Ne yapacagım ben? ılgısı var mı ypksa oylesıne mı bakıyor?

Ya bır çocuk var ama ben amacını cozemedım doğrusu. Benım sadece bır tane arkadaşım var her yere beraber gıderız,hep beraber takılırız ıste neyse. Bız bakışmaya başlamadan once çocuk arkadaşıma yazmış ıste hep bulundugum ortamlarda bulunmak zorunda mısın gıbısınden. Yanı bı nevı konu açmaya çalışmış bence. 1-2 aydır bana bakıyor. Bız genelde cay bahcesı tarzı bır yer var orda takılıyoruz,onlarda orda takılıyor,hep yakınımdakı bı masada yüzü bana donuk oturuyor heredeyse her gıttıgımde gozlerımın ıcıne bakıyor.ben genelde 'yıne mı bakıyorsun amk don önüne' bakısı atıyorum,güya umursamıyorum.halbukı ben hoşlanıyorum ama çocuktan emın degılım. Ne yapacağım ben ya?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• salaksın evlat :) hem çocuktan hoşlanıyor, hem de yine mi bakıyorsun dön önüne bakışı atıyormuşsun :D

0|0
    0|0
    • Ama ne ıstedıgını bılmedıgını düşündüğüm ıcın. Yoksa bende ısvelı bakmasını bılıyorum :D

• seni beğeniyor, seni istiyor ki; sana bakıyor ! bunun anlaşılmayacak tarafı nedir kızım :))) ?!?!? Bak bakalım biraz işveli işveli... bak sonra kuşu elinden kaçırırsın; uçar gider yeni bir yuvaya ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızma ama bunlar çocukça heveslerdir. Bence bu kadar ciddiye alma derim...

0|0
    0|0
  • sen umudunu kaybetme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle bekleyerek olmuyor... Git konuş, ya da hiç olmazsa umursar gibi görün! :D

0|0
    0|0
  • Yaramaz o süründür onu daha çok:)Önce arkadaşın, sonra sen amacını çözemedim açıkçası..

0|0
    0|0
Yükleniyor...