Günde 2 Bin ip atlıyorum sizce kaç kilo veririm?

Arkadaşlar tekrar merhaba ☺️ Üç gündür günde 2 Bin ip atlıyorum. Sizce böyle devam edersem 1 ayda kaç kilo veririm?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sporcu üst iç çamasırı kullanın yoksa deforme olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dünyayı yörüngesinden çıkaracaksın sakin ol

1|0
    0|0
    • Ahahahah valla ben çabamın karşılığını alıyım da çıksın o :))

• On çıkarsa her şey boşa olur yalnız 😂😂

• its not what you eat or train that causes weightloss its what you dont stick in your mouth that causes weightloss

0|0
    0|0
  • Niye öyle yapıyosunki günde 10 kere bime git 2 kilo ver

0|0
    0|0
  • önemlı olan sayı degıldır. önemlı olan doğru atlamaktır. 2000 kere üst üste yapmak la 200 kere yapmanın arasında bir fark yok hatta kendıne daha çok zarar verırsın. 100 yap 2 dakıka mola ver 100 yap 2 dakıka mola ver bu şekılde 5 set yap yanı toplam 500 olacak şekilde. ( bu arada molalarda oturma yani evin içinde tur at hem kendıne zarar vermezsın)

0|0
    0|0
  • O kadar atlama, atlarken göğüslerin sallanıyor, sarkacak bak sonunda. İkinci bir husus ayaklarında zıplamaya bağlı topuk dikeni oluşur.

1|0
    0|0
  • 2 bin mi iyiymiş. Düzenli atlatsan 5 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Beslenmene bağlı.

0|0
    0|0
  • 2000-3000 diye olmaz yarım saat aralıksız atlıcaksın birer gün arayla ve tok karnına atlama

0|0
    0|0
  • Sadece ip yeter mi ki bna az geldi kanks

0|0
    0|0
  • Boy kilo kac?

0|0
    0|0
  • ben iki bine kadar saysam bile kilo veririm yaw

0|0
    0|0
  • 1 ayda çubuğa dönersin. suyunu çıkarmışsın

0|0
    0|0
  • 10000 verirsin

0|0
    0|0
  • 4 5 kilo verirsin düzenli beslenirsen

0|0
    0|0
  • valla canım eve gidip bir somon ekmek yiyorsan başı verirsin anca (: Ekinler baş vermeden kör buzağı topallamaz

0|0
    0|0
    • Hahahaha hayatımdan ekmeği çıkardım bir haftadır ☺️

• yavrum 3 beyazdan uzak dur der doktorlar belki biliyorsundur un tuz şeker :) ama yanlış yönlendiriyolar insanları 3 beyazdan uzak dur derken tuz şeker kokain

• çok mübalağa 2bin. kegel egzersizide yap

0|0
    0|0
    • Kegel egzersizi?

• Yok 4 saati geçmiyor 45 dakika da atlıyorum ben dinlene dinlene 1 saati buluyor genelde

• saniyede bir ip atlasan 2bin saniye eder ki hiç dinlenmeden mümkün değil 2bin saniyede 1saat eder zaten robot olsan yetişmez kızım. kaldıki 2-3 saniyede ip birkere anca dolanır

Kızlar Ne Diyor 3

• çok iyi bir rakam gerçekten kilo belki çok vermezsin ama devam et harika bacakların olacak

0|0
    0|0
  • Zıffır zıffır zıffır öküz gibi yedijteb sonra istersen 10 bin atla

0|0
    0|0
    • Öküz gibi yiyorum demedim ki ben. Ayrıca öküz gibi tabiri doğru mu sizce?

• Bende öküz gibi yiyosun demedim yersen dedim. bence doğru bir tabir öküzun yüzey alain büyük olduğundan çok fazla şeyler yeyince öküzle bagdastiriyorim buna filde, aygirda, ayida, deve de denilebilir bence mümkün hic bir sakinca yok bu tabirleri kullanmakta

• iki bin mi maşallah. verirsin iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...