Başarı azaldıkça galatasaray taraftarı azaldımı?

Galatasaray son yıllarda başarılıyken stat daha doluydu şimdi az hatta forumlarda bu sitede bile sayı azaldı

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İyi gün tarafından bahsediyorsun , bu tipler sadece kupa varsa varlar

Hepsi öyledir demiyorum , kötü günde de takımını destekleyen var fakat gs de bu sayı az. Stadın hali ortada , 3 yılı aşkın sitedeyim bu kadar ortalıktan kayboldukları zamanı hatırlamıyorum , seneye başarı gelirse yine çoğalırlar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sanmıorum taraftar kazanmayla olunmuyo ben d efenerliyim fener akzanamıo diye vazgeçmiorum fanatik de değilim

0|0
    0|0
  • sorun başarı degil sorun ruhsuz insanlar... yoksa gs en kötü haliyle bile herkesten önde

0|0
    0|0
  • Ben herşeyden önce futbol aşığıyım, ki ortada futbolun fsi yok, napayım, Sabri ve Umut'un nur yüzünü seyretmek için mi gideyim? Bu sene favorim Beşiktaş, şampiyonluğu da sonuna kadar hakediyorlar.

0|1
    0|0
    • Beşiktaş geçen senede hak ediyor denildi ama son anda olamadı

• Gs taraftarı Bmw gibidir verdikçe ister vermediğin zaman trip atar

0|2
    0|0
    • En iyi cevap bu olacak kesin :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Acıkcası su pasa lig olayından sonra insanlar maça gitmemeye başladı..
    Taraftarın klube tepkiside var..
    olur bazı dönemler böyle

0|1
    0|0
    • Geçen senede pasolig vardı hem sanalda bile kimse kalmadı

• Kimse kusura bakmasın ama Gs taraftarı iyi günde takımlarına destek veriyor.

0|2
    0|0
  • başarısızlık , maddi durum , yapılan yönetimsel hatalar, hepsini topladığın zaman ister şstemez seyirci azalıyor.
    passo muhabbetinden beri zaten düşme vardı
    ama biz çok büyük bir takımız daha kötü durumlardan gelip 4. yıldızı taktık yine ayaklanırız.

0|1
    0|0
  • galatasaray taraftarı iyi gün taraftarıdır kupa kazanamayan forvetinde iyi adam olmadığı zaman takımlarını tutmazlar

0|1
    0|0
  • Aynı 2011 e döndük o dönem de sesleri çıkmıyordu

0|1
    0|0
    • 2011 den daha kötü bence

• Beter olsunlar az ahımızı almadılar. Allah çok büyük adaleti şaşmıyor gerçektende.

• Ortada Büyük başarısızlık diye birşey yok, daha birkaç ay önce 3 kupa kaldırmış bir Galatasaray var ortada. Nerdeyse rakiplerin 5 senede kazandıkları kupaları biz 1 senede alıyoruz.
    Fakat futbol, seyir zevki olan birşeydir, Stada gittiklerinde insanlar keyif almak ister bu keyifi alamadıkları zamanda stada gelen taraftar sayısı azalabilir.

0|1
    0|0
    • Birkaç ay önce taraftar vardı zaten şimdi yok

• İyi gün taraftarı tabikiazaldı

0|1
    0|0
  • Takım da ruh yok vizyon suz yönetim var. Hamza yı göndermeden önce 5 puan fark vardı FB ile şimdi 12 denizli geldi daha berbat oldu çare cem uzan o gelirse cl de kupa bile aliriz.

0|1
    0|0
  • Başarılardan daha çok takımın oynadığı kötü futbol ve passolig etken bu duruma. Bilet fiyatlarının aşırı pahalılığıda eklenince gelmemesi normal. Sadece Galatasaray değil ki tüm taraftarlarda bir azalma oldu.

0|0
    0|0
  • ben takip bile etmiyorum iyi gun kotu gunu yok zevk almadgıım takımın neyini savunayım umarım borc harctan kapatırlar kulubu alt liglerde oynar. o derece sinirliyim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...