HErşey çok güzel olsun istiyorum :( ama nasıllll

Bir çıkış yolum yok o kadar çok seviyorum ki gururumu hiçe saydım ilk defa yaşadım bu durumu..18 yaşındayım ve 2 senelik bir ilşkim var ona çok bağlandım kopamıyorum onsuz olamıyorum..ilişki başlangıcında çok önem gösterirdi beni hiç kırmaz üzmezdi beni kaybetmekten korkardı ayrılmak isyediğim zamanlar gitme derdi bende gidince seni hep seveceğim felan derdi bu böyle 4 defa felan yaşandı bende o zamnlar ne kadar iyi olsada ayrılmak istiyordum en ufak bir şeyde..ama 2 gün sonra dönerdim ilşkimiz 5. ayında iken,Ondan yine ayrılmıştım bana karşı çok ilgisizdi oda kabullenmişti tamam olmuyorsa olmuyor demişti..Sonra ben 2 gün sonra yine ona dönüş yapmıştım ama o beni afetmemişti çok yalvarmıştım ama yokta yok demişti bende üzerinden çekildim kabulendim aradan 1 hafta geçti bana mesaj attı nasılsın diye hiç oralı olmadım senin mesajlarını artık görmek istemiorm demiştim..Tamm dedi sonra yine 2 hafta sonra mesaj attı yine tersledim..1.5 ay sonra bana haber gönderdi,barışmak istiyordu..Bende tamam dedim barıştık çok iyiydik sonra yine bişey oldu ayrıldım 2 hafta sonra yine o gelip özürler diledi..Bağışladım..şimdi biz 2 gün önce yine ayrıldık bundan öncede ayrılmak istemiştim ama 2 saat sonra mesaj atardım..Dün ona mesaj atmıştım barışalım diye oda olmaz artık olumuyor sende anla dedi..pişman olursun şimdi böyle konuşma felan dedi o yinede yok dedii.Tamam dedim geri çekildim bugün dayanamayıp yine yazdım bir şans ver dedim.peki veriyorum bakalım ne olucak dedi..Şu an mesafliyiz ama bana bu bile yetiyor gibi aslında birazda yetmiyor gibi Bilemiyorum yaaa Ben kendimi çok küçük düşürdüm önüne eğildim resmen..Ama sevgim için yaptım Aradan biraz zaman geçtiğinde o bana dönmek isteyecekti biliyorum ama ben zamana bırakmak istemedim çünkü zamnla ben istemeyecektim gururuma dönecektim.Zamana bıraksaydım Herşey çok daha güzel olabilirdi ama yapamadım zman beni gururuma döndürecekti ve ona bende katı konuşacaktım o benim gibi çabalamazdı o yüzden bu durumu daha iyi buldum ama yinede kafam çok karışık değerimi bişlmiyor kaybetmekten korkmuyorrr

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kaybetmekten korkmuyo evet çünkü korkmasına fırsat bile vermemişin ki o her ayrıldığında bir şekilde geri devam edeceğinizi biliyo keşke hiç ayrılmak istemeseydin anladığım kadarıyla çok seviyosun o zaman ayrılmak istememelisin sen ayrılalım dedikçe o senden soğuyo çünkü bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• okuyomusun?

0|0
    0|0
  • bende senin gibi birinin bulmak istiyorum ama olmuyor yok işte

0|1
    0|0
  • daha çocuksun, kararsızsın...biraz olgunlaşınca kendi hatalarını görmeye başlarsın.Biz ne desek boş!

0|0
    0|0
  • hepsini okumadım ama ilişkilerde 2.seneden sonra sorunlar 3.senede ayrılıklar başlar ve biter..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...