18 Mart'ta dökülen kanların boşa yararsız olduğunu düşünüyorum sizce?

Şu an ki duruma bakılacak olursa vatanımız gerçekten boşa kurtarılmış bana öyle geliyor... Ülkemizdeki koyunların sayısı git gide arttıkça tarihi değer bir bir hiçe sayılıyor. Bana kalırsa dökülen kanların hepsi Şu an ki durum gereğiyle gereksiz ifadesini almaktan ibaret. teşekkürler Türkiye teşekkürler Türk milleti.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• doğru söze ne denir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• haklısın . Allah rahmet eylesin şehitlere

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o Çanakkale de şehid olan mehmetcikler türkiye de Allah demek yasaklansın

karılar kızlar avret yerini açsın zina meşrulaşsın diye şehid olmadı asıl sen düşün gerisini

0|0
    0|0
  • ben gereksiz olduğunu düşünmüyorum evlat ne kadar hainde olsa babanın gözünde hep evlattır yani baba hep o çocuğu kollar bugün insanlar ne kadar nankör olsada onlar bizim dedelerimiz eminim tekrar hayatta olsalar tekrar öyle bir durum olsa tekrar bizim için o gün yaşadıklarını yaşarlar teşekkürler dedelerim atalarım ruhunuz şad olsun eseriniz bizlere emanet ne kadar hainlerle dolu da olsa bu vatan biz bize yeteriz asil kan yeterince mevcut ;)

0|0
    0|0
    • 1920li çağlarda uçak üretimine geçen Türkiye'nin şuan ki teknolojisini karşılaştıran herkes bu durumu anlayabilir. Biz ilerlemiyoruz arkadaşım. Keşke yerimizde saysaydık ama ne yazık ki o da yok. Biz geriliyoruz bu geri kafalar sayesinde... Dökülen kanların tümü boşa çünkü onlarda böyle olsun istemezlerdi şimdi eminim kemikleri sızlıyordur yattıkları yerlerde!

• hala olay anası babası belli belirsiz olayına gidiyor... neyse siz anlamayacaksınız.

• eğer gereksiz dersen ben kendi açımdan bakarım olaya tabiki benim için değerli olan bu atalarımın bana emanet ettiği dili konuşup onların bana emanet ettiği dini yaşıyorum onların uğruna kanlar döktüğü bayrak üstümde dalgaanıyor gerisi teferruat o gün o kanlar bugün bizim rahatlığımız için döküldü bunun aksini savunamazsın bugün birileri yanlış bişeyler yapabilir ama bu söylediğin söylem ağır bence

• Bu videoyu her izlememde gözlerim dolar.

link

0|1
    0|0
Yükleniyor...