Ben çok mu kıskancım yoksa bu normal mi?

Sevgilimin benden önce internetten tanıstıgı sanal arkadaslarına tahammül edemiyorum. Hepside kız tabii.. onlarla arkadas sıfatıyla telefonda facebookta konusması beni deli ediyor bu yüzden tartısıyoruz cogu zaman. Onun canım cicimli, iltifat içeren konusmaları okuyunca hele ayrılmayı bile düşünüyorum. Ondan bu sanal arkadaslarını hayatından cıkarmasını istemekte haksız mıyım? Böyle giderse bir seçim yapmasını istemeyi düşünüyorum

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• senn icin onlarda vazgecmiyorsa seni gercekten sevmiyordur bu 1 ikincisi böyle biri capkin degildirde nedir canimli cicimli telefona tasinan sanal insanlar ynlis insanla berabersn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende senle aynı fikirdeyim kesinlikle haklısın zatı muhtermi sanala bırak gitsin bir download eden çıkar herhalde .)

0|0
    0|0
  • Senden önce tanışmış ve senden sonrada devam ediyor ve bu tarzda? Sence cevap anlattığının içinde yatmıyor mu?

0|0
    0|0
    • Senden önce bir şey olmadı senden sonra niye olsun diyor

• Sana ben bir soru soracağım Sen birisini seviyorsan başkalarının ne dediğini umursar mısın? Sinir olursun değil mi? Bu böyleyken başkaları sana lakayıtsız bir şekilde canımlı cicimli konuşsa ona karşı tavrın ne olurdu? Ben sevgilim varken samimi kız arkadaşlarımla arama mesafe koymuştum. Selam verdiklerimede selam vermemeye başlamıştım. Hayatımdaki tek kızın o olmasını istiyordum. Ama sence sonuç ne? Yani böylede olsa bir fayda olmuyor malesef

• kesinlikle haklısın, madem sanal arkadaşlar yani ileride ne olacakları da belli olmayan arkadaşlar demektir bu da :)

bence de sence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkads mı sen de buna inanıyor msn allah kolaylık versn

0|0
    0|0
  • kesnlikle sevglisi varken boyle yapması yanlıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...