Serkan Gençerler ALLAHA HAVALE EDİYORUZ SENİ?

Bugün Konyaspor lehine ceviren yan hakem Serkan Gençerler 4 ay içinde sadece iki PTT lig ve bu kupa maçına çıkmış böyle adamların ne işi var kupa finallerinde bu tff nin amacı nedir abi?

Serkan Gençerler ALLAHA HAVALE EDİYORUZ SENİ ?
bu pozisyonda kırmızı kart gördük şaka gibi akıl alır gibi değil sizce ofsayt var mı yok mu diye sormayacağım pozisyon apaçık ortada tff nin amacı nedir?

Twitter tt yapıyoruz destek çıkın renktaşlar !

‪#‎MarcelonunHaksızKırmızısıİptalOlacak‬

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem maçı mahvetti ama ben takıma da kızıyorum ya sen Koskoca Beşiktaşsın bu ligin açık ara en klas takımısın bir reaksiyon göster. Oğuzhan ruhsuz, Quaresma desen saçma sapan işler yapıyor, Olcay var yok belli değil Cenk desen formsuz. Böyle olmaz ben hakemden çok buna kızıyorum. Biz 10 kişi konyayı istesek yenerdik hemen dağılıyorlar.

0|2
    0|0
    • Kupa maçlarında nedense bir ruhsuzluk söz konusu bence nedeni hocaların çok ilgi göstermeleri sahaya çıkan kadro zaten berbattı tosic gibi bir adama sol tarafı emanet etmişiz Quaresmayı zaten hiç beğenmedim amacını bile anlamadım değil oğuzhan gelgitleri olan bir oyuncu 4 senedir bizde o huyundan kurtulamadı ama bu sene diğer senelere oranla iyi cenk o kafa pozisyonunu atsaydı Şu an çok rahattık.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sahada yenilmeyen Beşiktaşı bir şekilde durdurmaları lazım , fb son haftalarda tökezledi , gs nin durumu zaten ortada. Beşiktaş hem ligde hem avrupada iyi giderse olur mu hiç

0|2
    0|0
    • Yapılan bu oyunlara karşı en iyi cevabımızı sahada vereceğiz Pazar akşamı başakşehir baykuşlara mezar olacak bunun acısı fena çıkacak

• ben takimi gordum evet kötü oynadilar ama terorun ortasinda polis ve askerin çevreledigi bir alanda tepede f16 sesleri gunubirlil seyahat ve karpuz tarlasi bir sahada gayet normal bir sonuc 10 kisi ile kapanan takima karsi gol atmak istedigindede atti

• Demekki çeşitli bahaneler ( sebepler ) olabiliyormuş , erken ötmemek lazim

• ulan hemen hakemlere ağlayın kaybedince yazıklar olsun

0|0
    0|0
    • Sen neden bahsediyorsun hakemin bu hatası yüzünden sahada 10 kişi kaldık haksız yere ve sen buna ağlamak diyorsun neyin kafası bu?

• İlk önce Beckin aslı mevki sağ bektir gerektiği taktirde solda oynaya bilme özelliğine sahip bir oyuncu stoperde oynamaz.

Galatasaray da o gitti bu gitti yoktu demiyoruz diyorsun eyvallah Melo Drogba gittiğinde hepinizin tepkisini gördük yani yalan söylemen bir kere buradan yanlış birde çıkıp oyunculara güvenip oynamıyoruz yazıyorsun? Metin oktaylara saygımız sonsuzdur bizde sahaya çıkıp Şeref beylerin Hakkı yetenlerin Süleyman sebanın ruhu ile mücadele ediyoruz

Kıscası Şerefimiz ile oynayıp Hakkımızla mücadele ediyoruz

Bizim amacımız turu geçip veye kupa kaldırmak ile ilgili değil hele ki şampiyonluklarla ilgili hiç değil başarılar kupalar geçicidir BEŞİKTAŞ kalıcıdır bizim isyanımız 4 ay içinde sadece iki PTT lig ve bu kupa maçına çıkmış böyle adamların böylesi önemli maçlarda ne işi olduğu kadıki bu gençerler geçen maçlarda da canımızı yaktı

• Drogba umrumuzda değilde melo evlat gibiydi gidişine üzüldük sadece.
      Hakemler bu sene gerçekten berbat ben Rizeliyim sadece son iki haftada Rize alehine 4 yanlış penaltı kararı verdiler yazık ediyolar şerefsiz federasyon izin vermezse yapamazlar bilerek hatalı karar veriyolar

• Konyanın son dk'larda penaltısını da vermedi.

0|0
    0|0
  • sahadaki zemin çizgisine bakıp tekrar konuşun. Değil ofsayt ofsaytla uzaktan yakından alakası yok

http://i.hizliresim.com/NrPA7k.png

0|0
    0|0
    • Tanıdığım çok iyi bir göz doktoru var gitmek istersen söyle

• Marcelonun ayağı rakibin önünde

• Biri şu arkadaşa eller hariç tüm vücudun ofsayta katıldığını futbolun sadece ayakla oynanmadığını öğretsin lütfen

• Hakemler çok taraflı

0|1
    0|0
    • 65 70 dakika kalece şutu olmayan adamlar hakem sayesinde maçı elimizden aldılar biz çileden çıkmayalım da kim çıksın illa özel hayatlarına karşılarına çıkıp analarından girip bacılarından mı çıkalım canlarını mı yakalım anlamadım

Yükleniyor...