Siz bu söz hakında ne düşünüyorsunuz ?

siz bu söz hakında ne düşünüyorsunuz ?

Hergün her yerde gezen gezdiği yerden biriyle olurmuş..

gemzmediyi yer ona yabancı olurmuş..

Kimseye yönelik değil cevabınızı merak ettim.

Güncellemeler:
yorumlarınız için teşekkürler..başka zaman yine merakla okuyacağım cevaplarınızı :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• doğru söze ne denir

1|0
    0|0
    • kısaca diyorki

kirli kirliyi görür...barda

temiz olan...camide vs..

sana eş benzeri olan sana yakın olanmış..

- + dan farklı bakış acısı

neysen onu kendine yakın bulurmuşsun

ve tencere kapak olurmuşsun...

öyle okudum bugün bir yere çekmeyin

mantıklı geldide ...

• yok bir yere ne çekcecem dediğim gibi çok güzel bir söz bu söz hakındada yorum yapmak çok gereksiz :)

• aynen..okuduğununuz icin teşekkürl

Erkekler Ne Diyor 9

• Biz denizciler geçerlidir bu söz..

1|0
    0|0
  • ilginç bir söz ama çok fazla şey çıkartılabilir.:))

1|0
    0|0
  • Benim için söylenmiş.İlk cümlede, her gün evde saplarla takılırsan en sonunda hiç de hoş olmayan durumlar başına denk gelebilir demiş. Çıkıp dışarıda, iki insan görmezsen "kim lan bu zibidi, mekana eşofmanla gelmiş" diyebilirler. Hayır, başıma da geldi. Bir şeyleri değiştirmek lazım sanırsam.

0|0
    0|0
    • soru farklıydı

• Cümleden anladığımızı yazmıyor muyduk? Öyle derin manalara gelen şeylere kafam basmaz benim. Mazur görün.

• farkettim aslında kelime oyunu yapmadım normal soru gibi sormak istedim :)

• nerde oturduğun değil nerde yiyiştiğin pardon yanlış soruya yazıyordum nerde oturduğun değil kiminle oturduğun önemli oldu :D

0|0
    0|0
  • cok gezen biri olarak söylüyorum. aklıma hep gezip gördüğüm yerlerden biriyle olmak veya gideceğim yerlerden biriyle olmak gelir;)

0|0
    0|0
  • sıradan biri kalkmış söylemiş önemsiz

0|0
    0|0
  • O sözün orjinali şöyle: Çok gezen tavuk ayağında bok getirir

0|0
    0|0
  • gezmezsen yabancı olur heryer tabi

0|0
    0|0
  • öyle net öyle açık ki cümle, daha da üstüne bişi mi anlamam gerek çözemedim cidden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Okuduğumdan bir şey anlamadım bu sitede ikinci kez oluyor bende mi sorun var.Uykum gelmiş olmalı...

1|0
    0|0
    • olduğun yer sana tanıdık olmadığın yer yabancı gelirmiş

• Normaldir :)

• Uykum gelince, iyi geceler, diyene, ben de senin, diyorum :) Normaldir. Altında bir şey aramadan dümdüz okudum ben, saçmalamış da olabilirim :)

• Hergün her yerde gezeceksin, öyle evde oturarak bilgisayar oyunlarıyla ömür boyu yalnız kalırsın diyor. Tamam, aldım ben dersimi, hemen dışarı çıkıyorum.

Neyse, üşendim şimdi, oyuna gireyim ben.

1|0
    0|0
    • anladın teşekkürler

• Bunu nasıl anladın kafayı yiyeceğim beş kere okudum basit bir cümle ve başka hiç bir şey çıkaramadım:)

• bende okuduğumda şaşırdım başta ama düşününce mantıklı

:)

• Sanırım herkes yaşadığı ortama göre bulur demek istenmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...