Galatasaray'a 1 yıl men cezası geliyor duydunuz mu?

Geçenlerde Dursun Özbek bir açıklama yaptı ve bu açıklamada Galatasaray'ın UEFA dan 1 yıl men edilmeyeceğini ve herkesin içinin rahat etmesini söyledi. Ancak, buna koyu bir Galatasaray'lı ben ve benim gibi taraftarları da pek bu sözün tatmin ettiğini söyleyemem.

UEFA 1+1 yıl uzaklaştıralım diyor. Şöyle bakacak olursak ; Ben diyorum ki Eğer 2 sene avrupa uzaklastirma olduğu taktirde Galatasaray da belli baslı oyuncular gider. Muslera, Sneijder ve Selçuk gider. Buna Podolski de dahil. Bu da demek oluyor ki 2 sene sonra genç oyuncu ve ekonomik oyuncu arayışlarına çıkmak demek. Şu an basketbolda da bütçe aşağilara cekilecek. Durum kritik.

Siz bu konuda ne düsünüyorsunuz? Borclar düzeltilebilir mi? Gelir-Gider dengelenebilir mi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder, Muslera, Podolski gider. Sneijder gitsin zaten adamı derbeder etti takım.

Xelçuk bir yere gitmez. Mis gibi maaşı var, çok da zikinde olmaz Avrupa falan.

Galatasaray'ın işi zor, basiretsiz yönetimle istediğin kadar şampiyon ol, gene batıyorsun işte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanmıyorum yani galatasarayın tarihde bir 13 yıllık şampiyon olamama nekoru var o tekrarlana bilir işiniz zor Allah kolaylık versin nediyek.

0|1
    0|0
  • ayağını yorganına göre uzat felsefesi tüm yurdumuzu sarmalı

0|0
    0|0
  • medyada neden hep gs nin durumu konuşuluyo bilmiyorum. fb ve bjk nin borcu gs den çokken hep gs battı bitti deniliyo. oysaki gs gayrimenkul bakımından çok zengin bir kulüp. satarakçözüm olmucağını bildiği için satmıyor. ve uefa konusu ise. gs şampiyonlar liginde uefada daha göz önünde olduğu için gs Şu an bu konumda. ama gerçek şu ki fb ve bjk nin başınada yakın zamanda gelecek bu.. ve bence sneijder dier poldi gider ama muslera kalır. mulsera bu takımdan gitmez

0|0
    0|0
    • Yok hocam hepsi de gider :) Bu sefer olay ciddi Gelir gider durumunu dengeleyemiyorlar. Oyuncu satmaları ve yeniden toparlanmaları lazım. Para bulunur ama Galatasaray ada'yı ve diğer kurumsal kaynakları satmak istemiyor. Cünkü o Galatasaray'ın sahsi malidır

• Gelir gider dengesi tum turk futbolunda sorun. kazanmiyolarki dogru duzgun giderler ise cok yuksek. arti kur farki denen bir bela var turk futbolunun basinda. ve soyle bir durum var uefa futbolcu satisindan kazandigini gelir olarak gormuyormus. sponsor bilet vs seyler gelir sayiliyo sadece. ama futbolcu alirkenki bonservis gider olarak kabul ediliyomus uefada.

• Selçuk nereye gidiyor ya, hayatının parasını kazanıyor

0|0
    0|0
  • gelsin sorun değil daşşağımız sağolsun

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin ahını aldınız Son Gülen İyi Güler ;)

0|0
    0|0
  • Belki sadece transfer yasağı alırsınız

0|0
    0|0
  • Yapilir bu gs ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...