Burçlara inanır mısın?

gerçekten burçlara inanır mısınız ve sizce gerçekten insanın kaderine etki eder mi?inanan ya da inanmayan her kimse nedenini de yazsın...

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş ben 36 yıldır balık diye biliyordum kendimi 4 ay önce oğlak olduğumu öğrendim balığın özelliklerini taşıdığımı düşünürdüm hem şimdi düşünüyorum burçlar kişiliğimizimi belirliyor yoksa burçlara göre karakter ayarlamasımı yapıyoruz sen ne dersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bazı özelliklerini taşıyor oslamda tesadüf oalrak görüyorum hepsini taşımıyorum sonuçta.. benimle aynı burçtan olan herkes benim gibi mi yani.. hepimiz aynı mıyız .. hııh inanmam saçma :)

0|1
    0|0
  • burclara inanmıyrdum ama marketten burclar kitapcıı almıstım özelliklerimin hemen hepsini tasıyorum.. annemde öyle sevgilimde öyle hepimiz tasyoruz gnlük fallara inanmam tabikisi.

0|0
    0|0
  • burçlara inansak ayrı bir dert inanmasak ayrı :D

1|0
    0|0
    • niye ya?

• eyvallah :D gözlem gücü diyelım :D

• tamam öyle diyelim.

• İnanmak değil yani kişiliği ona göre analiz etme gibi bir durumum yok :=) ama insanların burçların özelliklerini taşıdığını düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Gecen gun Tv de bir kadin gordum, "burclara inanmam" diyordu.

Muhtemelen kadin kiligina girmis bir erkekti.

1|0
    0|0
  • hayır inanmam saçmalık bence

0|2
    0|0
  • bazı insanlar çok fazla taşıyor o özellikleri korkuyorum :p

0|0
    0|0
    • veden korkuyosun ki?

• biri ikizler dedi sanırım geldik :D

• benimkide koç ama teferruatını pek bilmem açıkcası.

• ben kadere etki ettiğine inanamıyorum yok bu hafta şöyle olacak falan.. bu daha çok fal oluyor bence. ama burçların özellikleri var ya onlara gerçekten inanıyorum kişilikte belirleyici bence

0|0
    0|0
    • var mı bir örneğin peki..

• ben aslan burcuyum mesela istisnasız tüm özelliklerini taşıyorum babam da kova burcu o da taşıyor. çevremde arkadaşlarımda falan da var. ama herkes taşıyacak diye bir şey yok burcunun özellikleriyle alakasız olan insanlar da var.

• Burç fallarına inanmıyorum ama özelliklerine inanıyorum. Çünkü gerçekten karakterimi yansıtıyor..

0|0
    0|0
  • İnanırım ama günlük yorumlara inanmam :)

0|0
    0|0
  • 7milyar ınsan ve 12 kategorı ınanamam

0|0
    0|0
  • inanıyorum, okuduğum özellikler doğru çıkıyor

1|0
    0|1
  • burçlara inanırım

1|0
    0|0
  • burçlara inanırım rep <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• her enerji canlılarda etkiye sahiptir ama ne bileyim burç konusu sonuçta aynı günde fakat ayrı yılda doğsa bile diğer dalgalar farklı yerde buna göremi değişiyor insanların huyları ?

0|0
    0|0
  • Burçlar M.Ö 200. yüzyılda beyni buharlaşan bi' vatandaş tarafından, Dünya Evren' in merkezi kabul edilerek hazırlanmıştır. Yıl olmuş 2013 biz Evren' in merkezinde değil kuytu ve değersiz bir köşesindeyiz ve siz hala burç-harç peşindesiniz. Birde sebebini yazsın demişsin. İnanan vatandaşlara sormak lazım sebini. Neden inanıyorlar? Cevap yok tabiki.

0|0
    0|0
    • hacı yine enteresan bir cevap geldi senden ben inanmam ama konu güncel bir konu biliosun bak birçok insanlar bişeyler söylüyo bu konuda.

• Kardeş en yakın yıldız 4 ışık yılı uzaklıkta. O mesafeden ne manyetik ne de yerçekimsel olarak bizi etkilemesi mümkün değil. Sen onlara aldırma. Herkes iyi bilseydi şimdi Dünya' yı Türkler yönetiyor olurdu. Sen beni dinle boşver o yarım akıllıları.

• :DDeyvallah.

• İnanmiyorum hic neden dersen burc on iki cesit dunyada tek on iki insan yok oyle olsa insanlarin huyu hep ayni olur on iki tur huymu var her insanin huyu baska bire bir benzer ozelligi yok...

1|0
    0|0
  • sadece hangi burç olduğumu bileyim hatun düştüğünde 1-2 muhabbet yapacak kadar muhabbetim olsun isterim.başka da ne inancam la.

0|0
    0|0
  • Burçların varlığı kesindir. İnsan üzerinde bıraktıkları genel özelliklere inanırım. Burç falı vs. inanmam

0|0
    0|0
  • Yoktur öyle saçmalıklarım.

1|0
    0|1
  • İnanmıyorum..neden dersen içimden gelmiyo işte...

0|0
    0|0
  • Ben kişinin, kendi burcundan bir kaç özelliği taşıdığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum..

0|0
    0|0
  • onlar bana inanıyor mu bunu bilmem gerek