Sevgiliniz böyle apsa napardınız ? ne düşünürdünüz ?

sevgilinizle telefonda konuşuyorsunuz ama mesajlaşma değil ve siz konuşurken uyuyor ve defalarca uyardınız uykun gelince haber et öyle uyu ama böyle adam hesabına alınmazmış gibi beni dinlemezmiş gibi uyuyma hem nasıl uyursun ya dedim tamam diyor gene aynı şey.. siz olsanız napardınız..

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• umursamıyor seni takmıyor ayrıl gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben olsam demekki konuşmayı gereğinden fazla uzatıyorum diyerek daha kısa görüşmeler yaparım.

0|0
    0|0
  • arada izin ver o da konuşsun uyumaz :D

1|0
    0|0
  • Uykusu gelmişse uyuyup kalması normal ne kadar tamam desede uyur kalır.

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama sız bayanlara uykum geldı uyuyacam demek cesaret ıster uyusan bır suc uyuyacam desem bır suc fazla ustune gıtme bence

0|0
    0|0
  • ahahah nasıl bir ilişkiniz varmış sizin ya :))

1|0
    0|0
  • Sohbeti uzatmazdım ablası. O da böyle şikayet ediyordur ya da uyuma numarası yapıyordur.

1|0
    0|0
  • ben de böyle yapıyorum. şikayeti olan söylesin

0|0
    0|0
  • Kavgada yapilmaz bu

0|0
    0|0
  • saat kaçta konuşuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • cukurova üniversitesinde okunur benle iletişime gec daha kolay olacak emin ol

1|0
    1|0
    • geç dalganı

• kızın birisi nerede okunur üni diye soru sordu ona cevap yazacakken nerelere gelmişim:D

Kızlar Ne Diyor 3

• benımkısı mesajlasırken uyuyakaldıgım ıcın benı terk ettı sende onu terk et olsun bıtsn

0|0
    0|0
  • canım ya banada hep oluyodu insan hani muhabbet kesilmesn diyo uyumamak için direniyo ama küt birden uyuyo hoş gör :) bence hatta knşmanı kesmek istemeyip direndiği için onu daha çok sev :)

0|0
    0|0
  • hahaha,telefonla konuwurken uyunurmu yaa?komikmis..yazik yaa,her halde cok yorgun oluyor,..sen de ayik bir zamanda ara ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...