Günde 200 squat + 100 mekik zayıflatır mı?

2-3 haftadır yapıyorum henüz 1 kilo verebildim yememe pek dikkat etmiyorum sadece akşamları az ve hafif şeyler yiyorum ama normalde de çok yiyen biri değilim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• gunde 50 squat 50 mekik yap. Sabahları omlet yap kendine. omletin icinde yulaf ezmesi olsun tok tutar seni aç olmanı engeller. yağlı yıyeceklerden ve şekerden uzak dur yoksa kilo vermezsin. ben 3 gundur şeker yemıyorum yememe dıkkat edıyorum ve metabolizmam hızlandı

0|0
    0|0
    • 50 squat 50 mekik yetmiyor vücudum daha fazlasını istiyor. Şeker un yağ ve tuzdan nefret ederim tüketmiyorum hiç

• Burdan atamam ama

• mesajdan beklıyorum

En İyi Kız Görüşü

• çüş 200 squatı nası yapıyosun ya bir şey sorcam sporun ertesi günü her yerim ağrıyo benim senin de oluyo mu

0|0
    0|0
    • İlk birkaç gün yürüyemedim bile ama şimdi alıştım hiçbirşey olmuyor hatta yapmadığım zaman vücudumda ağrı oluyor alıştı vücut artık

• ya ben dün başladım çok ağır şeylerde yapmadım ama hareket edemiyorum hep bu yüzden bırakıyorum

• Bırakma bende eskiden öyleydim ama bir hırs yaptım Şu an hiç ağrım falan yok hiç alışkın değildim harekete bütün gün yatardım evde

Erkekler Ne Diyor 5

• evet

0|0
    0|0
  • Eger bu dddiklerini yaparsan jrn selter gibi okursun

0|0
    0|0
  • Yuhh dün 60 squat yaptım bugün yuruyemedim

0|0
    0|0
    • Ben alıştım artık

• Kimseye de güvenmiyoruz, uyku vaktim geldi niye böyle gizemli gizemli konusuyon

• Konuşurum ben öyle

• Yemeğe dikkat etmeden olmaz

0|0
    0|0
  • kasları yersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...