Fenerbahçelileri anlayamıyorum

Galatasaray hala 4 puan önde ve fikstür bakımından çok daha avantajlı durumda fakat sanki biz 4 puan gerideyiz onlar öndelermiş gibi net şekilde şampiyon olacaklarını söyleyenler var. Kadıköy'e geleceğiz eyvallah fakat geçen sezon olanlar ortada. Bugün Antalya karşısında iyi oyun ortaya koymadı bence. Fenerbahçeliler neye dayanarak bunları söylüyorsunuz ? Gerçekten merak ediyorum.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kafaları güzel Fenerlilerin 33. haftada Kadiköyde Şampiyon olduğumuz zaman daha 2 yıl kendilerine gelemezler

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana sorarsan kısmet hayırlısı neyse o olsun kimin hakkıysa o kazansın geçen sene olanlara gelirsek bizi yenmişsiniz gibi bir hava var ama 0-0 bir beraberlikle aldınız o kupayı ona da eyvallah ve deplasmandaydık evet biz çok iyi oynayamadık çünkü 3 günde bir maç yapıyoruz ve sakat oyuncularımız fazla ama dediğim gibi yine hayırlısıı hiç belli olmaz ne olacağı

0|0
    0|0
  • Takımımıza inanıyoruz da ondan. Siz de aynısını yaparsnız. Fanatiklik böyle bişey

0|0
    2|0
  • ezikler şikeci de ondan 7enev5ahceliler :D

1|3
    3|2
    • 7 zorlama olmuş

not:Beşiktaşlyıım

• 7nin kanıtı ntvspor bile her sene gösteriyor 12 Şubat tarihte bugün diye...ayrıca bu da en büyük kanıt link

Erkekler Ne Diyor 11

• şu yüzden kardeşim. çünkü biz şike adı altında bir sürü oyuncumuzu sattık ve gitmek zorunda kaldılar.niang,emenike,lugano vs. siz ise bir sürü oyuncu aldınız ve herşey sizin lehinize işlerken;bizim hem avrupada iyi işler yapmamız hemde puan farkının sadece 4 olması tabiki bizim için çok güzel ve ümit verici.bu kadar basit..

0|0
    0|0
  • Siz kendi takımınıza bakacağınıza neden bizim takımla ilgilniyorsunuz?

1|0
    1|0
  • Ne diyecekler, bizden çok iyi takımsınız, bizim hiç şansımız yok mu diyecekler bir şekilde sezon sonuna gider bu iş, sonuçta GS yine şampiyon olur...

0|0
    0|0
  • kardeşş fenerbahçe li olmak öğle bir duygu ki yaşanmaz anlatılmazz takım 6. 7. olsa bile dışarlarda fb forması ile dolaşanlar görürsün ama galatasaray 6. 7. olsa kimse çıkıpta gs formasıyla dışarda dolaşmaz ben arkadaşlarımı tanıyorum bugün fanatik galatasaraylılarr 2 sene öncee galatasaray lafı geçmiyorduu ortamda bu arada 2 sene önce galatasaray 8. sırada bitirdii

1|0
    1|2
    • Ben 8. olduğumuz sezon hiç gitmediğim kadar gittim ASY'ye en kötü günlerimizde destek vermeye ve stat full doluydu o senin dediğin her takımda var , mesela 2000'li yıllarda fenerliler ortalıkta yoktu ama 100.yılınızdan sonra aziz sizi biraz çoşturunca gün ışığı gördünüz adeta

• link febeli arkadaşlara benden gelsin;)

0|0
    1|0
  • Bu konudan sonra şöyle bi' spor bölümünü açtım ve inceledim cincon konusundan geçilmiyor.

Çıldırmayın bu kadar gençler sakin olun.

0|0
    1|3
  • şikeye dayanarak yapmadıkları birşey değil sonuçta para çantaları emenikeler, ibrahim akınlar

0|1
    0|0
  • Aynı şey G.Saraylılarda olsa, onlar da aynı şekilde düşünür.

1|1
    1|2
  • şu anda puan farkını bir olarak görüyor fenerbehceliler. kadı köye geleceksinizya hani

0|0
    0|0
  • 33.hafta lider değişir

0|0
    0|0
  • Normal bir düşünce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...