En etkili zayıflama yöntemini arıyorum.

1 hafta içerisinde 3 kg vermem lazım. önerilerinizi alayım.

0|0
15|37

En İyi Erkek Görüşü

• hala mi ? dsfs

4|0
    0|0
    • 2kg vermeye çalışıyordum, farkındaysan 3kg yazıyor :D

• elimizdeki veriler öyle olacağını gösteriyor, evet :(

• kiyamam <3

Erkekler Ne Diyor 36

• 2 senedir sporla uğraşıyorum ama öyle 3 kiloyu bir haftada vereni görmedim. versede obür hafta yarısı almıştır. önemli olan kalıcı ve düzenli spor günlük harcanan kalori miktarı vardır bir insanın bunyesınde mesela senin diyelım gunluk 2bin kalorı harcaman lazım yediğin yemeklerle falan. sen olduda günlük kalori ihtiyacının altına düşersen yanı 2bin değilde 1600 1500 kalari tüketirsen bu sana ayda 1 ila 3 kilo arasına döner. kilo boy orantısıyla hesaplanan birşey aslında gunluk kalori miktarı onu biraz araştır spor yapmadanda bu şekilde zayıflarsın. ama 1 haftada 3 kilo saçma ve sağlığa zararlı işin içinde olduugmdan biliyorum dikkat et ilaç falan saçma sapan kısa ağır diyetlere girme yazık olmasın hayatına.

0|0
    0|0
  • sevişmek iyi fikir

3|0
    0|1
  • yemeden içmeden kesileceksin su dışında hiç bişey girmeyecek vucuduna aşırı kilo kaybı yaşarsın 1 haftada 3 değil 5 bile verirsin sonuçsa vucut orantılı kilo veremediği için çatlaklar oluşacak iç kısımdaki yağlar daha çabuk yok olduğundan deri bu değişime ayak uyduramacak ve sarkacak bunu düzeltmekse daha zor olacak yani sonuç acil kil vermek daha çok sorun açacak

0|0
    0|0
  • her gün 2.5 saat yürü ( kız olduğun için yapar mısın bilmem ama basket zayıflamada çok etkili öneririm) yatmadan 3 saat önceye kadar bir şey yememiş olman gerek. ayrıca günde 2.4 lt su içmen gerek ama sen bunu 3 litreye çıkar bol soğuk su iç ve 6 saat uyu. çok uyuma çok yorul

0|0
    0|0
  • 1 haftada 3 kilo mu ? Yazık..

Yapmayın böyle eziyetler o vücut'a..

1|0
    0|0
  • Spora odaklan özellikle koş yerşey ye ama yumruğun büyüklüğünde porsiyon ye acıkdıkca ye mesela yumruğun büyüklüğünde bir porsiyon bir şey yedin 1 saat sonra yine acıkırsın büyük ihtimal yine acıkdıkca ye ama aralıklarla porsiyonların yumruk büyüklüğünü geçmesin yani anlıyacağın yemiyerek zayıflayamassın durmadan yiyecen ama dedğim gibi.Ama öncelik koşmaya ver en önemlisi spor.

0|0
    0|0
  • Sıkı bir spor programına girersen verebilirsin. Antrenör eşliğinde çalışırsan kendine zarar vermeden yapmış olursun.

Bu aciliyetin sebebi nedir?

0|0
    0|0
  • Ancak ölmüyecek kadar yiyip musil ilacı içerek olur o dediğin.

Etkili ve öldürücü bir yöntem..

0|0
    0|0
  • Bir haftada üç kilo verirsen ölürsün.

0|0
    0|0
  • 1.si sürekli su iç

2.si öğün sayısını ikiye indir sadece sabahları iyi kahvaltı yap

3.sü bol bol düz koşu yap ve sonrasında mekik çek

0|0
    0|0
  • ya sürekli program yapıp aksatmaktansa,günlük yediklerini yarıya indir ve cips,kola,çikolata vs yeme sağlam bir diyete girmiş olursun= )

1|0
    0|0
  • Veremezsin dostum versen bile sağlığını kaybedersin. Niye böyle bir amacın varki ? Benim kız arkadaşımda aynı senin gibi takıntı yapıyor kilolarını

0|0
    0|0
  • çamaşır suyuyla gargara yap. hey Allahım ya diyetisyenmiyiz kardeşim ne bilelim biz. el classico onu bunu şunu yeme, yaşa, taşa, aşa oturma bu gibi şeyler işte yani...

0|0
    0|1
  • EKMEĞİ BIRAK ÖĞLEN YEMEĞİNİ HAFİF YE AKŞAM YOĞURTLA BİRLİKTE MEYVELİ MISIR GEVREKLERİNDEN YE AKŞAMDA JOGGİNG YAP METOBOLİZMANDA HIZLI ÇALIŞIYORSA VERİRSİN

0|0
    0|0
  • efedrin+kafein+aspirin sabah ve yatmadan 6-8 saat önce içiyorsun efedrini eczaneden alamazsın hollanda malı 500 tabletlik efedrinler internette bulunuyor.

0|0
    0|0
    • ondan sonra kalp krizinden tahta limuzine biner mezarda bir ayda 60 kilo verir incecik olur bir deri bir kemik kalır böyle saçma sapan ilaçlar vermeyin o senin efedrin dediğin ilaç canlandırma için veriliyor

• ya bilip bilmeden konuşuyorsun ne canlandırması! ilaç astım hastalarında kan akışını hızlandırp broşlları açıyor dikkatli ve kısıtlı kullanımda sorun yaşamaz 10 yıldır aralıklı olarak son 1,5 yıl hariç fitness çalıştım aralıklı olarakta kullandım hiçbir sıkıntıda görmedim aspirini bile bokunu çıkartacak kadar içersen dokunur.

• Düzenli bir hayat yaşarsan ve 2 öğün düzenli beslenirsen emin ol zayıflarsın..

1|0
    0|0
  • En etkili zayıflama yöntemi evden dışarı çıkman..

0|0
    0|0
    • nereden yazdığımı belirtmedim tabii, evde değilim.

• 7 gün ton balıklı salata

0|0
    0|0
  • bir hafta boyunca zıkkımlanma

0|0
    0|1
  • terlemeticek eşefmon al ip atla bol bol terle. 3 kg çok rahat gider 1 haftada.

0|0
    0|0
  • istemek en güzeli..

0|0
    0|0
  • almaya o kadar elverişli yatkınsın ki

burada bile alayım vs. demişsin

0|0
    0|0
  • her gün 25-30 dk arası hafif tempo koşu.

0|0
    0|0
  • kombu çay kesinlikle sağlıklı olursun ve zayıflarsın

0|0
    0|0
  • İrade .. Ben bunu yemiyecem demek ..

0|0
    0|0
  • Birşey yeme?

0|0
    0|0
  • bana bağışlayabilirsin

0|0
    0|0
  • sebep

0|0
    0|0
  • Ölmeye karar kıldın sanırım?

0|0
    0|0
  • afrikada insanlar açlıktan ölüyor. bizimkide kilo vermeye çalışıyor.. adalet was here ?

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 15

• Kolay verirsin.

Sabah iki küçük dilimle hazırlanan çavdar ekmeğine yağsız peynirli 1 tost

1 lop yumurta

öğlen yoğurt, yeşil salata ya da haşlanmış tavuk elın kadar

akşam yagısz olan herhangi bir sebze yemeği ya da avuç kadar et, tavuk balık yanında slata

bol su acıkınca ceviz ya da badem ya da bir bardak süt

şeker sıfır yag sıfır sabahları ılık elma sirkeli su

1|0
    0|0
  • günde 1 öğün ye. saat 17-17.30 gibi. gün içinde bol su ve meyvesuyu tüket.

0|0
    0|0
  • 13günde 13 kilo diyeti var canım bu diyet isveç diyeti diye geçiyor gecen ay yaptım 12 kilo verdim iki haftada bir haftada ise 6 kilo verdim yani istersen arastr dene

0|0
    0|0
    • yazsana

• Soran

9 dakika önce

teşekkür ederim, işe yaramazsa eksilerim.

şlkjhgfdhsjklasdfdsasdfdsadf

• oha valla mı? spor yaptın mı? 1 hafta yeter bana :D

• aşık ol verirsin :)

2|0
    1|0
  • sabah erken bir saatte uyan çok az peynir 2 zeytin küçük dilim ekmek ve 2 3 ince dilim domates ye öğlen müsli ve yoğurdu karıştırıp ye akşamları en geç 8 de artık yemekte ne varsa ama yağsız ve tuzsuz olsun mümkünse çok az ondan ye yürüyüş yap su falan iç 1 hfta içinde atıyosun 2 3 kilo civari ben yapmıştım cnkü ama dediklerime uy tamamen

0|0
    0|0
  • Bir haftada 1 kilodan fazla vermek iyi değil.

0|0
    0|0
  • 34 kilosun zaten. ille osbir kilo olup osbir çekmenin keyfine varcan di mi memesiz karı?

0|0
    1|1
  • En etkkili zayıflama yöntemi arıyorsan aşağıdaki adres tam sana göre dene etkisine şaşıracaksın

www.ladyformulkilovermek.com

0|0
    0|0
  • sporla bölgesel zayıflama yap. snra her sabah aç karnına ılık su iç.

0|0
    0|0
  • AZ ve SIK ye.

Bi haftada 3 Kilo verir misin bilmem ama en etkilisi bu. karnin tam doymamali

0|0
    0|0
  • 1 haftada 3 kilo çok çook fazla hiç bişey yememen gerekir bol su içip sonra hastanenin yolunu tutman lazım :)

ben 6 kiloyu 2 3 ayda vermeyi düşünüyorum şakamısın sen

sağlığını düşün yavaş yavaş ver kiloyu haftada 1 kilo normal olan

0|0
    0|0
  • neden 1 hafta içerisinde?

0|0
    0|0
  • burda olsan diyet kankası olurduk yürürdük negüzzel

0|0
    0|0
  • seks yaparsan bir haftada 3 kilo verirsn hemde yemek yiyerek

1|0