Bugün BEŞİKTAŞIMIZ konyaya yenildi düşünceleriniz?

marceloda kırmızı kart gördü lig maçında yok? afssssssssssssssssssssssssssssssssssss

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şenol hoca kupaya nedense as kadroyla çıkmıyor , çeyrek finalde daha ciddi olunmalı ama Gökhan Töre , Mario Gomez , İsmail , Atiba gibi en etkili isimler yoktu. Oğuzhan Beck ve Olcay da sonradan girdi. Buna rağmen kırmızı kart yiyene kadar öndeydik fakat 10 kişi kalınca serdar , tosic ve maç eksiği olan Veli li kadro iş yapamadı doğal olarak

Rövanşta as kadroyla çıkarsak ligdeki gibi resital yapıp turu atlarız

0|1
    0|0
    • spiker marcelo lig maçında yok dedi? dogrumu? bencede tam kadro çıkarsak eleriz ama 1-0 a geçemiyoruz 2 farklı ocak

• Kupada kural değişikliği oldu , çift sarı karttan görülen kırmızı ile direk görülen kırmızı aynı değil. Spiker rövanşta yok dedi ama Başakşehir maçında olmama ihtimali de var

Kızlar Ne Diyor 1

• hata yapan yan hakem ve hatasının sonuçları, özellikle tosic berbat. sosa çıkmadan iyiydi, sosa çıktı iyice düştük, kerim heyecanlı, boykoya bir şey söylemeyeceğim çünkü ilk maçı, bakalım neler gösterecek

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bugün konyaya falan yenilmedik biz hakeme yenildik. Ayrıca ben burada da söyledim ersanı satan yönetim benim gözümde bitmiştir yazıklar olsun Marcelo da yok başakşehir maçında defanstan 3 adam eksildi 1 haftada. Tebrikler Fikret Orman

0|0
    0|0
  • Şenol hoca kupa maçına böyle bir kadro ile çıkması akıl alır gibi değil bu kadar ilerlemiş sin çıktığın kadroya bak

Buda kırmızı kart gördüğümüz pozisyon ; http://i.hizliresim.com/QZqZj3.jpg

Cidden akıl alır gibi değil

0|1
    0|0
  • Oha artık kupa macında yedi diye ligte mi oynayamayacak kardeş sen futbolu bırak bence Beşiktaşımın da canı sagolsun

0|0
    0|0
    • ben demedim spiker söledi

• bende şaşırdım yeni modamıdır nedir sonra kırmızı kart aslında yanlış pozzisyon ofsayt

• İzlemedim knk ben kupa maclarını pek iplemiyom

• Çok sevindim :D

0|0
    0|0
  • Gömdüler

0|0
    0|0
  • Zor olacak ama belediye maçını alırız 😊

0|0
    0|0
  • Kupa maçında kart gören lig de oynayabilir sen önce onu öğren.

0|0
    0|0
    • laa ben demedim atvde ömer üründül söledi

• olur boyle vakalar

0|0
    0|0
  • görmeseymiş

0|0
    0|0
  • bjk as kadroyla çıkmadı diyenlere konya da 7 farklı oyuncuyla çıktı bunu söyleyim.

0|0
    0|0
  • Bjk 10 kişi kalmasa yenecekti

0|1
    0|0
Yükleniyor...