Köy hayatı mı büyük şehirler mi?

evlendikten sonra köyde yaşamak kendi tavuklarınızın yumurtalarını yemek, sobada ekmek ısıtıp tereyağıyla yağlamak, bahçende yetiştirdiğin meyveleri yemek, günü tarlada bahçede geçirmek, derenin kenarında piknik yapmak kısacası tam bir köy hayatı mı?

alışveriş merkezleri, lünaparklar, sinema gibi artıları olan ama trafik, kalabalık, koşturmacayla günlerin geçtiği gıdaların sağlıksız olduğu insanın sık sık şikayet etsede bir yandan da bırakamadığı şehir hayatı mı?

• Köyde yaşamak isterim..
    33% (31)41% (24)36% (55)Oy Ver
  • Büyük şehirlerde yaşamak isterim..
    67% (63)59% (35)64% (98)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Köy olmasın büyük şehir de olmasın daha sıcak küçük insansız bir şehir olabilir.

0|1
    0|0
  • Köy tabiki ya huzur demek resmen.

0|1
    0|0
  • Bak köy hayatı çok güzel kokusu bile bir başka ama insan orda 1 ay yaşasın orda olan zorluklar yorgunluklar v.b şehir hayatına dönmek istersin bir süre sonra ama arada bir kalmak için süperr :D

0|1
    0|0
  • her iki yaşantı şeklide özlenen bir yaşam biçimidir.ama bir gerçek vardırki ne serden nede senden vazgeçilmez.şehirde kazanki köyde harcıyabilesin.yoksa köyde kazandığın senin bu hayallerine bir katkıda bulunamaz.

0|0
    0|0
  • Ben taylanddaki adalardan birinde yaşamak istiyom o ne oluyor köy mü diyim?

0|1
    0|0
  • insan sakın bı yerde bellı bir süre sonra sıkılıyor artık yda alısma tarzı yasam bıcımıne göre de degişir tabı bn sıkılırdm bı süre sonra ama arada kafa dınlemk ıcın iyi olurdu

0|0
    0|0
  • belli bir yaştan sorna köyde iyi olur kafamı dinlerim :)

0|0
    0|0
  • Köy hayatı bana göre değil hayatımda sadece 5 gün köyde kaldım ama sıkıntıdan patlamıştım 5 yıl gibi geldi :)

0|0
    0|0
  • Şehir hayatı daha mantıklı =) Ne kadar köyde her şey organik olsa da , her türlü imkan şehirde var. :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • şehir bizi bozar.kimse de bir yere gidemez.hepsi benim malım.

0|0
    0|0
  • köyyy kööy

0|0
    0|0
  • Köy hayatını çok seviyorum emekli olunca bir çiftliğim olsun isterim.

0|0
    0|0
  • Köyde yaşayasım var...

0|0
    0|0
  • leş metropol .

0|0
    0|0
  • Köyde yaşamayı istiyorum büyüdükçe

0|0
    0|0
  • Büyükşehir.

Köyde zaten çalışıp para kazanamam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ben 6 ay köyde altı ay şehirde yaşıyorum on numara oluyor

0|1
    0|0
  • En rahat hangisiyse o yani köy.

0|1
    0|0
  • kesinlikle benim hayalim köy hayatı. en azından bazı deperlerini kaybetmemiş ordaki insanlar

0|1
    0|0
  • İkisinin arası, şehir merkezine uzak evler ne güne duruyor :)

0|1
    0|0
    • yok köy hayatı tam köy hayatı olacak tarla bahçe inek falan.. yazın harman olcak :)

• emekli olduktan sonra :)

• aslında emekli olacağımı düşünmüyorum sıkıntı o. ölene ya da işlevsiz hale gelene kadar çalışırım ben :D

• Şehirde de köy hayatı yaşayan biri olarak bu yaşam iyi

0|1
    0|0
  • Sokuyum köye, şehir iyi. Arada gezmek için dağa, fiyorda çıkarım. Belki öyle olur.

0|0
    0|0
  • Köy hayatı daha güzel

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kesinlikle köy hayatı ama bu hayata ayak uyduracak dişiyi bulmak oldukça zor.

0|0
    0|0
  • Şehir :) Köy hayatı burada yazdığın kadar kolay değil ve cahillik diz boyu. Bilmem bilirmisin ben bir dükkanda çalışırken duydum " bu devirde köylüyü s*kcen " demişti adamın birisi :)

0|0
    0|1
  • Kesinlikle köy

0|0
    0|0
  • her ikisinin de iyi kötü yönleri var

0|0
    0|0
  • köy hayatını seviyorum hatta bir keçi çifliği kurmayı düşünüyorum parayı bulsam

0|0
    0|0
  • köy sıkıcı şehir güzel

0|0
    0|0
  • köy sıkıcıdır..

0|0
    0|1
  • biraz köy havası olan küçükşehir daha uygun

0|0
    0|0
  • Buyuksehir.