Zamanında satın aldığınız ama "keşke buna para vermeseydim" deyip pişman olduğunuz bir şey var mı?

O an satın aldınız gaza geldiniz,beğendiniz,falan.Eve geldiniz ve pişman oldunuz.

Varsa nedir bu şey? Ve neden pişman oldunuz?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• olmazmı her gün sigaraya diyorum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Genelde elbise olur, mağazaya giderim bakarım beğenirim, çok güzel durdu derim, önüme geleni almaya kalkarım eve gelirim diyelim 10 parça elbisenin 3'ünü filan gecelik veya pijama olarak kullanırım, nedense eve geldiğimde mağaza ki elbiseyi alıp başka bir şey koymuşlar gibi oluyor o anki güzelliği kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Öyle aman aman bir şey yok pişman olduğum. En son wax konusunda almasaymışım iyiymiş kötü çıktı dedim.

0|0
    0|0
  • Prezervatif. link

0|0
    0|0
  • blackberry cep telefonu... halen pismanimdir

0|0
    0|0
  • bi şişe parfüm var bayaa da para verdiydim soğudum niyeyse biri beğenmemişmiydi neydi

hay anasını ya.

0|0
    0|0
  • DeFacto'dan aldığım hırka. Nasıl bir ürün yaptılarsa aşırı derecede tüyleniyor. Verdiğim 80 lira haram olsun

0|0
    0|0
  • internetten iç giyim aldım büyük geldi .avrupa bedeni farklı idi .rahat değil .

0|0
    0|0
  • Kısa kollu füme renginde bir gömleğim var ama toplasam 5 kez giymişimdir

0|0
    0|0
  • modeli hoşuma gittiği için gaza gelip kafamı sıkıyor olmasına rağmen bir bere almıştım. sonra o bereyi kafamı sıkıyor olduğu için hiç doğru dürüst giyemedim. almamalıydım, pişmanım

0|0
    0|0
  • tablet aldım, pişmanım..

acele etmişim. daha iyileri çıktı..

çok çok daha iyileri.

0|0
    0|0
  • orijinal diye dolandırıldığım çakma telefon :@

0|0
    0|0
  • Eski sevgilime aldığım hediyeleer :Dd

0|0
    0|0
  • yok pişmanlığım

0|0
    0|0
  • giymediğim deri ceket ve bot

0|0
    0|0
  • Son topladığım pc kasası.

0|0
    0|0
  • Casper marka kasam

Bedava bulsam birdaha Casper almam

0|0
    0|0
  • sevgilime aldığım pantolong*tdısarda gezio tav oldum yakcam

0|0
    0|0
  • Evet bir gömlek almıştım pişman oldum bir de ceket keşke para vermeseydim

0|0
    0|0
  • Profil fotondaki pantolonu aldın ve pişmansın.

0|0
    0|0
  • hayır pişman olmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Olmazmı tabiki var.Genellikle kıyafetlerde bunu yaşıyorum sonra gidiyorum hiç açılmamış etiketi olan şeyleri başkalarına hediye ediyorum :).Evdeki ışıkta üstümde farklı durduğu için beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Geri dönüşümü olacak bir şeyse pişman olmam aldığım kotu beğenmem keser kot çanta yaparım örneğin.

0|0
    0|0
  • doluuuuu

.

0|0
    0|0
  • topuklu bir ayakkabım var çok rahatsız bir kere giymiştim mahvoldu ayaklarım aylarca yattı dolapta sonra çektiğim ağrıyı unutup ne kadar rahatsız edebilir ki boşuna durmasın giyeyim dedim ve ne kadar rahatsız ettiğini hatırladım :/ öylece duruyo bide çok güzel yahuu :)

0|0
    0|0
  • Beyaz keten bir pantolon alıp pişman olmuştum çünkü sevmediğim bir renk beyaz ama almışım neden almışsam işte

0|0
    0|0
  • iTunes hesabina yukledigim paralarla araba alirdim

0|0
    0|1
  • piii cok var.

0|0
    0|0
  • Sinbo ürünleri, bir kez aldım bir daha asla!

0|0
    0|0
  • ayakkabılarım :D

0|0
    0|0
  • 349 sorumu?

0|0
    0|0
    • Üşenmedin profilime girdin baktın ve yazdın :) bravo meraklı bıdık.Doğru ya 349 olmuş mu bende şaşırdım.

Yükleniyor...