Ek iş yapmak istiyorum

beyler bayanlar şu sıralar maddi açıdan çok kötü durumdayım beni fazla yormadan yapabileceğim bir ek iş arıyorum sizce ne yapabilirim ?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl bir iş arıyorsun?

kaç saat çalışabilirsin?

ve yaş kaç?

yardımcı olabilirim

0|1
    0|0
    • yaş 20 akşam 8 den sonra olabilir. çok fazla yorucu olmayan kolayca bir ek iş..

• aslına bakılırsa ben de istanbulda ikamet etmekteyim fakat işim gereği izmitteyim.

derince de kalıyorum, kocaeli galericiler sitesindeyim. Çayımı içmeye beklerim

• Allah'ın izniyle inş.

Kızlar Ne Diyor 7

• Yatırım yapmadan yapabilecegin ek is arıyorsan makale yazarlıgı/editorluk yapabilirsin. (100 kelime ortalama 1.5tl)

Evde fazla zaman geciriyorsan kedi kus v.b. hayvan bakımı yapabilirsin (ortalama gunluk15 20tl)

Aracın ve ya evin varsa kiralayabilirsin, drop shipping yapabilirsin.bahsettiklerim basit isler simdilik baska aklıma gelmedi..

0|0
    0|0
  • garsonluk

0|0
    0|0
  • ben evde ek iş yapıyorum aylık ev kiramı çıkarıyorum ilgilenirsen bir göz at:evhanimlarinaisimkanlari.blogspot.com.tr/.../ek-is-olarak-ne-yapabilirim.html

0|0
    0|0
  • BİZİM FACEDE RED FİYONK BUJİTERİ SAYFAMIZ VAR ARKADAŞLIK YOLLA EKLERIZ. ORDA URUNLER VAR SATARAK PRİM ALABİLİRSİN.. HERSEY CEVRENE BAĞLI YANI RAHAT IS.. HERSEY SOSYAL AGDAN

0|0
    0|0
  • Size oriflame ya da forivia satis danismanligini onerebilirim.sermaye gerektirmeyen ve inanilmaz kariyer ve gelir firsati sunan mukemmel bir iş. Bana facebook Gamze Yenici Güneş profilimden ulasin detayli bilgi vereyim

0|0
    0|0
  • Broşür dağıtabilirsin,günlük 20 tl veriyorlar :)

0|0
    0|0
  • Part time çalışabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...