Dün birsüre görüsmeyelim dedim bugün aradi napmaliyim?

Sevgilimle uzun bir iliskimiz var 3 bitirmek kolay degil tabi. ama son zamandir cok tartisir olduk bazen cok umursamaz davraniyor bende dün gece sinirlendim onunla görüsmek istemedigi söyledim arama uzak dur dedim. sonra bir mesaj atti seni kaybetmek istemiyorum diye. bunada cevap vermedim busabahta hicbisey yokmus gibi "askim"la baslayan bir mesaj atmis sonra onada cevap vermedim busefer aradi "sesin solugun cikmiyo bir arim dedim" diyo. sanki dünki konusma hic gecmedi aramizda. hicbisey diyemedm. neden böyle yapiyor beni ciddiye almiyormu bu? napmaliyim ben?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yüzsüz davranıyor, senin duygularına yenilip normal davranacağını düşünüyor...Sen herşeye rağmen kendi doğru bildiğinden şaşma..Sonuçta neler yaşadıklarını kendin biliyosun...Aklından geçen ne ise duygularınla değil aklınla hareket et...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çocuk aşkından mecnuna dönmüş kafayı yemiş. ona dün gece olanları anlat. kafasına dank eder.

0|0
    0|0
  • Şunu yap deyince yapacaksın sanki

0|0
    0|0
  • Seviyo seni seviyoo :P ne ciddiye almaması :) ya anla işte pişman olmuş ben de aynı duruma düşmüştüm daha önce insan o lafı duyunca yaptığı hatayı anlıyo ve kendini affettirmeye çalışıyo seviyosan bir gülücük atta sevinsin garibim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...