Sizce kaç kılo gösteriyorum artı göbek bacak sorunu?

arkadaşlar edepli incitmeden yorum yapın lütfen.özellikle sporcu olanlar.çok açık olmamaı da mazur görün çünkü hemen silicem sorumu 24 saat sonra yani. ben de gece kuşuyum aklıma takıldı daha doğrusu hep vardı.çoğu kişi kılomdan daha fazla göründüğümü söylüyor ve bu da beni incitiyor. söyleyin sizce kaç kılo gösteriyorum ve de bu göbeğimi ya da bacak kalınlığımı nasıl incelticem lütfen yararlı yorumlar yapın sapıkça değil. resimlerim de aşağı da buyrun. birde vücudum şekıllımı bel bölgem kalın mı falan çok merak edıyorum aynada kılolu duruyorum sanki. eksiğim ne fazlam ne söylerseniz sevinirim
Sizce kaç kılo gösteriyorum artı göbek bacak sorunu?

Güncellemeler:
arkadaşlar açıklıyorum boyum 1.60 kılom da 43 . ve çogunuz 60 küsür söylediniz kılo mu. hayatımda hiç 46 olmamıs bir kızım yemın edebılıırım hatta.21 yasındayım. ve giyilerim alt tarfım34 beden üst bedenim xs. yalan atmıyorum gerçekten biliyorum hepiniz şaşırıcaksınız o kadar ince zayıf durmuyorsunuz dıceksınız herkes aynı tepsiyi verıyor çünkü. ama bedenimin ve kılom göstermesem de doğru ve ben bu durumdan çok sıkıldım kılom olmadıgı halde kılolu göstermek insanı gerçekten çok incitiyor.
arkadaşlar biri sorumu şikayet edebilir mi lütfen? ben ne zamandır gırmedıgım ıcın sitenın değiştiğini bılmıyordum sorum sılınmıyor sadece bağ kopartılıyor. ama tamamen kalkması gerek . eğer şikayet edersenız tamamen kalkar. lütfen biriniz şikayet edebilir mi? şimdiden çok teşekkürler kendinize iyi bakın.

1|1
21|71

En İyi Erkek Görüşü

• edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en güzel cevap edepsizlik edene...

1|0
    0|0
    • hiç mi bikinili kız görmedin

• ben pis düşünceliyim sen ise ahlak timsalisin özür dilerim

• of ya

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 70

• Bari mayo , bikini giyinip öyle çekseydin fotolarını. Bunlar hiç estetik değil ve kendini teşhir ediyormuşsun hissene kapılıyor insan.
    Hiç birşeyin yok abartıyorsun. Yorma milleti...

0|0
    0|0
    • haklısın pişman oldum zaten sorumu sıkayet edebılır mısın?

• bişey olmaz :) tekrar teşekkürler

• Temem üleyn. Bir daha teşekkür edersen saçını başını yolarım senin...

• Karnında birşey yokta bacaklar fena kilolu.

0|0
    0|0
  • baya baya anlatmışsın ama biz sadece dona baktık.

1|0
    0|0
  • bacakların kalın, biraz da göbek var. evet spora ihtiyacın var biraz incelmelisin. göbek bölgende ki yağlanma daha fazla artmadan önlem al. çünkü en zor eriyen yağ göbekte bulunur yakması zordur

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim en güzel yorumu sen yaptın bana. peki bunun için ip atlasam koşsam incelir mi bacaklarım göbeğim de gider mi?

• çok teşekkür ederim en yardımcı olan sızdınız

• rica ederim kolay gelsin

• 75 kilo varsın..

0|0
    0|0
  • Göbeğin değil de basenin var buna bir çözüm bul spora giderek halleden bir çok tanıdığım var sen de bu şekilde halledebilirsin.

0|0
    0|0
  • meme hicmi olmas arkadas kilon 80-83 gib

0|0
    0|0
  • Biraz spor yapmaya ihtiyacin var. vucudun kilolu degil aslinda sadece hantal duruyor o kadar. fitness yaparak daha diri bir vucuda sahip olabilirsin. Bel kalinligin normal ama biraz gobegin var ve bacaklarin sekilsiz. Daha dogrusu cok yagli. herseye ragmen kilolu degilsin ayrica da cekicisin bence.

0|0
    0|0
  • Donunu göstermeden de yapardın bunu şort ile falan :)

1|0
    0|0
  • kıllı kıllı berbat ya zayıfla sıkılıs nolur bb

0|0
    0|0
  • Göbeğinde bir sorun olmasa da bacaklarının kalın olduğu doğru.
    Fakat, burada da bir çok kez yazıldı. Kardiyo ve yağ yakma egzersizleri, yanında da kalça ve bacakları şekillendirmek için squat yapman lazım. Boğazı da biraz kısıcaz tabi.

0|0
    0|0
  • rahat 150 varsın

0|0
    0|0
  • Tam benim istediğim gibi yaa iste kadın dediğin boyle olacak kemikleri belli olmayacak birazcık da memeler şöyle 85 falan olsa tadından yenmez

0|0
    0|0
  • Kız mısin?

Göğüslerini kim caldi?

0|0
    0|0
  • Bak gel sana spor be diyer listesi veriyim 2 ayda super vucudun olsun.. kaldir su resimleri ve ama dediklerimi kesin yapican tamam mi

0|0
    0|0
    • ben koşmayı ve ip aatlamayı düşünyrm

• bılemıcem artık ;)

• en kotu engellerdın yanı :D

• 50 rahat var 60 da olabilir.

0|0
    0|0
  • 50 60 arasısın sanırım. bence kiloyla ilgili bir problem yok görunuyor. bacaklarıda sıkılaştırabilirsin sanırım sadece

0|0
    0|0
  • arkadaşlar edepli incitmeden yorum yapın lütfen

:D

0|0
    0|0
  • Bu kadar acmissin ya vücudunu helal.

0|0
    0|0
  • Fizigin iyi kilona sasirdim

0|0
    0|0
  • ip atla koşu falan yap incel birazda diyet tamamdır

0|0
    0|0
  • Iyyy kusacam lan bu ne

0|0
    0|0
  • Kilolu gösterdiğin kesin.

0|0
    0|0
  • Çok kilo gösteriyorsun.

0|0
    0|0
  • karın kaslarını geliştirecek ve evde aletsiz yapılacak hareketler var git onları öğren. Kısa süre sonra sorunun biter ama en azından 36 beden olsan daha iyi.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar herşeye seks olarak bakmayın ya kızın kilosu falan yok anasını satıyım sadece bacağı biraz kalın o kadar başka birşeyin yok kardeş taş gibisin Allah sahibine bağışlasın

0|0
    0|0
  • 60-65'İ var rahat, hat yok, göğüs yok. çok çalışman lazım çok.

0|0
    0|0
  • kalcandakı fazlaların bırazda goguslerınde olmus olsaydı az bıseyde kalcalarından verıp poponu buyutsen cok seksı bısey olurmustun :)

0|0
    0|0
  • 90 :)

0|0
    0|0
  • bu kalkmaz ama benim 2023 sorum kalkar

0|0
    0|0
    • ben zaten kaldırcam 24 saat sonra öyle izin veriyorlar çünkü

• ya böyle olcagını bılıyrdum da ne bılıym sonradan pişman oldum

• cıbılak cıbılak foto at sonra pişmanım günahı ayrı tabi

• Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 20

• ve beklenen soru
    nerede kaldın gizlican :)

1|2
    0|0
  • 61 kilo.

0|2
    0|0
  • Bu kadar ucuz olmayın.

0|2
    0|0
  • Amma attin haaaa 34 giyiyormussun falan

0|0
    0|0
  • Oha kız destur utanmıyonmu kız böyle bisey giyip sorsaydın boyun 1 75 kilon 73 dogrumu?

0|0
    0|0
  • Kilon neysede vucudun cok orantisiz ve tuylu gorunuyo bacaklar carpik gibi 65 kilo gibisin

0|1
    0|0
  • Fazla veya eksik yok gibi çok rahatsızsan biraz pilates toparlayacaktır.

0|0
    0|0
  • göbeğin az var oda memik cek 200 tane günde sporcuysan zorlanmazsın bir o guzel vucusun tatlım sporcuyum ordn blrm:)

0|0
    0|0
    • tamam denicem tatlım tatlım sorumu sıkayet edebılır mısın asırı cınsel ıcerık dıye. kaldırırlsın ıstıyorum lütfen

• 65 gibi

0|0
    0|0
  • Squat yap mekik çek bir de. Aslında güzel fiziğin ama çok daha güzel yapabilirsin

0|0
    0|0
    • squat popomu çok büyütür diye korkuyrm kısa boyluyum kım kardasıana 2 olurum sonra. mekik denedim de çok zorluyor benı göbek bölgem çok agrıyor sonra

• iyice arastrym barı teşekkürler :)

• Rica ederim canım

• 57 misin

0|0
    0|0
  • Dalga mi geciyosun kizim rahat 65 varsin. Ne 43 guldurme ben 43 kiloyum 160 boyum var hahaha ustutuplu salla. biraz bacaklari tartsan 40 kilo anca gelir

0|0
    0|0
    • işte çoğu kişi öyle dediği için alıskınım

• Coktan ettim zaten

• teşekkürler

• 67 gosteriyorsun

0|0
    0|0
  • Hiç mi utanmıyorsun

0|0
    0|0
  • kız o ne öyle be.. eski halim gibisin he. gel dedıklerımı yap kurtul?

0|0
    0|0
  • memesiz kız

0|0
    0|0
  • bacakların maşallahı var ablam bide seksi demişler bu nasıl yokluktur ://

0|0
    0|0
  • Bel ve göbek bölgesini olabildiğince inceltebilirsin. Mekik ve yürüyüş ile. Bide çok yağlı kızartmalardan uzak dur

0|0
    0|0
    • peki çok tesekkür ederim yaz bası basalamyı düşünyrm yürüyüşe

• Rica ederim :)

• Allah seni kahretmesin silecekmiş yükledikten sonra silsen ne yazar hic uyanmıyormusunuz ya anlamıyorum ne ahlak ne bişey kalmamış. Kime göre neye göre soruyorsun sen simdi bunu? Önce kendinin rahat hissetmesi lazım o vücutta kimin ne dediği ne düşündüğünün ne önemi var? Allah akıl fıkır versin.

0|0
    0|0
    • var tabı ona göre spora baslıcam hiç mi bıkınılı kız görmedin ya

• Gördüm ama deniz kenarın da... Buralara kendini atman hoş olmamış yanlış yere soruyorsun ;)

• nereye sorayım en tenha gece oluyor ondan gece sordum

• 53-54?

0|0
    0|0
Yükleniyor...