Karın bölgesini bu şekilde çalışsam daha mı iyi olur?

Merhabalar. Ben karın programımda 6x10 leg raises, 5 dk twist, 10 dk yana esneme, 150 kere cable crunch, 6x10 ipli crunch, 150 kere pilates topunda crunch, 4x10 arkaya bacak esnetme, 4x10 yana bacak esnetme, 150 kere diz çekme, 10x10 da mekik yapıyorum. Yani toplamda 10-11 tane karın hareketi yapıyorum. Karın bölgesini çalıştıktan sonra o günkü programa göre göğüs, bacak, sırt artık bunlardan hangisi varsa o gün o bölgeyi çalışıyorum. Ancak bütün bu karın hareketlerini yaptıktan sonra sporumun bitmesi 1,5-2 saati buluyor. Salona duruma göre haftada 2 veya 3 gün gidiyorum, nadiren 4 gün gidiyorum. Acaba karın bölgesini çalışırken 2 ye bölsem daha mı çok verim alırım, 1 gün 5 tanesini, diğer gün diğer 5 tanesini yapsam benim için daha mı iyi olur?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesinlikle ikiye böl ve karın kaşlarını tek vücut ağırlığı ile calisma kombine et ağırlıklarda çalış dumbell ve plaka ile

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler evet dumbell ve plaka ile çalışıyorum zaten. fakat burada saydığım 10-11 hareketi aynı gün yapınca diğer bölgelere çok fazla çalışamıyorum ve antrenmanım verimli geçmiyor. karnımda hafif kas var, gayet sıkı ama kollarda hala sarkıklık olunca maalesef halen fitlikten uzak bir görüntü oluyor. peki 2 ye böleceksem örneğin bir gün 6x10 leg raises, 5 dk twist, 10 dk yana esneme, 150 kere cable crunch, 6x10 ipli crunch, 150 kere pilates topunda crunch, diğer gün 4x10 arkaya bacak esnetme, 4x10 yana bacak esnetme, 150 kere diz çekme, 10x10 da mekik şeklinde yapsam nasıl olur?

• Yanı guzel iyi yine fazla ama olsun iyi ve fitnness calismanida günde iki bölge çalış ornegin on kol ile gogus mesela

• Aylik ne kadar veriyorsun salona

0|0
    0|0
    • 3 aylık veriyorum. 300 tl olması lazım.

• valla ben memnunum, ne kadar para o kadar memnuniyet bu spor salonlarında. önceden daha ucuzuna gidiyordum her taraf keko kaynıyordu.

• Benim gitigim yer Büyükşehirin erkekler kadınlar ayrı

• Yazdiklarini yapicani sanmam

0|0
    0|0
    • bunlar yaptığım hareketler zaten. neye göre sanmıyormuşsun anlayamadım?

• Ben okurken sıkıldım sen nasıl yapıyosun bende 1.5 yildir spor yapıyorum mekık okadar cok yapmıyorum esneklın kaybolur yedine dikkat edip gunde 100 mekık seni daha esnek kılar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...