Dar kıyafetler giyen bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

merhba arkadşlar bir sorum olacak erkekler açık,dar giyinen ve ilgi ceken bayanların hep kötü kadın olduğunu mu düşünürler?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyafete bakarak yargıda bulunan insanları düşünüp neden aklını yoruyorsun ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yooooo kötü olduğunu düşünmeyiz ama iyi olduklarınıda düşünmeyiz;)

0|0
    0|0
  • yoo ben öyle dusunmem yakışıyorsa giyebilir tabiki sorun olmaz güzel bayan her seyi giymelide bakımlıda olmalı manikür pedikür gibi

0|0
    0|0
  • hayır .ön yargılı değilimdir hiç bir insana karşı .artık günnümüzde her bayan dar kıyafet tercih ediyor .sadece dekolteye karşıyım .mesela göğüs bölgesini açıkta bırakan kızları sevmem .çok ta dikkat etmem yolda yürürken .bakmamaya çalışırım .dar kıyafet giymek kadınların zevkidir .bakışlarımla rahatsız etmek istemem .ama yakışanı giyen bayanlara azıcık ta olsa bakmadan geçemem .bol giyinmek bazı bayanlara çok yakışıyor .

0|0
    0|0
  • Daha kolay cinsellik yaşanabileceğini düşünebilirler.

0|0
    0|0
  • Diğer erkeklerin hepsiyle mülakat yapmadığım için bilemeyeceğim ama şahsen ben öyle düşünmüyorum... Hatta çok iyi olduklarını düşünüyorum çünkü dar kıyafetler kadınları çok çekici gösteriyor...

0|0
    0|0
  • Ben iyi olduklarını düşünüyorum vücutlarını sergiledikleri için. Bir bacak görebilmek için can atanlar varken bu bayan arkadaşların yaptıkları iyiliği ne yapsak ödeyemeyiz.

0|0
    0|0
  • hayır öyle düşünmezler öyle düşünende vardır ama çok fazla değildir.

0|0
    0|0
  • %80 i öyle der emin ol . Kaşar derler .

0|0
    0|0
  • Evet ben öyle düşünürm genellıkle dogruda cıkıyor bir yerlerini göstermek ya da ilgi cekıyor bana göre

0|0
    0|0
  • :)) aciz erkekler kaşar der yani:) kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş:))

0|1
    0|0
  • ben vücuduna güvendiğini düşünürüm,herkese yakısmaz çünkü o tarz elbiseler.

0|0
    0|0
  • yani kötü kadınlar .

0|0
    0|0
  • dar giyeni sevmem sade hanım hanımcık giyinsin zor mu kardeşim :)

0|0
    0|0
  • ne alaka şimdi sadece ateşli ya da güzel olmadıklarını düşünürüm

0|0
    0|0
  • Gözünde kötü değiller sadece çekici ve cesaretli bayanlardır

0|0
    0|0
  • kötu kadın olarak demeyelim de, sadece haz veren veya cinsel dürtüleri uyandıranbayanlar olarak dusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de günlük hayatımda dar ve vücud hatlarını gösteren kıyafetler giyiyorum. Ama kötü gözle baksınlar diye değil Yakıştığı için. Ama bunu sırf ben değil, dışarda ve işyerinde etrafımdaki kızların çoğu bu şekilde giyiniyor. erkeklerin de Hepimizin kötü kız olduğunu düşündüklerini de sanmıyorum. Yakışanda bu tür kıyafetler çok güzel duruyor. Yalnız çok kilolularda ve vücut hatları düzgün olmayanlar münkünse giymesin, görüntü bozukluğu oluyor...

0|0
    0|0
  • Bence hayır ama onları bilemem.

0|0
    0|0
  • Geneli öyle..

0|0
    0|0
  • Köşe başı serserilerini dikkate almak en kötü anekdot olur

0|0
    0|1
  • Bugün bir kadın gördüm, bir mini etek gymişti ama bluzuyla aynı hizadaydı anasını satım. Tüm selülitlerini saydım, bu açıklık veya dekolte değildi, bu teşhir. Bu kadar da dikkatsiz olunmaz, abartmıyorum kıçıının çizgisi görünüyordu bir de ten çorap giymiş.

Modacılar bile hoşlanmıyor bundan.

0|0
    0|1
  • Hepsi kötü kadın demeyelim. Herkes çarşaflamı gezsin canım aa

0|0
    0|0
  • benim kızkardeşim ben dar giyinirken bana senin yazdığına benzer şeyler söylüyordu ama ben öyle düşünmüyorum herkesin düşüncesi farklı erkeklerinde öyle bence fiziğin güzelse dar giyinmek yakışıyorsa bence kötü değil hoş, çekici görünürsün

0|0
    0|0
    • ewet çok sinir bozucu saçma bir durum.s

• bende sen yaşlardayken dar giyerdim yaşlandım galiba artık rahat edemiyorum sende giyin bence şimdi giymeyeceksinde ne zaman giyeceksin şeker

• haklısın.d

Yükleniyor...