Bacak açma (egzersiz vs)

şu bacağı sonuna kadar açıyorlar ya ne kadar sürede ne kadar çalışmayla hangi egzersizlere yapabilirim, yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler

Güncellemeler:
ben zaten bu hareket fitness demedim bu hareketi yapabilmek için kasları esnetebileceğim egzersizleri sordum.
Kilom yok 175 e 60 kiloyum yaşımda 18

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• açarsın açarsında normalden daha uzun sürer niye bu yaşa kadar durdun ki bak bu link 'e göre çalış ama sakın fazla zorlama lif kopartırsın ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yavaş yavaş egzersiz yapın öncelikle bisiklet sürer gibi alıştırmalar yapın yere sırt üstü tamamen uzanın kollarınızı bedeninize paralel açın ve ataklarınızın ikisi bitişik şekilde havaya kldırıp pedal yapıyormuş gibi çalıştırın bacaklarınızı daha sonraları tek bacakla her geçen zamanda artacak şekilde bacağınızı açmayı deneyin

0|0
    0|0
  • aman dikkat et kaş yapayım derken göz çıkarma

0|0
    1|0
  • genelde jimlastikle uğraşan kişiler rahatlıkla yapıyoarlar bu hareketi

ve bu hareket yapabildiklerinin yanında devede kulak misali

sanırım senin amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek

0|0
    0|0
  • o 0 açanlar cocukluktan beri bale yapanlar vucutları esnek sen sakın deneme vala cok ciddi riski var :D

0|0
    0|0
  • vücüt yapısına bağlı ve bayanlar için zararlı bir hareket olabilir herkesin kas yapısı bir değildir.

0|0
    0|0
  • ne yapacan

0|0
    1|0
    • SANANE BE SANANE!

• öpüyorum seni açtıgın zamanm haberim olsun

• 3 ay düzenli çalışırsan açarsın.Bayan olduğun için bu daha kolay.Bayanların kemik yapısı daha yumuşak oluyor, erkeklere göre daha esnek oluyorlar.

0|0
    0|0
  • hayırdır ne için lazımdı :D

0|0
    1|0
  • fitness de yapılmıyor o, sadece ısınıp bacak aça aça gelişiyor o,

ayakta bacak açma birde yerde bacak açma hareketleri ile,

ayakta olanda ayağını masaya, duvardaki bir dayanağa filan koyup üzerin eğiliosun,

yerdekini zaten biliosun, bahsini ettiğin hareketin ta kendi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında küt diye oturduğunda kasların yırtılsa da sorun değil, ama tek başına yapamazsın. Kilon varsa fazla onu ver, sonra esneme egzersizleri yap ama spor hocası eşliğinde.

0|0
    0|0
  • yarım saat spor yapsan gunde tamamdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...