Ölümden ölmekten korkarmısınız

Arkadaşlar ölmekten ölümden korkarmısınız hepimiz bir gün öleceğiz ama korkarmısınız ölümden

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• eyer salih amelım var ise ahiretim için faydalı bırseyler yapabildiysem ölümden korkmam aslında insanlar ölümden deyil cehennemden korkuyor cennet garanti ise inanki insanlar gülümseyerek ölür hiç ALLAH yolunda cihat etmiş şehit olmuş mucahit cenazesi gordunmu gördüysen eyer bılırsın en sevgiliye gülerek giderler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ölüm ne ki .. ölüm dünyanın tek gerçeği.. hepimiz öleceğiz .. ölmek değilde sonrasını düşünmek lazım nolacak diye.. Allah sonumuzu hayırlı etsin ..

0|0
    0|0
  • ölümden korkarım tabiki. allah ölümü öldürmeyi nassip etsn

0|0
    0|0
  • Ölümden değil sonrasından korkuyorum.

1|0
    0|0
  • bende mahşerde napcam korkuyorum

0|1
    0|0
  • Ölmekten çok benden önce sevdiklerimin ölmesinden korkuyorum

0|0
    0|0
  • ölmekten değilde .. sevdiklerimin ölmesinden

0|0
    0|0
  • ölümden değil de daha çok ölme şeklinden korkuyorum

0|0
    0|0
  • ölmekten kim korkmuş ki ben korkayım kardeş. Allahtan gayrı kimseden korkmam

0|0
    0|0
  • korkarım ölümden

gülüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır korkmam...malum " Korkunun ecele faydası yok "

1|0
    0|0
  • Bizim olduğumuz yerde ölüm yok, ölümün olduğu yerde de biz yokuz. Korkacak bir şey yok. Korkuyu yaratan bilinç de olmayacak. Korkulacak tek şey, istediklerini yapamadan ölmek

0|0
    0|0
  • Dünya' yı bir daha görememek, hiçlikten gelip hiçliğe gitmek elbette ki korkutuyor insanı. Heleki öğrenmek için yanıp tutuştuğun şeyleri öğrenemeden ölüp gitme düşüncesi başlı başına felaket.

0|0
    0|0
  • imansız ölmekten korkuyorum :/

1|0
    0|0
  • korkarım tabi ki

0|0
    0|0
  • geride bıraktıklarım için korkarım

0|0
    0|0
  • Sorun ölüm değil sonrası.