Aziz Yıldırım neden sevilmiyor?

Kime sorsam bu adamı sevmiyor merak ettim günahı ne bu adamın?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Anti patikliğin kitabını yazıyor resmen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben mert olmadığı için sevmiyorum. Kaç kere başkanlığı bırakacağım dedi bırakmadı, Türkiye kupasından çekilirim dedi havuzdan çıkarım dedi ama hiçbirini yapmadı. Bir adam bir şeyi söylüyorsa o dediğini yapacak ya da onu söylemeyecek. Biz böyle gördük böyle öğrendik, kıvırmayacak.

1|1
    0|0
  • Kendi taraftarini bölen, faşist bir adami neden seveyim. Sefa abi vefat etti kulupten kim cenazedeydi :) Kahrolsun aziz faşizmi, kukubun sahibi Fenerbahce taraftaridir

1|0
    0|0
  • fitne fesat işleriyle uğraşması.

1|0
    0|0
  • biz galatasarayı 6-0 yendik en büyük biziz :D

1|0
    0|0
  • Sikeci cunku

1|0
    0|0
  • D. bakırlı olduğu için olabilir

0|0
    0|0
    • @İyisimisendüşün Benim gibi diyorsun. Pardon ben neyim? Ben D. bakırı seven bir türküm.
      Ortalıkta D. bakırı hor gören binlerce insan var anlamadıysan tekrar tekrar bak

• 0|0
    0|0
  • Çünkü doğruları söylemesi yanlışları dile getirmesi insanları ona düşman etti tabi Fenerbahçeyi bukadar sevmesi hayatının 40 yılını Fenerbahçeye adaması diyer takımın taraftarlarını hafiften kıskandırıyor.

0|0
    0|0
  • onu sevmeyen önce dönsün bir kendine baksin!
    5 para etmez adamlar cikar Aziz Yildirim a küfreder falan filan, ulan siz kimsiniz, diger baskanlar süper de o mu cok kötü?
    Hepsi tertemiz de o mu kirli?
    ya da adam gibi duruyor dimdik ayakta da... omu batiyor birilerine...

0|0
    0|0
  • Koskoca Fenerbahçeyi çiftliğiymiş gibi kullanıyor.

0|0
    0|0
  • Azize faşo diyen açsın kendi kıçına gülsün adam kulubü için canını verir sonradan yetme çakma fenerlilere de havlamak düşer

0|0
    0|0
  • Aziz yıldıvım.

0|0
    0|0
  • Çünkü herşeyi açık açık soyluyor adam dobra konuşuyor TFF başkanı değil herkes korkar ondan yapacaklarindan

0|0
    0|0
  • Antipatik ve sivri dilli. Sözünü esirgemeyen bir de üstüne sivridilli insanların sevilmemesı gayet normal

0|0
    0|0
  • Yenilip yenilip Gs ye laf atiyo lan biz naptik ya onuda anlamiş dglm
    Ha bide şikeci ondan

0|0
    0|0
  • Tam bir yawşak.

0|1
    0|0
  • bu adam konuşuyor. doğruları yapıyor ve sevilmiyor

0|0
    0|0
  • Meyveli ağacı taşlarlarmış. Toplumun düşüncelerine ters konuştuğu ve doğruları konuştuğu için sevilmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...