Sizce kaç kılo gösteriyorum artı göbek bacak sorunu?

arkadaşlar edepli incitmeden yorum yapın lütfen.özellikle sporcu olanlar.çok açık olmamaı da mazur görün çünkü hemen silicem sorumu 24 saat sonra yani. ben de gece kuşuyum aklıma takıldı daha doğrusu hep vardı.çoğu kişi kılomdan daha fazla göründüğümü söylüyor ve bu da beni incitiyor. söyleyin sizce kaç kılo gösteriyorum ve de bu göbeğimi ya da bacak kalınlığımı nasıl incelticem lütfen yararlı yorumlar yapın sapıkça değil. resimlerim de aşağı da buyrun. birde vücudum şekıllımı bel bölgem kalın mı falan çok merak edıyorum aynada kılolu duruyorum sanki. eksiğim ne fazlam ne söylerseniz sevinirim
Sizce kaç kılo gösteriyorum artı göbek bacak sorunu?

Güncellemeler:
arkadaşlar açıklıyorum boyum 1.60 kılom da 43 . ve çogunuz 60 küsür söylediniz kılo mu. hayatımda hiç 46 olmamıs bir kızım yemın edebılıırım hatta.21 yasındayım. ve giyilerim alt tarfım34 beden üst bedenim xs. yalan atmıyorum gerçekten biliyorum hepiniz şaşırıcaksınız o kadar ince zayıf durmuyorsunuz dıceksınız herkes aynı tepsiyi verıyor çünkü. ama bedenimin ve kılom göstermesem de doğru ve ben bu durumdan çok sıkıldım kılom olmadıgı halde kılolu göstermek insanı gerçekten çok incitiyor.
arkadaşlar biri sorumu şikayet edebilir mi lütfen? ben ne zamandır gırmedıgım ıcın sitenın değiştiğini bılmıyordum sorum sılınmıyor sadece bağ kopartılıyor. ama tamamen kalkması gerek . eğer şikayet edersenız tamamen kalkar. lütfen biriniz şikayet edebilir mi? şimdiden çok teşekkürler kendinize iyi bakın.

1|1
2171

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...