Şu ana kadar yaşadıklarınız bir rüya olsa...

Şu ana kadar yaşadığınız herşey bir rüya olsa hep bir rüyaydı diye düşünün .. uyanıyorsunuz.. uyandığınızda yaşananların yalan olduğu için üzülür müydünüz.. sevinir miydiniz kimisi mutsuz keşke rüya olsa der üzülür kimiside bu bir rüya olmalı keşke hiç uyanmasam der evet cevaplarınızı alayım ? :)

1|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sananeşekerim :)

Bazı şeylerin rüya olduğunu düşünmekteyim şuan... Eğer onlar gerçek, gerçeklerim ise rüya olursa varım ben :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sırf şu arabeskrapçiler yüzünden rüya olmasını diliyorum zaten.Keşke bir rüya olsa ama değil malesef :(

1|0
    0|0
  • Olmadığını nereden biliyorsun? :))

0|0
    0|0
  • son bir ayiçinde olanlar dışındakilere sevinirdim iyiki uyanmışım derdim ama son bir ay varya koca ömrün mutlu olarak geçirdiğim ender zamanlardan biridir

1|0
    0|0
  • o kadar sevinirdim ki dağları ellerimdim sevincimde..o sevinçle eğer ebedi uykuya dalmazsam bundan sonraki hayatımda şunlara dikkat ederdim..

1- Asla kimseye boyun eğmezdim eğer benim kötülüğüme olacaksa ister inan ister inanma hatta kimilerine göre inanç olan ama bazılarınca zararı olduğu söylenen sünnet olayını asla istemediğimi açık ve net olarak aileme belirtirdim..çünkü iyi gelmedi..

2-saçmaca öldürdüğüm vakitleri en iyi şekilde ders çalışarak düzenli spo yaparak ve hayatımı planlayarak geçirirdim..

3-sorumlu bir birey ve düzenli bir Aile babası olarak hayatıma devam ederdim..

0|0
    0|0
  • Zaten hepimiz rüya içindeyiz. Bu rüyam anca cennette son bulacak, dolayısıyla iyiki uyandım derim heral.

0|0
    0|0
  • " Güzel bir rüyaymış " derdim..ve hayat devam ediyor...

0|0
    0|0
  • evet evet uyanmalıyım arık 5 yıldır süren bu kabustan

0|0
    0|0
  • dürtüklesin hele bir uyaniimm..

0|0
    0|0
  • Herşey bir rüya zaten, öldüğümüzde uyanacağız.

2|0
    0|0
  • biri beni döverek uyandırsın eğer bunlar rüyaysa

0|0
    0|0
  • sevinirdim tabisi böyle hayat mı olur mk

0|0
    0|0
  • ne rüyası olsa olsa anca kabus olur :P

0|0
    0|0
  • sevinirdim yeminle :D