Bu duruma neden geldik?

Merhaba arkadaşlar.hayatıma biri girdi,bana yoğun ilgi göstererek.duygularını,sevgisini söyledi.senin beni daha çok sevmeni istiyorum,sevgine ihtiyacım var dedi.bende sevgimi fazla gösteremem.geçen gün buluştuk,güzeldi bir sorun yoktu.sonraki gün mesajlaştık.3gün bişey yazmadı bende yazmadım.ve 4.gün üzerine çok mu düştüm hiç merak edip sormuyorsun diye mesaj atmış,sonra benimle ne kadar ilgilendiğin belli oluyor demiş.bende kızma soğuk davranma yazdım,soğuk değilim demiş.ama soğuk şimdi kendini çekti.hiç bişeyler yazmıyor.sizce haklımıyım,o mu haklı ne yapmam gerek?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey yapman mı gerek ? Önce karşı tarafın ne istediğini, ne düşündüğünü anlamalısın. Birgün yoğun ilgi gösteren sonra da kendini çeken kişi kendisi gibi davranmıyor demektir.

Bence sen bu konuyu bu kadar düşündüğüne göre ona değer veriyor olmalısın. Eğer durumun böyleyse, git konuş onunla ve kendini anlat.

0|0
    0|0
    • haklısın.beni sevdiğini her şeyin bana bağlı olduğunu söylüyor.ama şimdi hep benmi sormalıyım sence demiş.

• Değer veren, samimi olan kişi ayak oyunları yapmaz. Hem seviyorum diyecek hemde türlü türlü numaralar çevirecek. Yemezler.

Seven insan ilgi gösterir, anlayışlı olur, sabreder. Sence karşındaki kişi bu vasıflara sahip mi ?

Bana tuhaf gelen konu sende ondan elektrik almışsın ki onu düşünüyorsun.

Erkekler Ne Diyor 8

• aman bunu mu dert ettin kendine.boş ver başkasını bul güzelim hiç böyleleriyle vakit geçirme..bak ne güzel kızsın .elini sallasan ellibintanesi.seni düşünmeyeni sende düşünme..hadi güzel günlere bebeğim.hayatın,düşüncelerin güzel olsun.ne kadar değer verirse o kadar değer verecen bu zamanda.fazlası yaramıyor bu devirde..

0|0
    0|0
  • benim anladığım kadarıyla seni denemiş...ama sen eğer onun sevgisinden emin isen şu an sen bir adım at derim...ama haksız değilsin yaptığından...tabi her insan farklı karaktedir...

0|0
    0|0
    • çok uzun zamandan beri sevdiğini biliyorum

• hayırlısı artık sağol..eğer gelişme olursa yazarım.

• okey umarım olur...

• çivi çiviyi söker. soğuksa buzlu bir su ver dahada soğusun belki düzelir.

0|0
    0|0
  • senden kaynaklanmısta olabilir ama

0|0
    0|0
  • hem sen haklısın hem o haklı gel de şimdi çık işin içinden.

0|0
    0|0
    • ya bende çıkamadım:S

• yüz vermesem trip atıyor ama.ve şu an benim şımardığımı düşünüyor sanırım kendini geri çekiyor.

• çeksin o gelir. emin ol gelir. kendi kendine yazıp kendi kendine oynuyor işte. tabi ki de sen şımaracaksın yıllardır peşinden koşan bu. ve bunu takmış durumunda. istediği kadar geri çeksin. dokunma.

• genelde erkekler işte trip yapıyor arama sende bence

0|0
    0|0
  • Her adımı ondan beklemekle hata yapmışsın. Çocuk haklı ablası.

0|0
    0|0
    • evet ondan bekledim,bende hiç bişey yapmadım

• teşekkürler

• hak hukuk tarafına bakma o kişi ne istediğini bilmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herşey karsılıklı olunca güzeldir o sana sert davranırsa sevgisini göstermezse tek tarflı sevgi olmaz o seni çok sevsinki seni mutlu etsinki sende onu mutlu edesin bencil bir adamla berabersin Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • benim ilgim bu kadar de ben böyleyim vs. yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...