Kapat

Sizce aramız düzelir mi?

Geçen hafta benden çok hoşlandığını bildiğim ve benimde hoşlandığım biriyle buluştuk.çok güzel bir gün geçirdik,gezdik kafede oturduk.sonra ertesi gün nasılsın iyimisin diye mesaj atmış bende iyiyim deyip hatırını sordum o da cevaplamış.ertesi gün ve 3 gün içinde hiç mesaj atmadı.bende atmadım ama çok düşünüyordum onu ve atmadığı içinde üzüldüm.dün akşam sitem dolu mesaj attı,ben atmasam halimi hatırımı sormayacaksın diye.acaba çokmu üstüne düştüm demiş.ben dedim senden bekledim,o da en son ben attım sende atabilirsin değil mi dedi.benimse art niyetim yoktu ondan bekledim.şimdi soğuk davranıyor.sizce aramız düzelirmi?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• düzelir bnce, sen atacaksın o atacak diye bir şey yok doğallık her zaman kazanır, mesela aklına geldiği mesaj atmak istediğin anda at baska bir şey düşünme sen doğal ol, gerisini karşı tarafa bırak, o da rahat hisseder böylece, olacağı varsa olur zaten.

0|0
    0|0
    • bugün ben mesaj attım hatırını sordum o da sormuş ama eskisi gibi ilgili davranmadı.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Duzelirde.. Azicikta olsa ilgi gostermelisin oglana. Blsa kurek cekmedigini anlamali.. Her insan kendini degerli hissetmek ister.. Ona bir gun kucuk bir surpriz yapip , bugun bulusalim ama neler yapacagimiza ben karar verecegim deyip tiyatroya goturebilirsin.. Elini tutabilirsin mesela ..

0|0
    0|0
    • bugün ben mesaj attım hatırını sordum o da sormuş ama eskisi gibi ilgili davranmadı.

• Normal degil mi ?

Tut ki ciktiniz diyelim.. Gene boyle cocuk gibi o mesaj atmadi ben attim vs yapacak misiniz ?

Yahu ben 3.5 sene boyunca gece kacta yatmis olursam olayim sevgilimden erken kalkmaya calistim.. Sirf ilk ben gunaydin demis olayim , gune benimle baslasin diye .

Azicil ozverili olun.

• ne çarpık ilişkiler var anlamıyorum insanlar ilişkilerini sağlam bir bağ içerisinde kuracağına birbirinden soğuma etkisi yapıyorlar

0|0
    0|0
  • çok uzun kim okucak bunu

0|0
    0|0
  • iki tarafta kendini ağırdan satmaya calısmış,ortayada bir görüntü ortaya cıkmıs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• düzelir bunda bişe yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...