Vücut geliştirmeden az çok çakan nadide üyeler. bana bir çözüm önerisi sunsanıza. ne dersiniz?

önce resimleri inceleyin

vücut geliştirmeden az çok çakan nadide üyeler. bana bir çözüm önerisi sunsanıza. ne dersiniz?

resimlerin etkisinden kurtulduysanız soruma geçelim.. öhöm

ben bu bel, kalça ve sırta nasıl ulaşabilirim? kilo vermeme gerek yok. ince, yağsız ve kas yapmaya müsait bir bir bedene sahibim. bana etkili tüyolar verin pls

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• iki yorumla senı bu kızlar gıbı yapamam

0|0
    0|0
    • çok sert çıkıştın. ürktüm. sorun ne able, geç otur. soluklan bir . adonislerine taptığım.. bicepslerini yediğim... 41 takipçiye karşılık yalnızca 1 takip ettiğin üye var. coolluktan da ölüyorsun<3

• Sen atamiyor musun? Sırf senin için xper mi kasiyim

• atılmıyor takip etmen ya da mesaj ayarlarını değiştirmen gerekıyor

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben sana direk tüyoların anlatıldığı kitabı söyliyim cdli al onu oku uygula
    Yazarı Ece Vahapoğlu kitabın adı 60 günde ideal vücut
    Gerçekten iyi çalışma tüyoları var
    Bu Kuzey Güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ çalıştırsın diye Amerikadan hoca getirmişler bu kadın yazar da o hoca ile tanışmış demiş benimle de program yapalım kitap çıkaralım diye gayet güzel bir çalışma olmuş şiddetle tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • benim fit bir vücuda ihtiyacım yok (nasıl bir öz güvense) bedenimden memnunum. sadece kas yapmak ve biraz daha sıkılaşmak istiyordum ki caydım. yine de çook teşekkürler tavsiye için.

• Tüyo vermeden ziyade bunları evde yapman bir hayli zor. Düzgün bir spor salonuna yazılıp orda program oluşturman daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • öğrenciyim param yok. pederi ikna edebilirsek anca salona yazılabilirim. şansımı zorlamalı mıyım sence? hiç mi ihtimal yok evde bu vücuda ulaşmama?

• hayatımda gördüğüm en güzel şeylerden biri. hastasıyım. aynısından istiyorum burak ve sen buna engel olamayacaksın!!! :D

• Tersini yapıyorsun Ne dersem keşke tersini soyleseydim :D

• Git bir hocaya spor programı versin sana spordan once creatine al definasyona gir her tarafın parça parça olur ve ince olursun eğer boyle istiyosan

0|0
    0|0
  • Tuyoyu bosver kadinin sirti cok guzel ya

0|0
    0|0
    • ben görüntü olarak beğenmiyorum da sırt kaslarımı güçlendirmeliyim. diğerleri keyfi

• İmkanin varsa salona git evde sirt cok zor
      kapi barfix i alabilirsin ama evine

• bekle biraz daha bakayım

0|0
    0|0
  • Bol bol tavuk pilav ye ağırlık beyaz et olsun squat çalış popon için miden için cranc yap alt mideyi 2 bacağı 5 cm arayla aç karnına çek sırt hareketin için malzeme lazım back ext yap ilk önce sırtını iyice ısıtmayı unutma.

0|0
    0|0
  • En etkilisi açık net olay ağırlık cakisicaksin erkekler gbi zoelucaksin vücudunu günde iki bölge çalışıp yağsız şekersiz fakat proteinsel besleniceksin güzel bir fitnness programı ilede güzel sonuçlar elde edersin

0|0
    0|0
  • Sırt için dambıl setine ihtiyacın var ama karın ve bacak yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Yaz bana yapalım.

0|0
    0|0
  • Kendini fazla zorlamana gerek yok. Önemli olan temel kaslarini yani dedigin gibi (bel, kalça ve sırt) gelistirmek. Youtube'da "Evde yapilabilecek egzersizler" diye yaz, cok video cikiyor.

0|0
    0|0
  • salona gitmen lazım.. 3 senedir gidiyorum ben 6 ayda falan anca fit olabildim.. bide kilo da aldım tabi

0|0
    0|0
  • Sqaut gir kalcan artar

0|0
    0|0
  • Önce bilgisayarı kapat koş gel

0|0
    0|0
  • aaa çok zevklisin makbule.

0|0
    0|0
  • Aklıma spordan başka hersey geldi

0|0
    0|0
  • Kas bayana yakışmıyor

0|0
    0|0
    • ufak bir rahatsızlığımdan ötürü sırt kaslarımı güçlendirmeliyim. onun dışındaki hedefim şişmek değil, sıkılaşmak zaten. ha kol kasıma laf ettirmem ama ihih

• Sağlık problemi başka ama normalde bayanda kas çok itici olabiliyor bazen

• çok iyisin kegel egzersizide yap

0|0
    0|0
  • Popo çok güzeldi be:)

0|0
    0|0
  • İnce bel kafi

0|0
    0|0
    • belim 61 beden ama daha da incelsin istiyorum. yetmiyor

• Kas konusunda abartırsan itici gelebilir bir çok erkek aynı düşünüyordur

• benim spor salonumda 7 tane bu tarzda bayanlar var spor salonuna gitmeden olmaz

0|0
    0|0
    • salon farz oldu o zaman da parayı nereden bulucam. aylık tutar ne kadardır, var mı bir fikrin? benim gidebileceğim yer baya bir lüks. kesin ebesinin. mı bir ücreti vardır

• hahah. mesaj kutum her kaslı türk erkeğine açıktır efendim. buyrun lütfen, sağdan alalım sizi

• Waowwwwww o derece :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşey iyide şu sırtı begenmedim

0|0
    0|0
  • Squat
    Fitness
    Mekik

0|0
    0|0
  • Gozel

0|0