Sevgilinizin en yakın arkadaşı size aşık olduğunu söylese sevgilinize söylermiydiniz ?

Arkadaşlar Sevgilinizin en yakın arkadaşı size aşık olduğunu söyledi diyelim. Siz sevgilinize en yakın arkadaşın bana aşık oldum dedi dermiydiniz ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo.İmkanı varsa ikisi birden olsun nolcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır söylemezdim. Bu konuyu ciddi bir şekilde onla konuşurdum o çocukla.. Konuyu kapatırdık. Eğer inatçılık ederse söylemek zorunda kalrdım.

0|0
    0|0
  • Söylemezdim ama benden uzak durmazsa söylemekle tehdit ederdim sanırım.

0|0
    0|0
  • valla benım bır arkadaşın başına geldi sevgilisi değildi, sadece kızdan hoşlanan bir erkekti ve aynı durum oldu , kızda oğlana söyledi benden hoşlanıyor diye arkadaşını daha iyi tanısın diye ama işin ilginç yanıoğlan hiç oralı olmadı benim yakın arkadaşım olabilir beğenmiş olabilir dei yaaa.

0|0
    0|0
  • önce olmayan beynini kaplayan kafasına çantayı yer sanırım ve söylerim tabiki, öyle arkadaş olmaz olsun!

0|0
    0|0
  • başıma geldi. erkek arkadsma söyledim haberi olsun ki bazı konularda daha dikkatli olsn. ama zaten uzaklastılar zamanla .. aniden kesmediler muhabbeti ama

0|0
    0|0
  • Derdim. Sonradan öğrenirse işler daha da karışabilir.

0|0
    0|0
  • Tabiki de söylerim sevgilim onun icabına bakar.

0|0
    0|0
  • söylemezdim aşağılayıcı olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O anki koşullara bağlı olarak söyleyebilirdim bir şekilde. Hani olmaz da, olur ya sevgilim bana değil arkadaşına (kadınlardan korkun) inanır diye bir şekilde kanıtsız da anlatmam.

0|1
    0|0
  • diyemem. olur mu öyle şey. ama o arkadaşına sevgilimden uzak durmasını söylerim bana aşık olduğunu sevgilime söylememesini ve hayatımızdan çıkmasını söylerim.

0|1
    0|0
  • söylerdim tabi

0|1
    0|0
  • Çok pis bir durum. Bilemedim

0|1
    0|0
  • O değilde senin şu fortçu iz bıraktımı doğru söyle.

0|1
    0|0
  • ona söylemem ama kızı çok kötü terslerim yılan sevgilimden uzak dur küs onla onun böle sırtından vuran dostlara ihtiyacı yok derim şimdi yıkıl karşımdan

0|0
    0|0
  • sevgilimi üzmeme adına söylemem ayrıca bana aşkını söyleyenin de canını okurum

0|0
    0|0
  • idare ederdim ikisinide :p

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevgilimse yalan söylemem zaten ama lafta sevgilimse de kimsenin öyle birine arkadaşım demesini istemeyeceğimden söylerim yani her türlü söylerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...