardağı attım paramparça oldu ve çektim gittim 6 gündür ne yüzünü gördüm nede benimle konuştu barışmak için ne yapabilirim ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• iyi halt yemişsiniz...neden şu insanlar böyle anasını babasının kalbini kırıyolar sadece sizin için demiyorum herkes için geçerli bence babanızın yanına gidin baba çok sinirliydim özür dilerim diyin niçin kavga etin?

0|1
    0|0
    • benim babamdan 500 tl alacağım vardı onu verecekti vermedi elinde olmasa neyse mütahit te kendisi

• eklerim canım bidaha yolla çok sapıklar varda ondan yanlışlıkla çıkardım

• tamam peki attım ben mesaj

Kızlar Ne Diyor 2

• Aaaa çok kötü bir durumm ya tahmin ederim.. :( Yanına git ve özür dile kesinlikle dayanamaz affeder seni..

0|1
    0|0
    • Daha öncede bir kaç kere oldu böyle şeyler ya affetmezse :/

• yanına gitmeye hem çekiniyorum birazda korkuyorum çok asabi bir insan dır kendisi :/

• Abartmaya gerek yok sonuçta baban o senin..

• o yaptigindan sonra babana yapabilecegin tek iyilik gozune gorunmemen olabilir.yikilmistir adam.bizler once herseyi mahvederiz sonra is isten gecer duzeltmeye calisiriz ama eskisi gibi olmaz

0|0
    0|0
    • aa öylemi peki söz verip tutmamak babalık yapmakmıdır ?

• :((( icinden geleni yap ( iyiseyler geldigine eminim)

• peki benim içimden şuan hiçbişey yapmadan onun bana adım atmasını beklemek

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu soruya cevap vermeyeceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...