Çok ciddisin ben kendime şımarık istiyorum diyor

Değişik bir şey yardımm!!!

Üniversitedeyim bir kzı arakdaşıma gayet samimi birşekilde sevgimi ve hoşlandığımı söleyip çok ciddi bir tavırla karşıma alıp konustum garip olansa kıza konuştugum gün biryerlerde oturup konusma konusund aikna ediyorum 2. gün kabul etmiyor ilerisi için bişey soruyorum gülüyor smaaimi karşılıyor sonrada bilmem ısınmadım olmucakmış gibi gelior diyor ve konuşmaı ilişkiyi kesiyorum olmıcaksa muhabbettinde anlamıyok gibiisnden ama busferde nier konusmuyosun tarzında sorular yöneltiyor madem ısınmadığın insanla niye konsuuyosun sonra işte sorun senle alakalı değil benle alakaı tarzına seler söledi anlam vermiyorum neyi planlıyordiğer kızlarla ilişkimde hiç böle şeler yasamamıştım geçmişteki güvensizliği var snaaırım ama onunlada alaklı olmadığını sölüyor neden bende eksik yönünüm sölemesiini isyorum sne çok ciddisin ben kendimi şımarık isityorum diyor eee bir kızızn karsındaki erkek yavşakmı olur çok garip ya yardım ederseniz sevinirim :(

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O eğlenecek sen evlenecek arıyosun sanırımm :P

0|0
    0|0
    • Doğru ama sonuçta evelencek bile olmasam ben her kıza aynı ciddiyetlikte yaklaşıyorum korkutma mayetinde değil dürüst olmayı seviyorum :) ama haklısın ..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...