Erkekler böyle bir hakları olduğunu nereden çıkarıyor?

Benim bir sevgilim vardı.İlişkimizin ilk başlarında buluşmaya giderken hep elbise, etek, şort tarzı kıyafetler giyinirdim.Ancak ilişkimiz ilerledikçe kıyafetlerime karışmaya başladı.En sonunda ayrıldık zaten.Benim anlamadığım, erkekler neden ilk başlarda değil de ilişki ilerledikçe karışmaya başlar? Karışıyorsa ilk başta da karışsın o zaman, daha erken ayrılırız :) Bir de bunu eski sevgilime söylediğimde "Hep o tarz giyindiğini fark etmemişimdir." dedi.Pek fark etmemiş gibi de değildi yani :) Abazanlığınızla mı fark etmiyorsunuz acaba? Zaten fark etseniz de etmeseniz de ister sevgiliniz olsun, ister eşiniz, kimsenin hayatına karışma hakkınız yok.O kadının hayatının bir parçasısınız sadece, isterse sizi çıkartıp atabilir.Kendinizi bir şey sanmayın.Adam olun.

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• ilk gördüğü haliyle sevmeli sonradan karışmak bana saçma gelir o zaman ilk başta söyle ben böyleyim de bende bana uygun olup olmadığını biliyim ikiyüzlülük bence hiç boşuna masal okumasın kimse sonradan sahiplenme vs köpek mi alıyorsun baştan açık olsun o kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• günel kardeşim hemcinslerimin çoğu böyle adamlar ilk önce kendince güzel alımlı ve hoşlandıkları kıza teklif derler ve amaçları kızı elde etmektir sonra vakit geçtikçe o kıza duygu besler sever ve sahiplenme duyguları ağır basar böylece kıskanma evresi başladığı için şunu giyme şuraya gitme şunu yapma konuşma erkeklerle gibisinden kızların sonradan böyle bişe nden yaptı gibi sorularını sormalarına neden oluyorlar bunun başka açıklaması yok kardeşim Hayırlı akşamlar inşallah Yardımci olmuşumdur.

1|0
    0|0
  • İşi abazanlığa vurmak nedir anlamam.Kimse size baskı kuramaz şunu giyemezsin diye ama fikrini söyler sonuçta erkeklere de kızıyorsunuz başka kızlara bakıyor diye,o zaman başka erkeklerin de size bakmasına ayar olabilir.

2|1
    0|1
    • Ben karışmam ki başka kıza bakmasına.Gözünün kirasını ben mi veriyorum :D Ama başka kızlar ona bakarsa da onun suçu değil bu.Hem de gururum okşanır, bu kadar yakışıklı adam bana ait olduğu için.Bir de eski sevgilim benim giymemi istemiyordu fakat giyen kızlara da bakıyordu.Ben de belki bana bakmasını istediğim için giymişimdir.Başka kimse umurumda değil ki.

• artıladım taklım ibretlik bir cevap olmuş

• Teşekkür ettim hanny :P ^^

• Lanet olası sana ney seni lanet olasıca sevgilini değiştirip seveceksen ona sevgili denmez seveceksen olduğu gibi seversin ne giydiğine ne düşündüğüne ne söylediğine bakmazsın... Demek isterdim ona..

1|0
    0|0
  • Kıyafetlerine karışan seni kıskandığından karışmış sana değer vermiş sevmiş seven kıskanır karışmayan farketmedim diyenin pek umrunda olduğunu söyleyemem.

1|0
    0|0
    • Kıyafetlerle ne ilgisi olabilir peki değer vermekle?

• Bir insan kıskanıyorsa değer veriyordur kiskanmış yani bu normal bir şey insan sevdiğini kıskanır. Sevmediğini değil seni kıskanan bir sevenin sana değer veriyordur gerçekte

• bilmiyorum bunu yazarken hiç düşünmedin mi ama sana hiç karışmasa istediğin gibi giyin dese yani seni sahiplenmese ne yapardın? bu defa da buraya beni kıskanmıyo sevmiyo mu diye yazacaktın.

0|0
    1|0
    • Hayır umurumda olmazdı.Benim için sahiplenmek kıyafetlere karışmak kadar sığ bir şey değil.O beni sahiplenmedi zaten.Bir kıyafetle değil yani.Anlatabiliyor muyum?

• Kıskanmasın, sağımı solumu açim ses çıkarmasın, beni değiştirmeye asla bir hakkı olmasın... şu anlamda düşündün mü sen ondan bişe istesen o da sana böyle bir tepki verse ne hakkın var dese mutlu olcan mı?

• Ben zaten kıskanç biri değilim ki.Karşımdakini değiştirmeye de çalışmam.Onun değişmesini istiyorsam eğer, sevmediğimi anladım demektir.Sevmediğim adamla da daha fazla oyalanmam.Karşımda da kendim gibi düşünen birini istemem çok doğal.Sen neysen karşına da öyle biri çıkar.

• Ben sevgilimin şu tayt mıdır ne zıkkımsa ondan giydirmiyorum mesela.Giyerse olacakları bildiği için oda giymiyor.Sevgilimse karışırım.Eğer karışılmasını istemiyorsa

Güle Güle.

0|2
    2|0
  • Giyim tarzi onemli uymuyorsa bastan yakinlasmam... bbelki senden cok etkilenmistir ilk anda vazgecememistir

1|0
    0|0
  • Üslubunu düzelt sen. Sen kimsin ki adamlık dersi veriyosun millete be?

0|1
    1|0
    • Beğenmediysen okumak zorunda değilsin hiç bir şeyi.

• Şöyle düşün; ben de haddini bilmeyen erkeklerin ağzının payını vermiş oldum o zaman.Fakat sen benim karşımda olsan bir kelime edemezsin abazanlığından.

• abazan değilim ama çok abazan olsam bir tane eskorta gidip fermuarımı indirip çekmem maximum 15 dk mı alır. ama senin ateşin başına vurmuş bak o kesin. haddini bil, senin ağzının payını bir veririm küçük dilini yutarsın. küstahlık yapma. cevap da verme artık.

• senin gibi bir kızla çıkan eşşeğin aklına edeyim

0|1
    1|0
  • Kıskançlığa sürükler bağlılık. Açgözlülüktür bunun sonu.Kaybetmekten korktuğun şeyleri serbest bırakmasını öğrenmek gerekir

1|0
    0|0
  • şimdi bir şey yazardım sanada neyse boşver..Genelleme yapma adam gibi konuş.. !

0|1
    1|0
  • Hele bir sevdiğim kız yanımda olsunda :) olsa bile karışmam giyimine asla çok abartmadıkça mini etkmiş falan dogal şeyler abartmadıkça sonuçta bir kızda nasıl giyiniceğini erkekten daha iyi bilir

1|0
    0|1
  • "O kadının hayatının bir parçasısınız sadece, isterse sizi çıkartıp atabilir.Kendinizi bir şey sanmayın.Adam olun." Biz de istersek çıkartıp atabiliriz., unutma.

0|0
    1|0
  • senden sonra seninde sorumluluğunu alır

1|0
    0|0
  • Bağlandıkça kıskanır

1|0
    0|0
    • Bu kışkançlık değil hastalık.

• Erkek kız arkadşaını başkasıyla paylaşmaz sen serbest giyinince herkes sana bakacak oda binevi paylaşmış olacak işte olmaz öyle şey

• o zaman sende karışmayanını bul.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana katiliyorum erkeklerin boyle yapmasi iliski taze oldugu icin biseyleri senden isteme hakki olmuyor onlarin gozunde ama iliski llerledikce seni sahipleniyorlar ister istemez ve herseyine karismaya basliyorlar giyiminmis makyajin gezmene vs. Erken yapsalar bu kadar uzun surmez zaten iliski. Bence saygi ve guven duymalisin sevgiline. Hani derler ya seni 100 erkegin icine atsam saglam cikarsin diye o sekil guvenmeliler ve saygi duymalilar. Onlarin telefonlarina karisinca facelerine falan hemen sinir oluyorlar senin kolenmiyim diye. Peki erkeklerimiz bunu kendilerine yapilmasini istemedigi seyi neden kadinlara yapmaya israr ederler anlamis degilim. Katiliyorum sana neysen osun kendiniz olun iliski basindada sonundada. Kivirmayin dansozler gibi lutfen. Kadin gibi kadin ise hanim hanimcik o zaten kendi bilir kendine yakisani nerede ne giyinecegini nasil davrancani oturup kalkcani. Dikkat edin bunlara beyler iliskiniz daha saglikli olur ;)

1|0
    0|1
  • Neden biliyor musun başta sende olan güzelliğe geliyorlar sonra sahipleniyorlar kendileri gibi sende ki güzelliklere iç geçiren başka bir erkek olsun istemiyorlar.Temeli budur.

2|1
    0|1
  • Seni o kadar iyi alıyorum ki :) Aynı sorunu bende yaşıyorum,ilk zamanlar etek,elbise vs.giymeme asla karışmayan sevgilim şimdi tayt giymeme bile kızıyor.İçgüdüsel bir durum olsa gerek.Kavgalarımızın tek sebebi benim giydiğim dar tişörtler,taytlar,atletler.

1|0
    0|1
  • haklısın ..

1|0
    0|2
Yükleniyor...