Farklı insanlara karşı davranışlarınız ve tutumlarınız nasıldır?

Kendinin farkında olan,ne yapmak istiyorsa onu yapan; cesur,bağımsız,kimseyi önemsemeyen,toplumdaki insanlardan farklı olan insanlara karşı davranışlarınız nasıldır? Örneğin; değişik saç rengine sahip olanlar,eşcinsel olanlar,giyim konusunda tüm dikkatleri üzerine çekenler vs.

• Saygı duyarım ve desteklerim.
    36% (37)33% (20)35% (57)Oy Ver
  • Öyle kişilerle iletişim kurmaktan kaçınırım.
    4% (4)7% (4)5% (8)Oy Ver
  • Kendisinin dikkatimi çektiğini ona hissettiririm.
    16% (17)5% (3)12% (20)Oy Ver
  • Hiçbir şey yapmam ve kendi yoluma bakarım.
    44% (46)55% (33)48% (79)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• d hiçbir şey yapmam kendi yoluma bakarım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• İnsanları sınıflandırmıyorum.Birileriyle samimi olup olmayacağımı onların dış görünüşleri veya yönelimleri değil... karekterleri belirler.

3|1
    0|0
  • Saygı duyar kendi yoluma bakarım neden destekleyeyim kendi seçimi desteğe ihtiyacı neden olsun.

1|0
    0|0
  • eksileneceğimi bile bile yazıyorum dikkat çekmeye çalışanlardan ve bence sapıklık olan eşcinsellikten nefret ediyorum böle insanlar midemi bulandırıyor ve başta senin prof resmin adam lambert tan karı mı erkek mi belli değil. bu benim fikrim...

0|1
    0|1
  • bu tarz insanlar bence marjinal insanlardır sonuçta insan nekadar farklı kişi tanırsa okadar tecrübeli olur farklı insanlar ilgimi çekerler

0|1
    0|0
  • ben saygi duyuyorum, herkesin kendi tercihi, bazi tiplerden urksemde, hic bozuntuya vermemeye calisip, dikattimi cekmemis gibi yapiyorum...

0|0
    0|0
  • Kendisinin dikkatimi çektiğini ona hissettiririm.

0|1
    0|0
  • Herkes bir parça farklıdır diğer insanlardan bu yüzden anormal karşılamam ve yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • Bende farklıyım. Ama dediğin gibi eşcinsel, dikkatini üstüne çeken, farklı saç rengine sahip olarak değil. Farklı olduğumu hissediyorum; tüm anormalliklerin ev sahibiyim. Bu sebeplke ben gibi klasik olmayan insanlarla süppeeer anlaşırım :)

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım ve desteklerim.

0|1
    0|0
  • yaşasın herkes yaşadığı gibi.. kime ne? kibire gerek yok herkes Allah'ın bir kulu bu kadar

1|0
    0|0
  • kişinin kendi tercihi ben saygı duyarım böyle insanlara, ilgimi de çeker böyle kişiler hep, keşke birkaçıyla tanışma fırsatım olsaydı. hayatımdaki tüm insanlar o kadar sıradan ki..

1|0
    0|0
  • genellikle saç,giyim filan olarak farklı olanlar hoşuma gidiyor.severim.

eşcinseller vs konusunda biraz çekimserim ama yine de karşı değilim.

0|0
    0|0
  • kimseyi yargılamam kişiliğinden dış görünüşünden ve seçimlerinden dolayı beni ilgilendirmiyor aynı şekilde benim seçimlerim ve kişiliğimde kimseyi ilgilendirmez sevdiklerim ve ailem harici

0|0
    0|0
  • umrumda olmazlar. muhattaba almam D:

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • C şıkkı.

0|0
    0|0
  • Öyle kişilerle iletişim kurmaktan kaçınırım.

0|0
    0|1
  • susmak... link benim en çok yaptığım şeydir çoğu insana karşı...

0|0
    0|0
  • saydı duyarım hiçbir şey yapmam kaçmam ya da konuşmamak için görmemezlikten gelmem herkesle nasılsam öyle devam ederim + saygı duyarım

0|0
    0|0
  • farklı insanlar çok çekici olurlar

0|1
    0|0
  • emincim farklı insanlar bana hep mutsuz gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• D şıkkı kendi yoluma bakarım, mesela adam görüşümü sorar düşüncelerimi söylerim ama işimin olmadığı herhangi bir insana karşı değişik tavırlar göstermem, umursamam yani, saç rengi filan önemli değil yalnız eş cinsel olup aktif konumda olan insanlarla görüşmem çünkü bana da bakabilir, bir örnek vereyim arkadaşla tatile gittik geceye kadar bir mekanda takıldık sonra dışarı çıktık saat 1 sularıydı bir bankta otururken yanımıza 2 adam geldi ateş istedi bende muhabbet etmeye niyetliler diye buyurun oturun dedim teki yabancı teki de Türk, neyse biraz muhabbet ettikten sonra bir şekilde konusu açıldı ve ilk önce İtalyan olan ben gay olmak dedi sonra arkadaşla bizden aktif konumda olup ilişkiye girmemizi istediler :) ben direk kalktım sağol abi işim olmaz ben kadınlarla ilişkiye girerim dedim oda abi deme diyor :) bu sefer her gördüğümde yolumu çevirdim tatil bitene kadar, eğer bana bulaşmazsa sıkıntı yok selam verip muhabbet edebilirim, benden beklentisi olmasın yeter.

0|0
    0|0

0|1
    0|0
  • İyileşmeleri için doktor tavsiye ederim. Çoğunlukla acırım. Bir gün ergen psikolojisinden çıkar ve kendi haline güler, derim. Şifa bekleyen hastalardır onlar, hastalara kötü davranılmaz.

0|0
    0|1
  • D dedim o şık beni ifade ediyo...

0|0
    0|0
  • saygı duyarım ama yavaştan uzaklaşırım

0|0
    0|1
  • Benim kendi tarzım,yaşam tarzım ve görüşlerim bazı insanları rahahsız eder.Etmeyede devam edicek.Hayatta en önemli şeydir ben mutlu olmaya çalışmam,mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • sarışın esmer kumral ayırmak ben gibi bir hümanist insana yakışmaz.yemek seçmem yani Allah ne verdiyse der girişirim hahh

0|0
    0|0
  • Soru cok göreceli yani nasil farkli insan orayi bir acalim

0|0
    0|0
  • Allah'ın ve doğruluğun çıkarlarını kendi çıkarlarının üstünde tutan kişi farklı insandır.Milyonda sadece 1 tane inci olan istiridye kadar farklıdırlar ve güzel ahlaka sahiptirler.

Gerisi gereksiz teferruat...

0|1
    0|0
Yükleniyor...